Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Bane i Catwoman w TDKR

Zaczęty przez LelekPL, 19 Styczeń 2011, 18:50:21

Gieferg

Cytatma wiarygodnie odegra? rol? mocno umi??nionego i wysokiego na ponad 2 m cz?owieka ?

Kto powiedzia? ?e Nolanverse-Bane ma by? mocno umi?snionym ponad 2-metrowym facetem?

CytatNie ma jednak problemu. Wielu re?yserów, w takich przypadkach, si?ga po profesjonalnego zapa?nika

Schumacher ju? tak zrobi? :D
Do roli Bane'a potrzebny jest aktor, nie zapa?nik.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Q

Wybór Seliny Kyle cieszy, ale na razie do Anne Hathaway nie jestem przekonany, ale to i tak lepszy wybór w porównaniu do poprzednich g?ównych aktorek z "Batmanów" Nolana. Poza tym by? mo?e Anne poka?e, ?e jest bardzo dobr? aktork? i ?e sprawdzi si? tak?e w innych rolach ni? tych do których zd??y?a przyzwyczai? publiczno??.

Co do postaci Bane'a to je?li zostanie nale?ycie przedstawiony to mo?e by? ciekawy, a wybór do ej roli Hardy'ego wskazuje, ?e u Bane'a nie b?d? si? tylko liczy? mi??nie.

Podsumowuj?c oficjalne informacje na temat nowych bohaterów napawaj? optymizmem. i teraz pozostaje czeka? na pierwsze wie?ci z planu.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Deuce

Gieferg masz rację, każdy reżyser ma prawo do własnej wizji wszystkiego. Tak było z Jokerem, więc może jego "Bane" nie musi być aż tak wysoki. I właśnie te wizje sprawiają, że Batmany Chrisa Nolana całkowicie mi się nie podobają. Po tym co już wiem, przypuszczam, że nowy film mojego zdania nie zmieni.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Funky

Ech gdyby tak Riddler był przeciwnikiem a sam film był bez kobiety dla Bruce`a to byłoby wspaniale. Nie lubię tych wrogów (Bane i Catwoman) i dopiero wygląd z planu filmowego lub przecieki odnośnie charakteru przeciwników mogą zmienić moje negatywne nastawienie.

P.S. Oby Bale miał troszeczkę mniejszą chrypkę ;)

Leon Kennedy

Annie Hathaway jako Selina mi bardzo pasuję, bo to po prostu równie piękna kobieta, a jeśli pojawi się i Catwoman to Nolan już jej w odpowiedni sposób do da pazurki ;) Co do Hardiego, to jestem pewien, że jego muskulatura będzie wystarczająco dobra, a jego Bane wszystkich nas zachwyci :) Super informacja, po prostu bajecznie super!! Dziękuje Nolan :D

(A)nonim

Trzeba pami?ta? ?e Bale nie wygl?da jak komiksowy Wayne, Ledger rysami twarzy i budow? cia?a w ogóle nie pasowa? do roli Jokera, wi?c o wygl?d Bane'a nie ma si? co martwi?. Bardziej mnie martwi Hathaway która w ogóle nie jest drapie?na, lekko zu?ytej Angeliny bym nie chcia? zamiast niej, ale taka Kunis ju? by lepiej pasowa?a.
CytatEch gdyby tak Riddler by? przeciwnikiem a sam film by? bez kobiety dla Bruce`a to by?oby wspaniale.
Wcze?niej dostali?my s?aby w?tek kobiecy, wi?c teraz powinna by? rekompensata.
CytatTrzeba doda?, ?e poza tym i? jest napakowany (nie powiedzia?bym aby Bane by? szalony) i ?wietnie walczy, jest te? ?wietnym strategiem i intelektualist?, który nosi maske luchadora. Je?li to nie jest absurdalny opis to nie wiem co nim jest.
Robimy z niego najemnika z Ameryki Po?udniowej bez jakiej? g??bszej motywacji, a mask? odpowiednio zamieniamy i po k?opocie. Zobacz co zrobili z Ra's al Ghulem.
CytatCo do Catwoman to te? akrobatyczka i znawczyni sztuk walki, która cz?sto potrafi?a dorówna? Batmanowi...
W oryginalnym wyst?pieniu nie by?a akrobatk? i nigdy w?a?ciwie nie by?a zawodow? akrobatk?, a do jej umiej?tno?ci walki si? ró?nie podchodzi. Z Catwoman mo?na zrobi? naprawd? wiele, tak samo zreszt? jak z Batmanem, mo?e nawet nie dostaniemy jej biegaj?cej po dachach w obcis?ym stroju. Chocia? i tutaj dochodzi nieprzet?umaczalna profesja Cat Burglar. ;)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

