Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Young Justice

Zaczęty przez kelen, 29 Listopad 2010, 17:32:40

Q

Zwi?zek Adama Strange'a  z Alanny to nic niezwyk?ego. Tak samo by?o w komiksach. Je?li za? chodzi o Miss Martian i Superboya, to twórcy ujawnili tylko kto zerwa?, ale powód nie zosta? podany.

Ciekawiej natomiast jest ze spraw? Beast Boya. Z jednej strony wiadomo w jakich okoliczno?ciach do??czy? do dru?yny, ale pojawi?y si? nowe pytania.

"Earthling" jakim? s?abym odcinkiem nie jest, ale i tak najwa?niejsze informacje, które pozna?a Miss Martian, nie zosta?y ujawnione.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Kwiatek

#166
Ujawniono pozostał postacie w grze Young Justice: Legacy, minus jeden złoczyńca który zgadujeże będzie głównym bossem gry czyli Vandal Savage.
http://www.youngjusticelegacy.com/
Oraz pojawił sie napis reklamujący gre - One will rise , One will fall, One will die czyżby któryś z młodych bohaterów z sezonu 1 miał zginąc czyli wytłumaczyło by to nieobecność: Artemis, Aqualad, Kid Flash.
Ja stawiam że:
One will rise - Nightwing
One will fall - Aqualad
One will die - Artemis lub Kid Flash

Post Merge: 07 Maj  2012, 15:04:26

Mi ostatni odcinek się podobał fajnie pokazali Beast Boya i Miss Martian jako rodzeństwo, czemu Megan ma krótkie włosy, jak działają moce Beast Boya, że jego wygląd w czasie walki nie jest jego prawdziwym wyglądem, że Quenn Bee nie zapomiała oszukania przez  marsjanke.
Adam Strange robi się postaćią którą daże coraz bardziej większą sympatią no cóż nazwisko zobowiązuje do czegoś, Alanna też jest mi sie spodobała jako postać, mam nadzieje że pojawią się częściej w serialu. Megan potrafi być przerażająca i słodka jednocześnie gdy zobywała informacje od przywódcy obcych telepatycznie nie zapomiała o pamiątce dla młodszego brata.

Q

Pojawił się klipy i fotki z najnowszego odcinka - http://www.batcave.com.pl/2012/05/klipy-i-zdjecia-z-alienated-i-new-teen-titans/

Dzięki temu wiadomo już, że Speedy się odnalazł.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Kwiatek

 Tekst mo?e zawiera? Spoilery do Young Justice - "Alienated"


,,Dzi?ki temu wiadomo ju?, ?e Speedy si? odnalaz?.''
Mi si? wydaje ?e to Red Arrow, a nie Speedy chocia? moge si? myli?
Z fotek do odcinka mo?na wywnioskowa? kilka rzeczy:
- Snapper Carr robi za prywatnego nauczyciela Beast Boya
- Widzimy muzeum lub baze JSA
- Guardian by? cz?onkiem JSA tylko nie wiadomo czy ten który pracowa? dla Cadmus czy mo?e kto? inny
- Czy?by nieoczekiwan? pomoca która otrzymaj? Kroloteans b?dzie BM  i czarnoskóry go??iu w klipie to on bez zbroi
http://www.comicvine.com/young-justice/65-17733/young-justice-invasion-alienated-stills/92-667013/

Q

Prawa ręka Red Arrowa wygląda inaczej niż lewa:


Trochę lepiej to widać na tym klipie - http://www.comicscontinuum.com/stories/1205/11/youngjusticeclip1.htm
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

8azyliszek

@UP
Ale spoilerujecie przed premier? odcinków. Musz? uwa?a? by was nie czyta?, bo sobie psuj? ogl?danie.

No, no... Mo?na? Mo?na! Dzisiejszy odcinek 2x3 jest genialny. Tylko takie powinny by? w tym serialu. Ca?y Bat-squad kopie ty?ki bad guyom i ogólnie wymiata. Niestety, ko?cówka znowu daje pretekst aby wy??czy? du?? Lig? i Batmana z gry :( (w JLU sam prowadzi? ?ledztwo a nie zdawa? si? na czyj?? ?ask?). Miss Martian dalej jest kosiarzem umys?ów biednych kosmitów :)) No i wróci? humor - odzywka Wonder Women do Wonder Girl, przewodniczka nazywaj?ca JL "Earth's Mightiest Heroes" (prztyczek do konkurencji z Disney XD :))) albo "It's a regular reunion special" Superboya.

