Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Co w Marvelu piszczy?

Zaczęty przez (A)nonim, 07 Maj 2009, 12:37:45

PieSzy

Z każdego kiosku patrzy na mnie kolejny numer, a ja muszę czekać na przesyłkę. Główna wada prenumeraty. :p
Mimo, że większość czytałem, a niektóre mam w wersji zeszytowej planuję zebranie całej kolekcji. Podoba mi się solidne wydanie tej serii i na pewno będą dobrze prezentowały się na półce. :)

Leon Kennedy

CytatJa nie kupiłem, choć widziałem w kiosku. Pieniążki odłożone na Starka, a za X-Menami nie przepadam, nawet pomimo tego jak lubię First Class i Whedona.

A ja właśnie Starka sobie odpuszczam. Poczekam o kolejne dwa tygodnie na wiadomo kogo :)

PS: Dłużej nie mogę udawać, że nie widzę jaki wspaniały masz avatar! Snake, a raczej już The Big Boss to mega kozak :D. Od dobrego miesiąca zagrywam się w MGS HD, właśnie przechodzę trójeczkę, bomba.

Rado

#152
Ja kupiłem. Za taką cenę tak ładnie wydany komiks to grzech nie kupić, heh. Nie no żartuje, jak ktoś nie lubi mutantów to spoko, ja akurat lubię. Skład bez profesora, Gambita i chociażby Jubilee dla mnie trochę egzotyczny, a Kitty Pride jakoś nigdy specjalnie nie lubiłem. Dobrze, że Logana zostawili, a do ogólnego składu idzie się przyzwyczaić.

Całości jeszcze nie przeczytałem, ale po trzech pierwszych częściach fabuła wydaje się ciekawa, rysunki są spoko, dodatki spoko, więc myślę, że można już zaliczyć ten komiks do udanych zakupów.

Na ulotce widać już reklamę BIRTH OF VENOM, a mi się nóż w kieszeni otwiera, bo nie tak dawno dałem za ten album dziewięć dych, a Wy teraz będziecie go mieli za cztery...

Leon Kennedy

Świetnie, że jest Pride, zawsze ją lubiłem :). Chodź żal Gambita.

CytatNa ulotce widać już reklamę BIRTH OF VENOM, a mi się nóż w kieszeni otwiera, bo nie tak dawno dałem za ten album dziewięć dych, a Wy teraz będziecie go mieli za cztery...

Jak pech to pech :P Sam oczywiście zakupie.

Altair


Nightrain

Cytat: XIII w 14 Grudzień  2012, 22:53:47
Widze ?e sporo zmy?ke sprawia tytu? Secret War by? wcze?niej wydany jako Tajna Wojna przez Much? komiks z lat 2004-2005, . Secret Wars to komiks z lat 80 , b?dzie w 2 tomach.
Co i tak niczego nie zmienia, poniewa? i Secret Wars i Secret War b?d? wydane.

Ja tego kupowa? nie b?d?, co prawda 1 tom jeszcze widz? w kiosku i ubolewam za ka?dym razem przechodz?c tamt?dy, bo kto? ju? tutaj wspomnia? ''15z? to jak za darmo''... Kupi?bym, gdybym moich ostatnich funduszy nie przeznaczy? na co innego. Za to mój kolega b?dzie kupowa?! ^.^ On nie do ko?ca si? orientuje jakie s? warte uwagi, ale spider mana lubi, to pewnie ka?dy komiks, w którym on wyst?pi b?dzie mia?. A, ?e pewnie mi po?yczy, to i ja sobie poczytam ;) Mo?e kiedy wpadnie mi wi?cej kasy w ?apki... Tyle, ?e b?dzie to raczej po Kraven's Last Hunt i Dark Phoenix, ale kto wie, mo?e uda mi si? je zdoby? na allegro po cenie detalicznej...

Valar Morghulis

XIII

[
Cytat: Rado w 22 Grudzień  2012, 00:22:06

Na ulotce widać już reklamę BIRTH OF VENOM, a mi się nóż w kieszeni otwiera, bo nie tak dawno dałem za ten album dziewięć dych, a Wy teraz będziecie go mieli za cztery...
Nie masz czego załować to będzie pocięte wydanie. Kuriozalny jest tytuł Narodziny VEnoma bo wycięto z nich TASM #315-317 w których się Venom pojawiał i nie tylko te zeszyty.

Leon Kennedy

No cóż coś za coś, jak to w Polsce mawiają :( Dobrze wiedzą, że i tak się sprzeda za taką cenę.

Nagi Wonrz

Miałem pierwotnie zamiast Logana (wybaczta :( ) brać Venoma, ale jeśli pocięte biorę Wolviego, o którym nic nie wiem, ale nazwisko Millera powinno zagwarantować dobrą rozrywkę (chyba, że rysuje).

Rado

No w tym Wolverine to akurat Miller rysuje, a Claremont pisze.

A co do Birth of Venom to trochę mi ulżyło, heh.

XIII

Po lekturze 2 tomu mogę stwiedzić że poprawiono tłumaczenie. Nie miałem wydania Muchy ale, pamiętam jak ludzie pisali że tele ewangelistów przetłumaczono na tv trwam, tutaj to na szczęśćie nie ma miejsca. Dodatków jest trochę mniej niż w I tomie ale jak dla mnie stoją one na lepszym poziomie merytorycznym.

Altair

Zamierzam zamówić Superiora #1, #2 i może #3 przez Multiversum.pl w atrakcyjnej cenie 15 zł/szt. Czy ktoś z Was przez nich sprowadzał komiksy? Są rzetelni?

Nightrain

Dzisiaj mi doszedł komiks, który zamówiłem może w środę, więc myślę, że rzetelni są. Żadnych komplikacji nie było, wystarczy tylko dodać do koszyka i zrobić przelew.

Valar Morghulis

Rado

Pewnie, że są rzetelni. Podobnie jak Atom Comics, gdzie Superiora masz taniej.

http://www.atomcomics.pl/pl/p/SUPERIOR-SPIDER-MAN-1-NOW/10347

Altair

O dzięki wielkie chłopaki. Jednak zamówię go sobie przez którąś ze stron, podobnie jak ASM 700, kiedyś (za kilka ładnych dziesiąt lat) będą na pewno mieć jakąś wartość dla wnucząt. :P