CytatBardziej mnie martwi Hathaway która w ogóle nie jest drapieżna

Bardziej takie role dostawała... Jednak jestem pewien, że u Nolana wejdzie na wyżyny swoich umiejętności, a i sam reżyser potrafi wyciągać z aktorów to co najlepsze ;)

(A)nonim

Zagrać to pewnie będzie umiała, ale z twarzy jest dla mnie zbyt miła i grzeczna.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

LelekPL

Cytat: (A)nonim w 20 Styczeń  2011, 11:20:11
Trzeba pami?ta? ?e Bale nie wygl?da jak komiksowy Wayne, Ledger rysami twarzy i budow? cia?a w ogóle nie pasowa? do roli Jokera, wi?c o wygl?d Bane'a nie ma si? co martwi?. Bardziej mnie martwi Hathaway która w ogóle nie jest drapie?na, lekko zu?ytej Angeliny bym nie chcia? zamiast niej, ale taka Kunis ju? by lepiej pasowa?a.Wcze?niej dostali?my s?aby w?tek kobiecy, wi?c teraz powinna by? rekompensata.Robimy z niego najemnika z Ameryki Po?udniowej bez jakiej? g??bszej motywacji, a mask? odpowiednio zamieniamy i po k?opocie. Zobacz co zrobili z Ra's al Ghulem.W oryginalnym wyst?pieniu nie by?a akrobatk? i nigdy w?a?ciwie nie by?a zawodow? akrobatk?, a do jej umiej?tno?ci walki si? ró?nie podchodzi. Z Catwoman mo?na zrobi? naprawd? wiele, tak samo zreszt? jak z Batmanem, mo?e nawet nie dostaniemy jej biegaj?cej po dachach w obcis?ym stroju. Chocia? i tutaj dochodzi nieprzet?umaczalna profesja Cat Burglar. ;)

Zaraz po tym opisie doda?em, ?e te postacie s? do zmienienia na w miar? realistyczne podej?cie, chodzi?o mi o to, ?eby ludzie nie spodziewali si? komputerowo generowanych mi??ni na Hardym i rurek z Venomem (w?tpi? te? aby Bane by? z Ameryki Po?udniowej w tej wersji - gdybym mia? strzela? to po prostu jaki? najemnik, np. by?y SAS, albo cz?onek Ligii Cieni), ani Catwoman skacz?cej z dachu na dach i bij?cej si? z Brucem.

Po tych wiadomo?ciach doszed?em do wniosku, ?e najbardziej ciekawi mnie anga? Hathaway. Jestem ciekaw jak wypadnie bo jak zaznaczy?e? w poprzednich filmach nie by?o zbyt dobrego w?tku mi?osnego. Ale Nolan jest wstanie taki stworzy? jak pokaza? przyk?ad Memento, Presti?u i Incepcji. Natomiast Catwoman stwarza najciekawszy z mo?liwych w?tków (no mo?e jeszcze Talia, ale kto wie czy ona si? jeszcze nie pojawi - szukali aktorek do dwóch ról kobiecych) i chcia?bym aby tu swoje najwi?ksze pi?tno zostawi?a Selina.

