Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Egmont - komiksy z Batmanem

Zaczęty przez anubis3000, 24 Sierpień 2011, 16:14:04

Rado

#150
Cytat: franek w 11 Marzec  2012, 19:34:19
Nie szukajmy tych wpadek bo jeszcze dowiedziemy że są to różne komiksy.

Jakich k**wa "wpadek"? Jakie "nie szukajmy" i "dowiedziemy"? Weź człowieku się ogarnij w końcu bo z siebie idiotę robisz prawie na każdym kroku. Nie wiesz o co chodzi to się nie udzielaj i sobie postów nie nabijaj.

Leon Kennedy

Szukanie różnic pomiędzy dwoma jakby nie patrzeć tymi samymi komiksami jest miłe i zabawne :). A wpadkami ich nie można określić. Franek pomyśl czasem zanim coś napiszesz....

Johnny Napalm

Przy okazji tematu wpadek - czy moglibyście wymienić konkretne rzeczy, które Was rażą w wersji od Tm-semica? Mnie jakoś to tłumaczenie ani liternictwo nie boli. No i w sumie to najlepsza wersja oprócz oczywiście oryginału. No, można by dodać parę stęknięć, zająknięć czy powtórzeń Jokera - jak w oryginale, co by wzmacniało realizm komiksu, ale i bez tego jest nieźle.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Corso

Mnie w zasadzie drażni tylko jakość druku, no ale czasy były takie jakie były. ;)
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


franek

Rado, weź się ogarnij człowieku, jak ci się coś nie podoba w moich wypowiedziach to ich nie komentuj proste. Myślałem że jesteś mądrzejszy i nie wyskakujesz na ludzi (słyszałeś o szacunku?). Mam nadzieje że wybaczysz ten niewyobrażalny błąd. ::)


Show Must Go On!!!

Corso

Franek, co to za megalomania, weź się ogarnij! Naprawdę nie warto wracać do przedszkola.
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Kujaw

Franek, każdemu zdarza się bredzić od rzeczy, ale człowiecze, nie upieraj się i nie dąsaj jak szczyl.
Cytat: franek w 12 Marzec  2012, 17:10:14
jak ci się coś nie podoba w moich wypowiedziach to ich nie komentuj

Wiecie co, to nie jest głupi pomysł. Wszyscy sobie oszczędzimy nerwów.

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

franek

Cytat: Corso w 12 Marzec  2012, 17:14:49
Franek, co to za megalomania, weź się ogarnij! Naprawdę nie warto wracać do przedszkola.
Cytat: Kujaw w 12 Marzec  2012, 17:36:20
Franek, każdemu zdarza się bredzić od rzeczy, ale człowiecze, nie upieraj się i nie dąsaj jak szczyl.
Wiecie co, to nie jest głupi pomysł. Wszyscy sobie oszczędzimy nerwów.

Dobra, jestem debilem i dobrze mi z tym.;P


Show Must Go On!!!

Leon Kennedy

Ale na przyszłość daruj se tego typu wypowiedzi... A i jeszcze jedno sam sobie bruździsz.

kelen

Cytując najnowszego newsa z BC:

"Przez weekend od23 do 25 marca w Poznaniu odbywał się konwent Pyrkon, na którym gościł między innymi redaktor naczelny Egmontu, który w rozmowach z czytelnikami ujawnił czego możemy spodziewać się w Polsce, jeśli chodzi o Batmana - dodruk "Jokera", "Powrotu Mrocznego Rycerza", a także wydanie "Batman: The Greatest Stories Ever Told" oraz "Batman: Haunted Knight"."

Juby

Dodruk TDKR powiadasz? Może jak będzie kasa i odpowiednia cena, to kupię i spróbuje jeszcze raz przeczytać ten komiks. Joker za 70 zł znowu mnie kompletnie nie interesuje, a dwie nowości, będą zależały od objętości mojego portfela, ceny i ilości stron komiksu w tej cenie.

HUDY

Mam nadzieje ze dodruk TDKR bedzie w HC z lepszym papierem jak i tłumaczeniem niż tym który u mnie gości . "Batman: The Greatest Stories Ever Told" oraz "Batman: Haunted Knight" to mnie cieszy, bede je miec.

Kujaw

Dodruk "Jokera" by mnie uradował, bo nie udało mi się wcześniej kupić, zaś nowości jakieś oszałamiające nie są, ale spodziewałem się czegoś mniej ciekawego.

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Rado

Czy ktoś mógłby napisać, jak to było z ceną jakiegokolwiek komiksu, przy jakiś poprzednich dodrukach? "Powrót..." był wydany w 2002 roku z ceną 34.90 zł. Taki komiks, jeśli wyszedł by dzisiaj, mógłby kosztować nawet dwa razy więcej. Jeśli Egmont nie zmieniłby ceny, to wielki szacun dla wydawnictwa, ale czy to jest w ogóle możliwe?

Corso

Nie łudź się. Myślę, że będzie kosztował z 60-70zł minimum. A jeśli wydzadzą go w twardej oprawie, to jeszcze więcej.
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."