Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Co w 3cim Batmanie?

Zaczęty przez Firm, 19 Sierpień 2008, 00:36:26

Philips V38

Maxie chcesz abym zawalu dostal ? !  Przywolaleś najgorsze  koszmary z moich snów !!!
Splu? 3 razy i odpukaj w niemalowane  !
Boisz się odezwać i boisz się być sobą, napisali ci w gazecie, że myślenie jest chorobą. Zasłania ci normalność brudny sztandar fanatyka, fałszywa religijność, zakłamana polityka.

Maxie Zeus

Super Robin bedzie mial chyba co innego do powiedzenia ;)

Philips V38

Boisz się odezwać i boisz się być sobą, napisali ci w gazecie, że myślenie jest chorobą. Zasłania ci normalność brudny sztandar fanatyka, fałszywa religijność, zakłamana polityka.

Gieferg

woohoo kolejny temat o tym samym.

Rozpisywalem sie juz kilka razy wiec teraz tylko kilka konkretów:

- wróg - Bane z Knightfallu, nie musi miec maski ani zadnego specjalnego kostiumu, venom bez widocznego zwiekszania mieśni
- wróg dodatkowy - Riddler
- fabula inspirowana Batman:Venom i Knightfallem
- Batman dostaje konkretny lomot w walce wrecz
- kobieta - Vicki Vale albo Shondra Kinsolving
- jeśli nowy kostium to coś a'la zbroja z Batman Vs Predator i tylko do ko?cówki filmu
- nowy batmobil
- Nolan, Bale, Oldman, Caine i Freeman na pokladzie

Czego ma nie byc:
- Catwoman, Pingwina, Mad Hattera, Scarface i in nych tego typu śmieciarzy
- zadnych powrótów Scarecrowa, Jokera czy Two-Face
- zadnych batsamolotów, batmotorówek itp
- zADNEGO ROBINA!
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Mel

CytatCatwoman, Pingwina, Mad Hattera, Scarface i in nych tego typu śmieciarzy

Ekhm...

No to teraz strzez sie sentymentalistów.

Altair

Do rolii Riddlera świetnie by pasowal Barty Crouch z HP 4(nie mam pojecia jak nazywa sie ten aktor).
Bane?W knightfallu Batman uchodzil juz za bohatera i jego reputacja byla na szczycie.Nierozsądnie bylo by
ekranizowac ten komiks w trójce.Nolan nie lubi villianów typu genetyczne zmiany, przybysz z kosmosu itp.Wiec Bane'a bym sie nie spodziewal bo Nolan stawia na realistyczne, cierpiące(Begins) miasto.Bane postacią realistyczną nie jest...No chyba ze Nolan wpadl by na pomysl opowiedzenia historii Pudzianowskiego jak Bane'a. :P 

batek_88

Powiedz mi dlaczego niby Bane nie jest postacią realistyczną? Przeciez to zwykly lecz cholernie inteligentny czlowiek tylko ze  nie?le przypakowany, a venom to w sasadze dopalacz.
Wiec jak dla mnie  Bane jest postacią realistyczną :P
Zakladam ze naoglądaleś sie B&R i sądzisz, ze Bane powstal  z jakiegoś tam malego czlowieczka i pod wplywem jadu stal sie wielkim pakerem tylko ze przyglupem.

Maxie Zeus

#37
CytatDo rolii Riddlera świetnie by pasowal Barty Crouch z HP 4
Nie uwazasz, ze Roger Lloyd-Pack jest roche za stary do tej roli ?? ;D ;D

Wiem, wiem.. chodzi ci o Barty Crouch'a Jr. David Tennant juz dawno wyrazil chec zagrania roli Riddler'a 8)

Gieferg

Bane moze byc tak samo realistyczny jak Scarecrow. Bo co w nim jest nierealistyczne? Przyrost miesni pod wplywem venomu? Oczywiste jest ze tak by to w filmie nie wygladalo, wiec co?