Niez?ym m?otkiem jest te? zdrada Aqualada. Ale dla mnie zupe?nie niewiarygodna - po jednej ?mierci ukochanej staje si? z?y tak szybko. Al;e motyw "To ja jestem twoim ojcem..." jest znowu strasznie ograny i telenowelowaty. No i "The Light" powinno normalnie nazywa? si? Legion of Doom, jak tradycja ka?e.

I na koniec moje spekulacje co do nowego, prawdziwego wroga. IMHO bomb? pod?o?y? Blue Bettle. Po prostu zbroja przejmuje nad nim kontrol?, bez jego ?wiadomo?ci. O tej zbroji by?o w od 3x6 Batman:TBatB.

Kwiatek

#171
Klipy przedstawione przez zagraniczne strony okaza?y si? b??dne i dotycz? prawdopodobnie nast?pnego odcinka.
Odcinek mi si? podoba? fajnie pokazali wspó?prace Dru?yny z Lig?, zw?aszcza pokazanie przywódczych zdolno??i Nightwinga. Mamy kolejne rodze?stwo wsród bohaterów, mi?o ze Krypto?czyk zdrobniale nazywa Connora i traktuje go jako cz?onka rodzinny.
Dowiedzieli?my si? co sta?o si? w czasie zaginionych 16 godzin i jakie ma to konsekwencje dla bohaterów.  Oczernianie JL w oczach zwyk?ych ludzi osno?i sukces. W czasie minionych 5 lat jeden z cz?onków Dru?yny przeszed? na strone z?ych, niektórzy maj? nadzieje ?e jest podwójnym agentem, jedna z posta?i trzecioplanowych z sezonu pierwszego zgine?a.
Ciekawe kto jest tajemniczym wrogiem Kroteanów czy kto? znany lub nieznana posta? niektórzy obstawiaj? Darkseida lub Brainiaca. Light straci?o jednego cz?onka i w tym odcinku zyska?o nowego.

Post Merge: 13 Maj  2012, 12:55:02

,,Niez?ym m?otkiem jest te? zdrada Aqualada. Ale dla mnie zupe?nie niewiarygodna - po jednej ?mierci ukochanej staje si? z?y tak szybko. Al;e motyw "To ja jestem twoim ojcem..." jest znowu strasznie ograny i telenowelowaty. No i "The Light" powinno normalnie nazywa? si? Legion of Doom, jak tradycja ka?e.''
Zgadzam si? po?ownicznie, ale to?samo?? ojca Aqualada by?a podana przez twórców serialu przed premier? szenu pierwszego. Nie wiadomo kto dowodzi? Dru?yn? w czasie ?mier?i ukochanej Kaldura czy to by? on co mo?e uwa?a? ?e by?a to jego winna, czy Dick obarczaj?c go winn? ?e po?wie?i? jej ?y?ie dla wykonania misji oraz zostaje wersja podwójnego agenta.
,,I na koniec moje spekulacje co do nowego, prawdziwego wroga. IMHO bomb? pod?o?y? Blue Bettle. Po prostu zbroja przejmuje nad nim kontrol?, bez jego ?wiadomo?ci. O tej zbroji by?o w od 3x6 Batman:TBatB.''
Ciekawa teoria mo?e okaza? si? prawd?.
,,No i "The Light" powinno normalnie nazywa? si? Legion of Doom, jak tradycja ka?e.''
Legion of Doom mia? za cel pokonanie JL i zaw?adni??ie ?wiatem, The Light uwa?a ?e ich dzia?anie spowoduje ?e Ziemia stanie si? g?ównym graczem we wszech?wiecie i ?e JL powoduj? ?e ludzo?? jest s?aba. Jest te? pewna ironiczo?? w nazwie g?ównych z?ych uwa?aj? sie za ?wiat?o, a g?ówni bohaterowie czyli Dru?yna dzia?a w ukryciu i w ciemno??i.

Rado

Alienated- ?wietny odcinek. Co prawda wci?? mi brakuje Batmana w takiej roli jak? mia? wcze?niej, ale w tym odcinku przynajmniej widzimy go w akcji. I to w akcji z bat rodzink?. W ogóle, jaki? taki, rodzinny by? ten odcinek. Ka?dy biega? ze swoim sidekickiem (Batman mia? a? troje heh) i robi? rozpierduch?. Bardzo fajny by? Superman kiedy pochwali? Superboya ( quadruple! nice!) oraz kiedy do ko?ca próbowa? ocali? kosmitów przed wybuchem. Swoj? drog?, to a? tak pot??nego wybuchu si? nie spodziewa?em. Po trzech odcinkach mog? ju? powiedzie?, ?e z nowych postaci, najbardziej polubi?em Lagoon boy'a. Fajnie ro?nie, niczym jaki? Hulk i nie chcia? w ogóle dyskutowa? ze zdrajc? Aqualadem. Ten motyw ze zdrad? Kaldura jest imo bardzo dobry, przez takie w?a?nie zagrywki, scenarzy?ci nie pozwalaj? nam si? nudzi?, ogl?daj?c tych samych bohaterów z pierwszego sezonu. Troch? by?o dziwne, ?e nikt nic nie powiedzia?, na to co zrobi?a Miss Martian w pokoju przes?ucha?. Jonn przecie? to zauwa?y?. Ciekawe czemu Megan si? tak zachowuje. Mo?e natura Bia?ego Marsjanina powoli bierze gór??

