Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Why So Serious, czyli co nowego przygotuje Joker

Zaczęty przez Q, 21 Styczeń 2008, 10:39:18

Juby

No nie to teraz i plakaty mają klimat, którego mozecie sie czepiac przy filmach Nolana. Ten znak to najlepsze co wymyślili do tej pory i zaloze sie, ze ten plakat przyciągnie ludzi do kin. Bo takie jego zadanie, plakat ma po prostu świetnie wyglądac i zachecac ludzi do przychodzenia na seans filmu do kina, a niektórzy szukają w tym jakiś wątków fabuly "Joker bedzie wrabial Batmana i wyryje jego znak na budynku; Batman nigdy nie rozwalil by polowy budynku aby sie pokazac, nie podoba mi sie", śmiac mi sie chce, gdy takie coś czytam. Czy gdy widzieliście plakat BB, który zostal wykorzystany na polskim DVD, to zastanawialiście sie - "O Batman bedzie przeciety w pól, a z jego brzucha bedą wylatywac nietoperze", albo gdy wyszedl pierwszy plakat TDK to zastanawiano sie "Joker bedzie sobie malowal znaczki Batmana na ścianach, ale fajnie". Dla mnie plakat jest super i musze powiesic go sobie na ścianie, a jedyne co mi troszeczke nie pasuje to przy jasne niebo, ale nie zwracam na to zbytniej uwagi bo świetnie pasuje do reszty i ogól jest rewelacyjny.

Leon Kennedy

Plakat jest świetny i zdecydowanie jak na razie najlepszy jaki pojawil sie z tego filmu. Pomysl z plonącym budynkiem gdzie plomienie ukladają sie w znak Gacka jest bardzo dobry. Przynajmniej na mnie robi to wielkie wrazenie.

Grim Knight

Warto zwrócic uwage takze na ciekawą i stonowaną kolorystyke, nadającą klimaciku.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Maxie Zeus

Noo.. na wszystkich plakatach do TDK dominuje blekit ;D

Grim Knight

Ciesz sie, ze nie róz, jak to mialo miejsce przy BR :D
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Q

Do nowej gry Jokera pozostaly juz tylko godziny:

Boston – 23:30
Los Angeles - 02:30
Philadelphia - 23:30
Chicago - 00:30
Dallas - 00:30
Seattle - 02:30
New York – 23:30
Kansas City – 00:30
Toronto - 23:30
San Francisco - 02:30
London - 22:00
Sao Paulo - 02:30
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Maxie Zeus

A pó?niej co? Trailer, czy kolejna gra ;D Mi sie coś tak wydaje, ze to drugie!!

Grim Knight

"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Maxie Zeus

Wszyscy mamy nadzieje, ze juz jutro (a moze dziś) bedziemy mogli sie wypowiadac na temat nowego trailera ;D

JaRo

 Jak do tej pory to wszystkie plakaty do "Mrocznego Rycerza" trzymają bardzo wysoki poziom, są duzo lepsze od tych do "Batman: Początek". A ten z plonącym Batsygnalem bardzo mi sie spodobal, w sumie móglby byc on nawet oficjalnym plakatem filmu (okladka DvD).
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

Silent Dark

Popieram.Plakaty z BB mieszaly w sobie kolory brąz-czer? co odbieralo troche mroku,za to karnacja czer?-blekit jest idealna dla filmu w którym pojawi sie Joker.Ciekawi mnie jaka karnacja kolorów pojawi sie na plakatach do 3 cześci.

Juby

Do BB byly takie jakby pomara?czowozólte z nietoperzami (zachód slo?ca), do TDK mamy blekit i plonące odlamki od wybuch (patrząc na dośc jasne niebo, bardzo wczesny ranek), a na plakatach trzeciej cześci najchetniej zobaczylbym ciemny odcie? czerwieni, lub fioletu (i chcialbym nareszcie, aby byla to noc).

Maxie Zeus

Czerwie? i fiolet móglby byc.........
Oby tylko rózu nie dali..... bo nam wtedy wyjdzie to ;D :
http://images.wikia.com/uncyclopedia/images/0/08/BatmanrobinTV.jpg

Mr.G


Silent Dark

Te stroje odzwierciedlają glupote tych ludzi.Co nie zmienia faktów ze są komiksowe.