Natomiast faktycznie sytuacja Batmana po TDK jest argumentem przeciwko mojemu pomyslowi, ale jako ze nie spodziewam sie czwartego filmu Nolana w ogóle to mimo wszystko chcialbym zobaczyc w trójce wlaśnie to o czym mówilem.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Altair

Niestety wychowywalem sie na filmach typu Batman, Powrót Batmana, Batman Forever i Batman i Robin.Wiec patrząc na Bane'a w  kontynuacji TDK zawsze bede patrzal na niego pod kątem dziadowskiego Batmana i Robina...

Maxie Zeus

No to przeczytaj sobie chlopie Knightfalla, a zobaczysz jaki potencjal ma postac Bane'a...

Altair

Przeczytam :)
Moja wizja Batmana 3:
-Przede wszystkim Riddler
-Maszyna pokazana w TDK tzw. ,,Sonar"(nie musi to byc calkiem ta sama maszynka) wpada w zle lapy Edwarda Nigmy(jakoś ale nie przez wayne enteprises) i dzieki temu ma mozliwośc śledzenia calego miasta(Chec opanowania Gotham, byc moze chec poznania tozsamości Batmana)
-Wróg nr. 2:...Red Hood, ale to juz moje prywatne marzenie(Raczej nie mozliwe.)
-Fajna dziewczyna Bruca najlepiej jakaś z wojowniczą cechą (zeby nie byla to laska-wieczna ofiara)
-pojawienie sie Nightwinga w przypadku braku Red Hooda (Wiem, wiem troche zawcześnie na to)
-Pingwin, geniusz zbrodni jako REALNY wróg nr. 2
-Nowego Batmobila
nie chce:
-Wiecznych rozterek Bruca na temat śmierci Rachel :-\
-Powrotu Jokera (a tym bardziej J.Deppa!!! ::))
-Śmierci któregoś z glównych bohaterów np.Foxa...
: 21 Sierpie?  2008, 22:43:16

 http://allegro.pl/item416163416_detective_comics_batman_660_knightfall_4.html



O tego Knighfalla Ci chodzilo, Maxie Zeus?

Maxie Zeus

Cytat-Powrotu Jokera (a tym bardziej J.Deppa!!! )
Johnny Depp na pewno nie powróci... bo on sie jeszcze nie pojawil

Powinieneś chyba kojarzyc najbardziej rozpoznawalną okladką Knightfalla:

Gieferg

#43
CytatMaszyna pokazana w TDK tzw. ,,Sonar"(nie musi to byc calkiem ta sama maszynka) wpada w zle lapy Edwarda Nigmy(jakoś ale nie przez wayne enteprises) i dzieki temu ma mozliwośc śledzenia calego miasta(Chec opanowania Gotham, byc moze chec poznania tozsamości Batmana)

Batman Forever II ?

No thanks. Riddlera mozna zrobic o wiele ciekawiej niz kopiując to co bylo w BF i dodając pomysly z TDK, a maszyna nie wpadnie w jego rece bo po pierwsze zostala zniszczona, a po drugie to bylby odgrzewany kotlet.

CytatO tego Knighfalla Ci chodzilo, Maxie Zeus?

Jak chcesz przeczytac to jak nalezy to po powinieneś zacząc od:

Batman: Venom
Batman:Sword of Azrael

Potem przechodzimy do:
Batman - Vengeance of Bane
nastepnie kilka zeszytów poprzedzających wlaściwy Knightfall ( w Polsce to byly numery 6-7/1995)
I dalej juz wlaściwy Knightfall czyli polskie wydanie 8/1995 do bodaj 5 czy 6/1996.

I bedziesz wiedzial wszystko co trzeba o komiksowej wersji bane'a.

NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Altair

Ale ogólem komiksy są dobre?Bo mam ochote juz zaraz zabrac sie za lekture...Wiem ze w Knightfallu Bane
lamie kregoslup Batmana, a potem zastepuje go Azrael...Dobrze kojarze?