Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Jacy przeciwnicy w Arkham City?

Zaczęty przez BD96, 18 Sierpień 2010, 21:11:49

lady_ozzy

czy samego, to się jeszcze okaże :)
Ja uważam,że rozgrywka musi być liniowa, żeby części fabuły składały się w fajną całość.
W AA kończyło się misję, z której wynikało coś, co było potrzebne do wykonania następnej. W przeciwnym razie wyjdzie nam GTA: AC :) Chociaż misje poboczne, które można wykonywać w dowolnym momencie byłyby mile widziane.
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Mihcim

Hmm gangi...Moim zdaniem Batman będzie musiał albo zwalczać wszystkie gangi albo pozwolić gangom się wykończyć

Riko

Cytat: Mihcim w 27 Sierpień  2010, 17:43:03
Akcja z Zsaszem ma być taka że on dzwoni na komórkę i każdy boi się ją podnieść bo legenda głosi że ten kto ją podniesie umrze. Ale Batman ją podnosi i zaczyna się gra w kotka i myszka. Dokładnie to powiedzieli w tym podcascie
Mała poprawa. Zsash nie dzwoni na komórkę. Dzwoni na telefony umieszczone w Arkham City.
SPOILER
Pierwsze spotkanie wygląda tak, że Batman przysłuchuje się rozmowie jednego z gangów na temat dzwoniącego telefonu, potem wpada i płoszy przeciwników tekstem" Wszyscy zostaniecie pokonani" a gdy się zmywają podnosi słuchawkę. Ogólnie Zsashowi zostanie poświęcone chyba najwięcej od innych z misji pobocznych. Powiem tylko jedno. Warto przysłuchiwać się rozmowom gangów. Co ciekawe Batman będzie używał swoich latajacych przyjaciol aby oszolomic i przerazic wrogow ;)

Gooralek


Mel


Gooralek


Anarky

Prawie jak w Batman Begins, a co do Zsasza to mam nadzieje że jednak jego wygląd jak i wielu innych postaci (chociażby Scarecrow) ulegnie zmianie na lepsze. Liczę też że Riddler pojawi się wreszcie fizycznie, nie w postaci głosu. Ciekawy mnie też Mr Freeze, mam nadzieje że spotkamy go w stosownym chłodnym miejscu...
Ja wam pokażę!

lady_ozzy

W AA Zsasz mógł spokojnie nazywać się Mr. Padlock, po prostu muszą zmienić jego wygląd w AC. Strach mi się podobał. Ale jakiś lifting byłby o.k.
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Riko

Cytat: lady_ozzy w 30 Sierpień  2010, 21:16:24
W AA Zsasz mógł spokojnie nazywać się Mr. Padlock, po prostu muszą zmienić jego wygląd w AC. Strach mi się podobał. Ale jakiś lifting byłby o.k.
Na lifting Zsasha bym nie liczyl za bardzo. Ale jak najbardziej popieram Twoj pomysl ;) Zreszta moze i takie zyczenia sie spelnia patrzac na Harley. Mysle, ze Joker tez sie zmieni;) Ciekawe jak bedzie wygladal Hugo Strange ;D

Bunch

A ja mam pytanie o przeciwnika "jednorękiego". Widać pełno tych typków na zwiastunach? Czy to ma jakieś głębsze znaczenie? Dlaczego mają jedną rękę?
Szkoda, że znowu będą powtarzać się postacie w grze.
A tak w ogóle to uważam, że konstrukcja będzie taka, że będziemy się poruszać po mieście (tam szukać zagadek Riddlera i od czasu do czasu angażować się w jakąś uliczną bójkę) a gdy dotrzemy do specjalnych punktów, tam będzie odbywać się zamknięta gierka - czyli tak jak w Arkham City. Zamknięte pomieszczenia i przesuwanie się w głąb.

kelen

#25
Chodzi ci o tych jednorękich ludzi z gangu Pingwina? To raczej zwykli przeciwnicy.

Post Merge: 22 Sierpień  2011, 15:07:11

O, jednak jest coś więcej :) Riko z AI mi podesłał to:

http://www.arkhaminfo.com/batman-arkham-city/postacie/bliznieta-abramovici/

Bunch

Dzięki za link. Ale to jakieś postacie z komiksów? Pierwszy raz słyszę ich imiona.

kelen

Nie, wygląda na to, że zostali stworzeni na potrzeby gry.

JaRo II

 Dla zaciekawionych podam pełny spis przeciwników z tej gry.

Główni intryganci:

- Joker, Thalia al Ghul, Rhas al Ghul, Hugo Strange, Clayface.

Pozostali przeciwnicy:

- Mr. Freeze, Pingwin, Harley Quinn, Kobieta Kot, Dwie Twarze, Solomon Grundy, Szalony Kapelusznik, Człowiek Zagadka (jednak nie w pełnej krasie).

Oraz przeciwnicy z misji pobocznych:

- Victor Zsasz, Hush tzw. "Złodziej Tożsamości", Azrael tzw. "Obserwator w skrzydłach", Bane, Deathshot.

Dodatkowo w grze wspominany jest Czarna Maska.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

LelekPL

Cytat: JaRo II w 19 Sierpień  2012, 17:31:33
Dla zaciekawionych podam pe?ny spis przeciwników z tej gry.

G?ówni intryganci:

- Joker, Thalia al Ghul, Rhas al Ghul, Hugo Strange, Clayface.

Pozostali przeciwnicy:

- Mr. Freeze, Pingwin, Harley Quinn, Kobieta Kot, Dwie Twarze, Solomon Grundy, Szalony Kapelusznik, Cz?owiek Zagadka (jednak nie w pe?nej krasie).

Oraz przeciwnicy z misji pobocznych:

- Victor Zsasz, Hush tzw. "Z?odziej To?samo?ci", Azrael tzw. "Obserwator w skrzyd?ach", Bane, Deathshot.

Dodatkowo w grze wspominany jest Czarna Maska.

Czarna maska jest wspomniany oraz pojawia si? dwa razy: na pocz?tku gry kiedy jeste?my Wayne'm w kajdankach oraz w dodatku z Robinem, gdzie bijemy si? w kolejce miejskiej.