Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze bat-kolekcje

Zaczęty przez MR.JACK, 23 Sierpień 2009, 20:58:30

Q

W takiej sytuacji najprostsze rozwiązanie (bez użycia appek, czy mediów społecznościowych), to raczej wysłanie zdjęć mailem, do osoby z dostępem do komputera (np. Juby), która mogłaby je wrzucić na forum.

Wtedy wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Cytat: Leon Kennedy w 14 Luty  2021, 14:01:02Mogę wszystko łatwo udownić. Robię zdjęcia i wrzucam na face'a

Yyyy... To tym bardziej nie rozumiem w czym problem żeby przykleić linki z fejsa na forum.

LelekPL

Cytat: Juby w 14 Luty  2021, 13:39:17Szkoda, że nie potrafisz wygospodarować czasu na zrobienie choćby jednej fotografii tego komiksu, albo zdjęcia całości, jak uczynili to Rado, czy Lelek, co zajęłoby raptem kilka minut.
Zapomniałem, że ja tu coś wrzucałem. Stare, ale może jak piwnicę ogarnę i posprzątam w tym tygodniu i zdecydujemy co idzie gdzie to wrzucę fotkę z tego co zostało.

Leon Kennedy

Cytat: Juby w 14 Luty  2021, 19:43:27Yyyy... To tym bardziej nie rozumiem w czym problem żeby przykleić linki z fejsa na forum.

Dokładnie 😋 Muszę tylko w ustawieniach zmienić, bo widzą moje zdjęcia tylko znajomi. Kiedyś to ustawiłem z powodu nachalnego byłego mojej dziewczyny. Zatem, mam plan 😁 ogarnąć to w najbliższych dniach i wtedy zobaczycie 😎

Johnny Napalm

Cytat: Juby w 14 Luty  2021, 13:39:17Po raz kolejny, pictures or didn...

Błogosławieni, którzy nie widzieli a...
Heh, Leon, nie masz wyjścia. Albo pokażesz nam te zdjęcia szybko, albo co trzy dni zwłoki leci jeden palec. Czyli wychodzi na to, że po miesiącu ociągania się czeka cię jedzenie zupy przez słomkę.  ;)  Lud chce zobaczyć czy nie ściemniasz. Skoro w kwestii posiadanej kolekcji komiksowej już nie można nikomu wierzyć, to w co można wierzyć?

Ale ogólnie gratuluję zakupu, Leon. Podałeś tytuł po polsku, więc to ostatnia wersja Egmontu?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Juby

#1265
Odezwał się drugi, który przez tyle lat nigdy nie zaprezentował tu swojej kolekcji, tylko ściemnia, że (chyba) ma wszystkie TM-Semiki. ;)

Leon Kennedy

Cytat: Johnny Napalm w 17 Luty  2021, 07:56:45Błogosławieni, którzy nie widzieli a...
Heh, Leon, nie masz wyjścia. Albo pokażesz nam te zdjęcia szybko, albo co trzy dni zwłoki leci jeden palec. Czyli wychodzi na to, że po miesiącu ociągania się czeka cię jedzenie zupy przez słomkę.  ;)  Lud chce zobaczyć czy nie ściemniasz. Skoro w kwestii posiadanej kolekcji komiksowej już nie można nikomu wierzyć, to w co można wierzyć?

Ale ogólnie gratuluję zakupu, Leon. Podałeś tytuł po polsku, więc to ostatnia wersja Egmontu?

Kurcze, zrobiło się trochę groźnie, ale spokojnie, spokojnie 😃 Będę na dniach ogarniał cała kolekcje i wywalę takie foty, że hej. Czekam tylko na zdjęcia bana z face'a, bo ktoś miły mnie zgłosił za jedno czy dwa przekleństwa i od razu ban na kilka dni. W przyszłym tygodniu dobiega końca. A wydanie powrotu, tak to najnowsze.

CytatOdezwał się drugi, który przez tyle lat nigdy nie zaprezentował tu swojej kolekcji, tylko ściemnia, że (chyba) ma wszystkie TM-Semiki. ;)

No widzisz 🙃 Ja nie jedyny. A sam posiadam na pewno połowę tego co wydali z Gackiem 😁, a może i więcej.

Rado

A propos jeszcze "Powrotu Mrocznego Rycerza", to kupiłem niedawno wydanie Absolute tegoż, czyli podstawowa historia plus Strikes Again. Duży format, zakładka, ciekawe dodatki. Niestety wydanie bez etui, ale za to po naprawdę okazyjnej cenie.






Leon Kennedy

Witam wszystkich zainteresowanych. Pewnie Juby już się na mnie zanosi  ;)  Więc wolę poinformować, że w tym tygodniu będą zrobione zdjęcia. Wiem, wiem miało być w tamtym, ale ban na facie, młody się rozchorował, a telefon padł. Przy wzięciu nowego okazało się, że dowód nie ważny 😄 Dziś idę po nowy, a skorzystałem z telefonu dziewczyny. Stary pryk w sumie, ale działa 😄 Pozdro.

Leon Kennedy

#1269
https://facebook.com/story.php?story_fbid=2870338773224838&id=100007462290505

Brakuje WKKDC i jakiejś części Egmontu run Snydera i Kinga + moje zeszyty 🥰 Postaram się je jakoś zrobić, jak wszystkie będę miał w domu. Tak czy siak sporo już uwieczniłem na zdjęciu 🙃

elwis1982

Świetna kolekcja, pozwoliłem sobie przejrzeć inne zdjęcia i moje oko przykuło zdjęcie z choinka i włączonym Metal Gear Solid, kurde jest to seria gier, która można śmiało powiedzieć ukształtowała mnie jako człowieka:) i po prostu je kocham i każda część skończyłem co najmniej kilka razy. A serie Resident Evil stawiam zaraz obok.

Leon Kennedy

No tak kochany MGS🥰 Ciężko było wejść w ten świat, sam gameplay też dość trudny... Pamiętam, że miałem już zrezygnować, tak sobie mówiłem w pracy, ale później gdy wróciłem odpaliłem jeszcze raz i stało się ZAKOCHAŁEM SIĘ. Ograłem wszystko co było warto ograć. Zaś RE to gra mojego dzieciństwa i ulubiona seria gier do tej pory.

LelekPL

W końcu wrzuciłeś, a Juby nawet nic Ci nie odpisał. Tyle marudzenia, a teraz nic ;)

Leon Kennedy

No właśnie, właśnie. Jestem w sumie w lekkim szoku. Wchodzę po kilka razy dziennie i ciągle lipa... A planuje jeszcze druga część wrzucić, to może czeka na całość 😅

Juby

#1274
Jeśli ktoś nie ma czasu/chęci, żeby przekleić kilka linków do tych zdjęć i wrzucić je w kod [ img]link[ /img] na forum, to czemu ja mam mieć czas/chęci żeby zaglądać w czyjś link do facebooka? :P Zwłaszcza, że nigdy nie wchodzę na fb w telefonie, a na komputerze w pracy (obecnie praktycznie tylko przy nim siedzę) nie mogę się logować, więc wszystkie zdjęcia dla gościa wyświetliły mi się w rozdzielczości 150x150 i 100x100 pikseli bez możliwości otworzenia w oryginalnym rozmiarze...

Także jak kiedyś będę zalogowany na fejsie na lapku, to może zobaczę co widać na tych zdjęciach, dopiero wtedy będę mógł skomentować.