Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Filmy animowane DC bez Batmana

Zaczęty przez Max, 13 Lipiec 2009, 11:13:52

Max

Czyli nowy film animowany, z Green Lantern. Ciekawi mnie ten projekt zwłaszcza że zachęca mnie świetna animacja. Premiera na DVD i Blu-Ray już 21 lipca. Trailer pod tym linkiem:

http://www.youtube.com/watch?v=pUcsi66YxL4

I co sądzicie?
Why so Happy, Members?

Leon Kennedy

Zwiastunik narobił mi ochoty na tą produkcję... A premiera tuż tuż :). Nie bardzo umiem się wypowiedzieć o tych postaciach i ich świecie, bo bardzo mało czytałem komiksów o Latarniach, ale to co dane mi było przeczytać zrobiło na mnie pozytywne wrażenie ( ogólnie poczatki Hala ) ;D. Dla tego mam nadzieję, że Latarnia o żyje na dobre zarówno na małym jak i dużym ekranie ;).
Posted on: 14 Lipiec  2009, 10:56:52

 Filmik miał juz premierę parę dobrych tygodni temu i nikt go nie widział??

(A)nonim

Ja mam w planach Wonder Woman, potem GL.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

Ja mam GL w planach, ale niestety dopiero w przyszłym miesiącu...

m2reily

Zwiastun do Latarni, wygląda na porządną robotę, chociaż nigdy nie byłem zagorzałym fanem, to myślę, że się zainteresuję. Mam tylko nadzieję, że nie okaże się stratą czasu jak "JLA: The New Frontier".       
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

heros65

Tutaj wpisujcie posty o ciekawym filmie animowanym z Człowiekiem Ze Stali.

Leon Kennedy

Świetna produkcja, która co prawda dość mocno upraszcza całą historie z Doomsdayem, ale jest mocna, dosadna i daje nadzieję na kolejne godne produkcje animowane z Supermanem w roli głównej. Co mnie najbardziej urzekło... no tutaj nie będę zbyt odkrywczy... Sceny walk, a dokładnie dwie ( bo tyle ich zresztą było  :P ), pierwsza z tytułowym przeciwnikiem dała mi mnóstwo satysfakcji :), a moment gdzie Doomsdayem wali Clarka po klacie i ten puszcza pawia z krwi bombowy! Największy minus to zakończenie rozgrywki :-\. Mogli i powinni być bardziej twórczy, ale trudno. Druga walka Kal Ela i jego klona to sam miód dla oczu, bo kto nie chciałby zobaczyć walki gdzie dwóch "S" okłada się pięściami ;D. Odnośnie postaci to każdy trzyma dobry wysoki poziom, a sam Lex to skur... jakich mało i pięknie to widać w tym obrazie ;D. Polecam wszystkim :), bo fan czy nie i tak powinien to zobaczyć!!

PS: Największy minus to wygląd Supermana... On ma zmarszczki czy co??

PS2: Heros65 jak zaczynasz nowy wątek to wysil się na parę zdań na ten temat. Mam nadzieję, że w szybkim tempie to uzupełnisz.

heros65

No dobra.Więc film opowiada o śmierci i zmartwychwstaniu Supermana.Na samym początku tego filmu słyszymy Lexa który mówi.
Cytat:
Lex:Tylko spójrzcie jaki wymuskany,potężny i piękny.Całkiem jak Bóg,oczywiście każdy
szanujący się Bóg...
Po słowach Lexa mamy intro filmowe,ale omińmy to i przejdźmy do legendarnej walki Doomsdaya z Supermanem.Zaczyna się od tego że grupa badaczy z firmy LexCorp robi wykopaliska gdzie znajdują dziwną kapsułę z kosmosu.Następnie stwór który wychodzi z kapsuły robi rzeźnie z badaczy.Gdy Clark się o tym dowiaduję natychmiast szybko leci ratować swoje miasto.Jak nastaje walka Człowieka Ze Stali z bestią z innego wymiaru
po raz pierwszy widzimy Supermana który pada z zadawanych mu ciosów,a nie Kryptonitu.Walka jest ciekawa i zacięta.Nareszcie jest ten moment gdzie Superman dostaje serie ciosów w swoje ciało,ciosy były tak mocne że Człowiekowi Ze Stali puściła farba.Ale na szczęście Superman pokonuje stwora lecz sam przy tym ginie.Świat zapadł w chaos po straci Supermana.Lex tak łatwo nie odpuszcza i zaczyna robić klony Człowieka Ze stali.Gdy klon wchodzi do gry tylko Lois nie daję się wrobić w plan Luthora.Klon oczyszcza miasto w brutalny sposób.Władze się na to nie zgadzają i toczą wojnę z klonem Supermana.Clark powraca i walczy z podróbą Człowieka Ze stali.Superman go pokonuje i kończy się dobrze.

Film jest od 13 lat.W tej bajce jest dużo śmierci np.
Doomsday na głównym planie bierze żołnierza i skręca mu główkę.
Inna śmierć to śmierć dziecka 4-tero letniego.

Film jest bardzo ciekawy i bardzo polecam. :D

Leon Kennedy

CytatŚwiat zapadł w chaos po straci Supermana.

Nie było tego widać na filmie, ale ok.

CytatFilm jest od 13 lat.W tej bajce jest dużo śmierci

Poprawka młody, bo to nie jest bajka tylko produkcja animowana, a to spora różnica ;). Bajki to masz na jedynce o 19.00 :P Co do brutalnych scen, to faktycznie było ich kilka, a najlepsza to chyba kiedy Lex strzela do swojej pracownicy w biurze, cudne to było ;)

heros65

Ciekawie też było kiedy klon Supermana rzucił kolesia z nieba na ziemie.Albo kiedy sobie wydóbywał ołów z głowy.  ;)

(A)nonim

Na szczęście wszystkie nowe produkcje animowane DC są dosyć brutalne.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

heros65

Jeżeli byłoby od lat 6-ciu mało osób było by zainteresowane.

Leon Kennedy

Miło, że od pewnego czasu stają się jeszcze bardziej brutalniejsze ;).

PS: Co tylko dwie osoby widziały tą produkcję :-\

LelekPL

Nie, ja też ją widziałem, ale mi się nie podobała. Historia znacznie uproszczona, Doomsday nie był jakoś straszliwie przerażającym przeciwnikiem - te jego szkody wykonuje przeciętny terrorysta we wtorkowy wieczór. Chyba najsłabsza animowana produkcja z tych, które ostatnio wychodził. Z Supermanem znacznie lepszy był już Batman/Superman Public Enemies.

(A)nonim

Niedawno sobie odświeżyłem komiksową śmierć i zmartwychwstanie Supermana, więc filmu mi się nie chce oglądać.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.