Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fan Art

Zaczęty przez Silent Dark, 02 Luty 2008, 18:51:32

Nightrain

Ta zbroja Batmana wygl?da na na prawd? przestarza?? :P Nolanow? mog?e? wzi?? xD Hehe... W ka?dym razie o ile Batman wygl?da ca?kiem dobrze, to Hulka troch? sknoci?e?... Prawa r?ka. To jedno, ale ju? sam zd??y?e? zauwa?y?. Hulk jest odrobin? zbyt ma?o kwadratowy... Mo?e zabrzmi to ?miesznie, ale ja kiedy my?l? Hulk widz? du??, zielon? ceg?? :P W ogóle dla mnie Hulk wygl?da jakby wszystko mia? kwadratowe. Nie twój, dlatego specjalnie mi si? nie podoba. No i kluczowa sprawa - on ma tupecik! Hulk to jest biber przecie? xD
Mimo wszystko art nie jest z?y, cienie, mi??nie s? bardzo fajnie ''uwidocznione''. Jak zwykle je?li chodzi o pomys? na arta, to nie masz sobie równych ;)

Zupe?nie inaczej jest z poprzednim. Na prawd? ?wietna konfrontacja Bane'a i Venom'a! Rzeczywi?cie zalatuje latami 90-tymi, ale to raczej nie ma znaczenia, bo wykonanie jest zar?biste.

Valar Morghulis

Altair

#1096
Za jakąś godzinkę wstawię tu dubbing do animacji z Under the Red Hood, którą wcześniej wysłał Adriaan. ;)

Post Merge: 19 Marzec  2013, 20:34:32

Oto moje widełko:
under the red hood - dubbing PL (fan made)

teraz wszystko co słyszycie jest w 100% moje, w tym śmiech. Modulowałem głos osobiście, nie poprzez audacity czy inne programy, ale na tyle ile mogłem żeby nie było za dużo stukotów. Mój sprzęt to amatorka. Plz enjoy i dajcie znać jak się podoba :)

kelen

Szczerze mówiąc, bardziej mi się podobasz jako Black Mask :D

Altair

Kurde, dzięki! Obawialem się, że to on słabiej wyszedł :D

Adriann

Joker odrobinkę słabiej..ale nie przez głos!  ale tłumaczenie..i brak przerwy przed ostatnim słowem...przez to ten tekst nie śmieszył mnie tak jak w oryginale. Ale mimo tych drobnych szczegółów...MEGA:D Stary Kocham Cię!;d
Czekam na inne filmiki,ten jest fantastyczny

BlackBat

Altair, zrobisz karierę! :D Wyszło super!!
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Altair

Chryste, jak takie rzeczy cholernie miło się czyta! Dziękuję Kochani!

lady_ozzy

Super... Joker jak dla mnie, móg?by mie? nieco bardziej 'szalony g?os', ten troszke za powa?ny. Ale to s? szczegó?y. Naprawd? wyrazy uznania.
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Johnny Napalm

Piszę z komórki, więc krótko... zarąbiste.  :) Jakbym słyszał profesjonalnego lektora.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Altair

Dzi?kuj? Wam! Jak s?yszy si? takie opinie to a? chce si? co? robi? dalej!
Nagra?em kilka kwestii próbnych Bane'a:
http://www.youtube.com/watch?v=zCQCHgu9RnY&feature=youtu.be#
Tylko nie linczujcie, prosz?!

Adriann

Tu niestety gorzej..brzmisz troszk? jak staruszek..;p Je?li kto? kojarzy to od razu skojarzy?o mi si? z g?osem tego pana: http://1.fwcdn.pl/p/43/93/64393/47907.1.jpg
Sam g?os jest bardzo dobry,ale nie dla Bane'a

Nagi Wonrz

O ile się nie mylę to w dźwięku przestrzennym dialogi są zapisane na osobnej ścieżce, więc nie męcz się z tym wstawianiem sałndtraka.

