Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Young Justice

Zaczęty przez kelen, 29 Listopad 2010, 17:32:40

kelen

Właśnie miałem to napisać. A kij im w oko.

nighty

hej, czy parę dni temu nie pojawiło się info o wydaniu dvd z pierwszymi 10 odcinkami drugiej serii, planowanym bodaj na grudzień? ciekawe, czy teraz przesuną datę wydania płyt czy po prostu dostaniemy dziesiąty odcinek na dvd PRZED jego emisją w telewizji :/

kelen

Pewnie opóźnią premierę, to by była zbyt zabawna sytuacja.

8azyliszek

No przecież to jakieś jaja. Zaczyna się wrześniowa ramówka, puszczają w niej DC Nation i po 2 tygodniach przerywają?? WTF? Oglądalność była tak niska? Masakra po prostu. Taki ruch byłby usprawiedliwiony tylko wtedy, gdyby teraz zaraz zaczęli puszczać "Beware the Batman" ale na to też się nie zanosi :/ .

A jeśli opóźnią premierę tego wydania DVD to poniosą milionowe straty. W styczniu płyta nie sprzeda się tak dobrze, jak w okresie przedświątecznym.

kelen

#259
Nie chce być niegrzeczny, więc nie podam linka publicznie, ale na iTunes przypadkiem wyciekł 10 odcinek ;) Jestem w trakcie oglądania i, OMFG,
Spoiler
Stephanie Brown!!!
[Zamknij]

Kwiatek

#260
Kelen dzięki za info.
Odcinek świetny, zwłaszcza końcówka gdy żli wyprzedzili Nightwinga.
Jednym z powodów zniknięcia z ramówki Cartoon Network , DC Nation może być że DC straciło prawa do postaći z Milestone.
http://fourcolormedmon.blogspot.com/2012/10/dc-may-have-lost-rights-to-milestone.html#comments
To by tłumaczyło zniknięcie YJ, ale nie reszty DC Nation.
W YJ postaćie które są z Milestone to: Rocket, Icon i Static.

8azyliszek

"We call ourself THE REACH!"

Dla mnie cytat odcinka :D.Uwaga na spoilery w poście.

Black Beatle w końcu wychodzi z cienia. Jak oceniacie jego "Evil laugh"? :)
Barney Stinson - Evil Laugh

Czyli obcy przybywają aby nas wykorzystać i zniewolić. Świetny odcinek ale powtarzalność wątków z innych produkcji jest już naprawdę wkurzająca. Przecież teraz to się "Young V (Goście) Justice zrobiło :). A ledwo Nightwing zrealizował swój plan, stał się z powrotem naiwny i narwany. Batman by się domyślał, że obcy mają jakąś tajną broń w pogotowiu. A co do Godfreya - jak on może zaufać komuś, kto się właśnie The Reach nazywa? Ja nie wiem :). I znowu 3 miesiące czekania na kolejne odcinki - dramat :(.

kelen

CytatA co do Godfreya - jak on może zaufać komuś, kto się właśnie The Reach nazywa? Ja nie wiem
No cóż, wyjaśnienie nasuwa się samo (uwaga, bo to może być duży spoiler do serialu):
Spoiler
W komiksach Godfrey był w końcu manipulatorem wysłanym przez Darkseida, aby przed atakiem na Ziemię zniechęcić ludzi do superbohaterów
[Zamknij]

8azyliszek

@UP

No tak ale to powtórzyli w 10 sezonie Smallville :D. Ja bardziej opierałem się na serialu Justice League i odcinku 2x15-16 - Zaćmienie, gdzie Geofrey był zwykłym karierowiczem, próbującym zbić kapitał właśnie na atakowaniu Ligi. Nie czytałem komiksów (bo są po angielsku) i nie wiem która wersja jest "prawdziwa".

Nie odpowiedziałeś na pytanie - co sądzisz o śmiechu Black Beetla? :D

nighty

mam mieszane uczucia odnośnie tego odcinka, przebrnęłam przez niego jakoś tak bez emocji (w porównaniu chociażby do poprzedniego), ale miał kilka "momentów" - cieszę się, że babs wreszcie pokazała charakterek, bo po jej krótkim pojawieniu się w pierwszym sezonie miałam nadzieję na barbarę "z pazurem", a do tej pory w sezonie drugim wydawała mi się strasznie mdła :/ teraz widzę, że wciąż jest dla niej nadzieja :D fajnie, że w końcu znalazło się trochę czasu antenowego dla tima, szkoda, że nie wydał z siebie przy tym ani jednego dźwięku D: STEPHANIE ♥ jej pojawienia się nie spodziewał się chyba nikt, a tu taka miła niespodzianka! :D oby nie okazała się po prostu randomową postacią dziesiątoplanową na 1-2 odcinki :( nie mogę nie wspomnieć o megan - chociaż podejrzewałam, że jeśli nie jest wtajemniczona od samego początku to tak to się właśnie skończy... na koniec tego krótkiego podsumowania zostawiłam sobie największy plus "before the dawn" - bart allen + jaime reyes - duże TAK dla tego wątku i ich relacji, nie mogę się doczekać, jak to się dalej potoczy *o* szkoda, że teraz czekają nas kolejne ponad dwa miesiące przerwy T_T

Kwiatek

Fani żartują że gdy Dan Didio dowiedział że Stephanie ma się pojawić w Young Justice to kazał przerwać emisje DC Nation.
Mam nadzieje że iTunes wyemituje kolejne odcinki lub zrobi to jakiś inny kraj przed USA.

kelen

http://www.gothamspoilers.com/2012/10/the-real-reason-cartoon-network-pulled.html <- ten koleś rzucił wpisem, po którym dostał tysiączne odwiedziny tylko na nim. I część pomyślała, że facet nie żartuje i to prawda.

Rado

#267
A co ma Dan Didio do Stephanaie Brown? Bo ja chyba nie w temacie jestem.

Edit: Dobra, już wiem.

Q

Cytat: Kwiatek w 16 Październik  2012, 19:07:55
Mam nadzieje że iTunes wyemituje kolejne odcinki lub zrobi to jakiś inny kraj przed USA.
10. odc. na iTunes to było chyba czyjeś niedopatrzenie, bo już na drugi dzień usunięto go, czyli nie zapowiada się by regularnie pojawiały się nowe odcinki przed emisję w CN. Co do emisji w innych krajach to nigdy nic nie wiadomo, niektóre odcinki "Batman: The Brave and the Bold" najpierw miały premierę w UK, lub w Australii. W przypadku "YJ" jednak wcześniej nic takiego nie miało miejsca.

W najgorszym przypadku na nowe odcinki trzeba będzie poczekać do stycznia.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Kwiatek

#269
CytatW przypadku "YJ" jednak wcześniej nic takiego nie miało miejsca. 
Nie pamiętam jaki to był kraj  ale wyemitowano w nim ostatnie 6 odcinków pierwszego sezonu Young Justice przed  premierą w stanach.

Ciekawy artykuł przedstawiający co sądzą  ludzie  pacujący nad animacjami DC Nation o nieoczekiwanej przerwie i teorie  czemu ją zrobiono.
http://www.newsarama.com/tv/dc-nation-block-pulled-january-13-why.html