Co do tej tajemniczej osoby, która pod?o?y?a bomb?, to teoria z Blue Beetle jest ciekawa, ale czy tak od razu by wyskoczy? z tak? bomb?? Zwykle w przypadku takich schematów, przejmowanie nosiciela odbywa si? stopniowo. Mi ta tajemnicza posta?, z postury, przypomina Guardiana z Cadmusa. Wida? ?e ten kto? ma jakie? wypustki na barkach, jakby nosi? jaki? plecak albo co?. Sam nie wiem. Kojarzy Wam si? to z czym??



8azyliszek

@UP
Jakie "od razu"?  :) Przecież widz nie wie kto dokładnie podłożył bombę - może się tylko domyślać. I nie upieram się, że to Blue Beetle osobiście podłożył ładunek - bo rzeczywiście nie było scen z przejmowaniem, ale jeśli nie jest świadomy przejęcia to mogli tego jeszcze nie pokazać. Tak jak nie pokazali gdy red Arrow przekazywał informacje Dzikosowi. No i nie dokonuje się inwazji w pojedynkę. Ale moja teoria dalej jest taka, że prawdziwymi złymi obcymi będą konstruktorzy/właściciele pancerza BB. Bo motyw, że oni są źli i zaborczy już był (w B:tBatB), a twórcy YJ niestety mają skłonność do powtarzania wątków.

Q

Cytat: 8azyliszek w 13 Maj  2012, 11:25:19
@UP
Ale spoilerujecie przed premierą odcinków. Muszę uważać by was nie czytać, bo sobie psuję oglądanie.
Nie spoilerujemy tylko wysuwamy spekulacje na podstawie oficjalnych materiałów :)

Cytat: Kwiatek w 13 Maj  2012, 12:17:00
Klipy przedstawione przez zagraniczne strony okazały się błędne i dotyczą prawdopodobnie następnego odcinka.
CN przez błąd najpierw udostępniło klipy i zdjęcia z odcinka "Salvage", który premierę będzie miał 19 maja.

"Alienated" naprawdę dobry odcinek. Wytłumaczenia działań 6 bohaterów nie jest współmierny do tego, że nagle prawie wszędzie są poszukiwani. Czy naprwdę GL nic by o tym nie wiedział, nawet jeśli to jego rejon galaktyki?

Pomysł ze zdradą Aqualada sprawia zaś, że ten przeskok w czasie otworzył wiele nowych możliwości i jak widać relacje pomiędzy najlepszymi przyjaciółmi zmieniły się diametralnie.

Co zaś tyczy się tajemniczego nowego partnera Light, to zapominajmy, że to on odpowiada za pojawienia się Lobo i za odkrycie przez Ligą ukrywających się obcych. Jeśli weźmiemy pod uwagę co cały czas wyprawia Godfrey, to może mieć to coś wspólnego z Darkseidem?
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

8azyliszek

@UP
Co prawda kiedyś Darkside wspierał Intergang swoją nowoczesną bronią aby wykończyli Supermana... Ale dla mnie to zbyt subtelne jak na jego robotę. Gdyby to był on, to po prostu otworzyły by się boom-tuby i wyłoniła się z nich jego flota inwazyjna. No ale w ostatnim odcinku zobaczymy kto miał rację :). Nie wiecie do kiedy jest planowana emisja? Czy będzie przerwa wakacyjna, czy odcinki będą leciały aż do końca sezonu??

Kwiatek

#176
Zawsze pod koniec danego miesiąca są podawane daty i tytuły odcinków na kolejny miesiąc lub brak emisji, wiadomo że 2 czerwca będzie nowy odcinek YJ
Pierwsza fotka z gry Young Justice Legacy
http://www.facebook.com/youngjusticelegacy

kelen


Leon Kennedy

Tak se mi to wygląda...

Adolf

Graficznie dobrze wygląda. Takie podkolorowanie cell-shadingiem to też niezły pomysł.