Altair

No to by?a taka ma?a wariacja z totalnych nudów. Od jutra wezm? si? za nolanowego Batmana/Bruce'a bo w ko?cu znalaz?em odpowiednie materia?y wideo do monta?u. ;)

Post Merge: 22 Marzec  2013, 01:39:21

Aha btw jezeli kto? z Was chcia?by pos?ucha? mojego wokalu (bez ?adnego modulowania i udawania innych, chyba ?e troszk? na Bruno Pelletiera ;) ) to wejd?cie do Bat Bandu, wrzuci?em nagranie sprzed nauki ?piewu i nagram nowe jak ju? si? troch? podszkol? dla porównania. Kilka razy mia?em problem z odpowiednim wej?ciem rytmicznie, ale cholernie by?o mi trudno to za?piewa?. Pioseneczka to level hard dlatego z góry wybaczcie, du?o rzeczy jest jeszcze do podci?gni?cia u mnie i dlatego lekcje emisji g?osu, logopedii i teorii muzyki to teraz dla mnie priorytet. ;)

Johnny Napalm

Cytat: Nightrain w 17 Marzec  2013, 23:37:41
Ta zbroja Batmana wygl?da na na prawd? przestarza?? :P Nolanow? mog?e? wzi?? xD Hehe...
;) Miej pretensje do lat '80. Gdybym narysowa? dla Batsa co? nowszego, to ju? nie by?oby to samo...
CytatW ka?dym razie o ile Batman wygl?da ca?kiem dobrze, to Hulka troch? sknoci?e?... Prawa r?ka. To jedno, ale ju? sam zd??y?e? zauwa?y?.
Nikt nie jest doskona?y. ;)
CytatHulk jest odrobin? zbyt ma?o kwadratowy... Mo?e zabrzmi to ?miesznie, ale ja kiedy my?l? Hulk widz? du??, zielon? ceg?? :P W ogóle dla mnie Hulk wygl?da jakby WSZYSTKO mia? kwadratowe.
Wszystko? Hm... a co na to Betty? :D
CytatNo i kluczowa sprawa - on ma tupecik! Hulk to jest biber przecie? xD
Pami?taj, ?e to nowy Hulk, a nie ta obro?ni?ta ma?pa z czarnym ryjem. Ok, ten nowy ma wi?cej w?osów, ale nie a? tyle co wtedy, kiedy biega? po mie?cie i krzycza?: bi? na lewo, bi? na prawo!
No i w ogóle dzi?kuje za opini?, tak?e i innym, bo fajnie jest przeczyta?, ?e komu? si? to podoba. Tak jak pisa? Altair - kolejny bardzo dobry dubbing swoj? drog?, chocia? Batman zdecydowanie lepiej wypad? w twoim wydaniu - po ka?dej opinii chc? si? co? robi? dalej, ?eby nast?pne dzie?o by?o lepsze.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Nightrain

Cytat: Johnny Napalm w 22 Marzec  2013, 09:52:24Nikt nie jest doskonały. ;)
Sam rozumiem jak trudną postacią jest Hulk. Tak to jest, że chce się pamiętać o tym, że ma duże ręce, ale z drugiej strony chcesz żeby dało się rozróżnić dłoń od nadgarstka. Respekt do tej postaci można poczuć tylko gdy się z nią zmierzy na żywo i kiedy próbuję się ją narysować :P
Cytat: Johnny Napalm w 22 Marzec  2013, 09:52:24Pamiętaj, że to nowy Hulk, a nie ta obrośnięta małpa z czarnym ryjem. Ok, ten nowy ma więcej włosów, ale nie aż tyle co wtedy, kiedy biegał po mieście i krzyczał: bić na lewo, bić na prawo!
Ale jemu aż błyszczy część potyliczna X.X
Cytat: Johnny Napalm w 22 Marzec  2013, 09:52:24Wszystko? Hm... a co na to Betty? :D
W sumie też się nad tym zastanawiałem kiedy to pisałem, ale doszedłem do wniosku, że Bruce pewnie ma bardziej odpowiednie kształty, a Betty dla Hulka jest chyba trochę za mała :P

Valar Morghulis