Co do umiej?tno?ci Hathaway do których co niektórzy si? przyczepiaj? to radzi?bym, aby najpierw zapozna? si? z jej filmografi? (podobnie jak to mia?o miejsce z Ledgerem). Owszem ma na swoim koncie Walentynki i ?lubne Wojny, ale tamte produkcje by?y same w sobie kup? gówna. W Havoc, Brokeback Mountain, Rachel wychodzi za m?? da?a popis aktorstwa, by?a te? jednym z bardzo niewielu plusów Alicji w krainie czarów Burtona (radzi?bym te? zobaczy? jej wyst?p na SNL - ?wietny talent komediowy mo?e do Batmana nie pasuje, ale wida? te? talent aktorski). Co do wygl?du to tu ci??ko was przekona?, zawsze znajdzie si? osoba, której si? nawet pi?kna kobieta nie spodoba... ale w Havoc jest par? scen, które pokazuj?, ?e Anne nie?le potrafi?aby wype?ni? kostium kocicy ;)
Posted on: 20 Stycze?  2011, 12:17:58

 


wie?ci z Twittera od Batmana ;)

(A)nonim

Nie wiem czemu Ameryka Południowa odpada, przecież to niczego nie popsuje. ::)
I jeszcze raz powtórzę, Hathaway mi nie pasuje z TWARZY, że kostium kocicy wypełni to nie ma co się martwić, ale nie widzę w niej kogoś takiego:



Blunt i Cotillard o wiele bardziej mi pasowały. :P
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

LelekPL

Mi się wydaje, że może być dobrze i pod tym względem:


EricDraven

hmm, dziwne.,.. dla mnie hathaway jest intrygująca, seksowna i pociągająca, umie wodzić za nos, ktoś wspomniał żę agnelina się nie szmaciła, było giga filmów gdzie się zeszmacała, z resztą uważam że jest ździebko przereklamowana, ja w roli catwoman widziałem: charlize theron, natalie portman, anne hathaway i rachel weisz, ale liczyłem najbardziej na anne, jest tak urocza że już widzę ją w roli ciapowatej seliny i wyzywającej i wodzącej za nos batmana, catwoman. Dla mnie wybór idealny, jest seksowna i i tyle xD Ciekawi mnie tylko czy dadzą catoman, na razie oficjalne jest to że będzie bane i selina i tyle...

AIR JORDAN!!!:
CHWAŁA ci za to, po prostu nie można się oprzeć temu zdjęciu, idealny wybór, mówię to chyba dziesiąty raz ;D
Call mi geek.

Q

Warty jest także odnotowania fakt, że w oświadczeniu prasowym główną informację stanowiła ta o zaangażowaniu Hathaway do roli Seliny Kyle, czyli będzie to znacząca rola kobieca. Biorąc pod uwagę, że były robione zdjęcia próbne, to pewnie Bale i Anne tworzą zgrany duet.

Natomiast co do roli Hardy'ego to zastanawiające czy Bane będzie od samego początku filmu, czy też stopniowo wydarzenia doprowadzą do sytuacji w której ten złoczyńca pojawi się w Gotham.

Biorąc pod uwagę wcześniejsze plotki na temat zaangażowanie dwóch aktorek do filmu, może się spodziewać jeszcze jakiejś kobiety, która zawróci w głowie Wayne'a. Tylko teraz pytania, czy Anne w roli Seliny będzie kobietą dla Batmana, czy dla Wayne'a, a może dla obu wcieleń Bale'a?


CytatBlunt i Cotillard o wiele bardziej mi pasowały.
Cotillard by pasowała, ale ze względu na jej ciąże wiadomo było, że aktorka raczej nie zagra. Według mnie do roli Seliny pasowałaby również Rachel Weisz, ale już wybrano Hathaway tak więc nie ma co gdybać, kto by lepiej pasował.


Trzeba przyznać, że na tej fotce wrzuconej przez Air Jordana twarz Anne nawet całkiem dobrze pasuje do kostiumu. Chociaż wątpię byśmy otrzymali tego typu kostium ;)

BTW Może na przyszłe potrzeby już warto stworzyć temat poświęcony tylko Selinie Kyle w TDKR?
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Gieferg

CytatRobimy z niego najemnika z Ameryki Południowej bez jakiejś głębszej motywacji


Najgorsze co można zrobić z tą postacią to pozbawić go "głębszej motywacji".
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

EricDraven

mam pytanie bo info o tdk nie ?ledzi?em od pocz?tku, czy tam od pocz?tku by?o wiadomo o two face? ja sobie tak my?la?em ?e mo?e b?dzie malutki rozdzialik scarecrow, no i np. nawet je?li nie podali od pocz?tku to mo?e b?dzie black mask, który wynajmuje bane'a. A w dodatku pojawia si? catwoman.
Call mi geek.