10 kwiecień 2021, 20:20:17

Aktualności:

Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!

Ostatnie wiadomości

Strony1 2 3 ... 10
1
Seriale animowane i TV / Pytania o animowane uniwersum ...
Ostatnia wiadomość przez Q - Dzisiaj o 12:16:57
Cytat: newtime w 09 kwiecień  2021, 20:03:31Poza tym wie ktos czy ten film będzie jakoś powiązany z poprzednimi animacjami czy ma to być oddzielne uniwersum?
Na pewno nie będzie połączone z filmami z kategorii DC Animated Movie Universe, które tworzyły wspólne uniwersum zakończone filmem Justice League Dark: Apokolips War.

Oficjalnie nic nie potwierdzono, ale pojawiają się przypuszczenia, ze względu na osoby twórców i kreske oraz przez fakt, że akcja rozgrywa się w początkowych latach działalności Batmana, że może być to te samo uniwersum co w "Superman: Man of Tomorrow". Ale równie dobrze może to być oddzielny film nie wchodzący w żadną większą całość.

Ale to tylko plotki. Trzeba czekać na oficjalne doniesienia i kolejne filmy.

2
Inne filmy i seriale / Indiana Jones
Ostatnia wiadomość przez Q - Dzisiaj o 12:07:09
Wygląda, że coś ruszyło, bo rozpoczęto casting. Do Harrisona Forda dołączyła Phoebe Waller-Bridge.

https://twitter.com/IndianaJones/status/1380552440123060225

Premiera 29 lipca 2022.
3
Uniwersum Batmana / Egmont - komiksy z Batmanem
Ostatnia wiadomość przez Rado - Dzisiaj o 10:35:45
Żółwie Ninja biorę na pewno. Nie czytałem tych historii w pojedynczych tomach i fajnie, że wszystko będzie teraz zebrane w jednym albumie.
4
Ostatnia wiadomość przez Rado - Dzisiaj o 10:32:14
Monster Men i Mad Monk są chyba u mnie na drugim miejscu po Kingdom Come na liście animacji, które bym chciał obejrzeć.

Ja ostatnio powtórzyłem sobie niemal wszystkie współczesne filmy z DC Animated Uniwersum, a na pewno wszystkie z Batmanem i przy drugim seansie bardzo zyskał u mnie Year One, a tam raczej wiernie oddali komiks. Należę więc chyba do tej grupy, która nie chce zbyt dużych zmian w stosunku do pierwowzoru. No, ale coś oryginalnego też chętnie bym oglądał.
5
Ostatnia wiadomość przez newtime - 09 kwiecień 2021, 20:03:31
Ja się akurat cieszę ze przerabiają je po swojemu, oryginał znam wiec oglądanie dokładnie tego samego jakoś mnie nie interesuje. To tak jak przy adaptacji książek, reżyser ma prawo a nawet obowiązek dostosować dane dzieło pod swoja wizję. Poza tym wie ktos czy ten film będzie jakoś powiązany z poprzednimi animacjami czy ma to być oddzielne uniwersum?

6
Offtopic / Brotherhood of the Bat (Bractw...
Ostatnia wiadomość przez LelekPL - 09 kwiecień 2021, 12:43:54
Cytat: Rado w 30 marzec  2021, 10:00:22Za chwilę nowy Batman, a wy teraz chcecie odchodzić lub znacznie ograniczać udział?! LoL. Zjazd forum można zrobić sobie rok wcześniej, tak by akurat obejrzeć nowy film wspólnie i później o nim pogadać. Mamy jeszcze rok na zgadanie się.

Cytat: Juby w 30 marzec  2021, 13:07:46Wspólny seans The Batman to świetny pomysł. Jeśli pandemia w końcu ustanie, w Łodzi mamy salę IMAX + mnóstwo miejsc obok żeby wyjść na jakieś jedzonko i piwko.
Wspólnie obejrzeć film to fajny pomysł, Rado. Ja będę się na to pisał chociażby tylko po to, żeby się ze wszystkimi zobaczyć. Nie wiem czy ta Łódź to dobry pomysł bo to jednak... Łódź :P No ale zobaczymy gdzie będzie wszystkim najlepiej pasowało jak zrobicie liste. Może znowu Poznań, może Warszawa, żeby było sprawiedliwie i coś nowego, może nawet być ta Łódź. Ja wstępnie jestem na tak.
7
Ostatnia wiadomość przez Q - 09 kwiecień 2021, 12:27:20
Ilości raczej nie zmniejszą, bo taka częstotliwość wyraźnie im się opłaca i też potrzebują materiałów na HBO MAX.

Co do przerabiania oryginalnych historii, to nie zawsze musi być adaptacja 1 do 1. Zmiany mogą zaskoczyć widzów znających oryginał, ale też zirytować.

Mogliby co najwyżej dać miejsce innym bohaterom, ale animacja bez Batmana, czy Supermana tak dobrze się niesprzeda.
8
Ostatnia wiadomość przez Juby - 09 kwiecień 2021, 09:09:40
Jeśli mają przerabiać kultowe komiksy po swojemu (jak Długie Halloween) to jestem za tym, aby tworzyli wyłącznie oryginalne historie. :P A przede wszystkim powinni zwolnić, bo natrzaskali w ostatniej dekadzie z 40 animacji z Batmanem, z czego może 5 było na tyle niezłych, że mógłbym do nich wrócić. Jeden film animowany rocznie, a nawet jeden na dwa lata by wystarczył, ale Warner nie rozumie, że ilość nie idzie w parze z jakością.
9
Uniwersum Batmana / Egmont - komiksy z Batmanem
Ostatnia wiadomość przez Juby - 09 kwiecień 2021, 08:50:45
Zapowiedzi na czerwiec.

Batman/Wojownicze Żółwie Ninja umieszczono w tej samej serii, co Batman: Sekta - czyli Egmont jednak planuje wydawać 3-4 razy do roku jakiegoś klasycznego Batmana w twardej oprawie. :) Dark Nights: Death Metal zapowiedziane podczas ubiegłorocznego MFKiG chyba jednak w drugiej połowie roku, bo brakuje go w kalendarzu do końca czerwca.
10
Bat-Filmy / Batman: The Long Halloween (20...
Ostatnia wiadomość przez Q - 08 kwiecień 2021, 23:30:56
Strony1 2 3 ... 10