Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Egmont - komiksy z Batmanem

Zaczęty przez anubis3000, 24 Sierpień 2011, 16:14:04

kelen

#180
EDIT
Dobra, znalazłem źródło fotek. Ktoś na forum Gildii po prostu trafił na wadliwy egzemplarz, zdarza się. W takich wypadkach pisze się do wydawcy, który go wymienia na prawidłowy.

ninji

Ja mam tak samo.Także chyba tak już jest.

kelen

Masz tak samo "wydłużone" (źle wycięte w drukarni) strony jak na zdjęciu? Ło jezu...

FUCK YOUR HEORES

az sie zarejestrowalem, zdjecie wklejane wczesniej nalezy do mnie. chcialem sie zapytac kolegi ninji gdzie kupował komiks? nie czasem na allegro od uzytkownika bestkomiks? bo ja od niego bralem, ciekaw jestem czy wszystkie batmany z tego zrodla sa uszkodzone, poniewaz jestem w trakcie reklamacji.
to co odwalila ta drukarnia to jest kpina, wydrukowac komiks z widocznym bledem, pozaginac strony i zafoliowac zeby nie bylo widac, totalne skur*****two

ninji

Też na allegro,ale nie od użytkownika bestkomiks.

XIII

Dla zainteresowanych do jutrzejszej północy można nabyć w Empik com Powrót Mrocznego Rycerza i Najlepsze opowieści za 61,49 zł . Uwaga cena zmienia się aż po umieszczeniu produktu w koszyku.

Człwowieknietopeż

W tym roku wyszły 4 ładnie wydane Batmany.
Co z tego jeśli nakład jest malutki, a cena jednego to 89 zł?
Kiedyś "Powrót mrocznego rycerza" kosztował 35 zł.
Wznowienie z tego roku kosztuje właśnie 9 dych.
Lekka przesada  >:(
Mam 8 latek i jeztem fanem batmena.<br />Niestey, nie chcą mi zprzedać komiksuw o Batmanie, bo styłu jest flaga japoni bez białego tła.

Rado

Przeglądałem ostatnio TDKR HC, tak żeby sobie sprawdzić tłumaczenie i jakie dodatki dali. Co do tłumaczenia, to długo nie sprawdzałem, bo od razu rzucił mi się w oczy pewien babol i już dalej nie sprawdzałem. Otóż chodzi mi o to, że Batman podczas lotu helikopterem zwraca się do swojej młodej pomocnicy per Robinie. "Nie dotykaj tego Robinie" ; "Czegoś tam nie rób Robinie". Z uwagi na to, że Carrie jest dziewczyną, powinno być to odmienione jako Robin. "Nie dotykaj tego Robin" itp. Przewertowałem na koniec komiksu, patrzę, a tam Bruce mówi (już poprawnie odmienione) "siedź prosto Robin" Czyli tłumacz nie dość że źle odmienił, to jeszcze był niekonsekwentny w swoim tłumaczeniu, zmieniając wersję na koniec. Ech...

Co do dodatków, to wstęp Olsena, w formie artykułu, jest fajny. Opisuje tam Marsjanina, Snapper Carra i bodajże jeszcze Elongated Mana. Fajnie się to czytało, chociaż zaraz za tym mogli, jeszcze raz, przedrukować wstęp Millera z pierwszego wydania TDKR.

Johnny Napalm

Robinie?! ??? Co do cholery to ma być?! Chyba jak zobaczyli, że komiks jest o starym Batmanie, to dodali od siebie, że pewnie jest stary to i ślepy. W ogóle nie lubię takich odmian imion - a Robin to dla mnie imię - to tak jakby zwracać się nie Marek tylko Marku... strasznie archaiczne i pretensjonalne. :P
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

kelen

Gorące wieści - Egmont w pierwszej połowie przyszłego roku wyda "Batman vol 1" i "Detective Comics vol 1" z New 52. Ponadto, będzie jeszcze "Action Comics vol 1"

HUDY

Dobre wiadomości jeśli mucha wyda jeszcze coś z dc to na prawdę robi się miło ;] mam nadzieje ze w 2połowie wydadzą kolejne tomy no i liczyłem tez na ligę ;]

Rado

No i elegancko. U mnie to praktycznie nic nie zmienia, ale dobra wiadomość dla tych którzy chcą czytać Batmana w języku polskim.

Kujaw

Widać wzięli sobie do serca te wszystkie prośby i dobrze. Ja już raczej na dobre nastawiłem się na kupowanie Gacków po anglikańsku. Bardziej jednak ucieszyłem się dostępności kolekcji Hachette. No ale, nic.. plus dla Egmontu.

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Xeron

Wiadomo już ile wynosić będzie cena Batman vol. 1? Jakieś przypuszczenia?

I drugie pytanie, czy będzie zawierać komiksy 1-7 tak jak w oryginalnym wydaniu?

Rado

Obstawiam twardą okładkę i nie mniej niż 89 zeta.

Zapewne tak.