Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Nowy strój Batmana

Zaczęty przez Manigoldo, 22 Maj 2011, 17:55:09

Człwowieknietopeż

Cytat: Mikidraw w 18 Sierpień  2012, 13:57:45
Zauważyłem iż kostium Batmana w TDK ma bardziej szarawy kolor , koło symbolu nietoperza, na dole.
Może tak Ci się wydaje, bo TDKR w porównaniu do BB i TDK dział się za dnia bardziej, a nie w nocy
Mam 8 latek i jeztem fanem batmena.<br />Niestey, nie chcą mi zprzedać komiksuw o Batmanie, bo styłu jest flaga japoni bez białego tła.

Bless

True True, aczkolwiek mi się jego kostium podoba. Tylko jego hełmo-maska wygląda na nim dziwnie jakoś tak :P

Człwowieknietopeż

Takie brwi ma groźne, z Woleverinem filmowym mi się kojarzy  :P
Mam 8 latek i jeztem fanem batmena.<br />Niestey, nie chcą mi zprzedać komiksuw o Batmanie, bo styłu jest flaga japoni bez białego tła.

Juby

Cytat: franek w 18 Sierpień  2012, 16:06:11
Jak bym zobaczy? Batmana/Keatona na ulicy to bym si? ba? jak cholera (ten u?mieszek przyprawia o ciarki) a jakbym zobaczy? Bale`a/Batmana to bym najwy?ej si? zmiesza?, bo po mojemu ten kostium jest przesadzony i Bale wygl?da w nim troch? ?miesznawo, naprawd? nie chc? wyj?? na hejtera bo od TDKR zmieni?em zdanie na temat Nolanowskiej wizji Batmana, ale to kwesita gustu.

Ja raczej kogo? ni?szego ode mnie bym sik? nie przestraszy?. ;) A to, ?e ostatni kostium Batmana jest przekombinowany nie ma znaczenia, bo gdyby taki Batman Bale'a skrada? si? do ciebie tak jak do kryjówki Bane'a (?cinaj?c w ciemno?ciach po cichu ka?dego kogo spotka) to na pewno postawi?by? klocka ze strachu. ;D

LelekPL

No b?d?my szczerzy. Gdyby?my tak naprawd?, w prawdziwym ?wiecie, spotkali kogo? w kostiumie Batmana, Keatona czy Bale'a, to nasz? pierwsz? reakcj? by?by ?miech, a nie strach ;)

Kto? w stroju Scarecrowa, w makija?u Jokera, czy nawet w masce Bane'a to inna historia. Nie mówi?c ju? o kim? w masce Williama Shatnera - wtedy to i ja bym si? posra? w gacie.

Adriann

No strój jest mało straszny..trzeba by wprowadzić sporo zmian by był..mocna charakteryzacja odsłoniętej części twarzy by jakoś strasznie wyglądało..maska bardziej w stronę tego czegoś z wizji Stracha na wróble pod wpływem gazu

LelekPL

Nie o to chodzi, że wygląda mało strasznie. Myślę, że w tym fikcyjnym świecie może być on straszny dla mieszkańców Gotham, którzy nie znają go tak jak my (nie wiedzą o nim dosłownie wszystkiego). Jednak w naszym świecie Batman jest nierozerwalnie łączony z dobrem, a nie złem, tak go konceptualizujemy, poprzez ilość informacji, które o nim mamy. Śmiem twierdzić, że jakaś obojętna na komiksy i filmy staruszka mogłaby dostać zawału widząc jeden i drugi strój w nocy. Jednak nie my. Na pierwszy rzut oka nie spodziewamy się po nim strasznych czynów, które mogłyby nam zaszkodzić. Dlatego nasza pierwsza reakcja będzie pozytywna, sprawi nam raczej uciechę niż nas jakoś przerazi. Michael Myers, Scarecrow czy Bane to inna sprawa.

jakura

W wielu ujęciach Batman ma dziwnie ściśnięty pyszczek i to trochę głupio wygladało:/ Ale, co ciekawe, dopatrzyłem się tego głównie podczas jego pierwszej akcji.
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.