Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

ChatCave

Zaczęty przez Tengu, 25 Luty 2013, 17:01:05

Johnny Napalm

Cały czas pamiętam o tej kartcę, chciałbym się w tą inicjatywe jakoś włączyć, tylko jak to zwykle u mnie bywa - mało czasu i słomiany zapał. Potrzeba mi chyba solidnego kopa. Kolaż postaram się podesłać pod koniec przyszłego tygodnia, chociaż może będzie już po terminie, może go jakoś wykorzystacie.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Rado

No pewnie Johnny, dawaj co masz.

Johnny Napalm

Przepraszam Was Wszystkich. Bardzo mi przykro, że Was zawiodłem i nie zdołałem w obiecanym terminie stworzyć tej kartki dla Pana Norma. Mógłbym podawać wiele powodów tego stanu rzeczy, czyli usprawiedliwać się po szczylsku, ale zwyczajnie powiem Wam, że przeceniłem swoje możliwości i czas, którego nie byłem w stanie poświęcić dla tego projektu.  :-X
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Soontir

Siema,
Dostał już ktoś z Was paczkę od Egmontu w ramach nagrody z Wielkiego Testu Wiedzy o Batmanie?

Doctus

Straszna mała aktywność jest. Już od dawna forum miało swoje lata świetności za sobą, ale od pewnego czasu jest naprawdę zerowa aktywność. Czyżby era Facebooka dosięgnęła i Batcave? strasznie mnie to irytuje, że dobre fora umierają przez FB. Forum zawsze miało dla mnie lepszy, bardziej anonimowy i kameralny klimat, gdzie miejsce było wyprofilowane względem naszych zainteresowań. Dziś już chyba fora są skazane na porażkę, a wszystko przenosi się do Facebooka i jego grup, w których głównie pojawiają się kilku zdaniowe wypowiedzi. Ludziom dzisiaj nie chce się już udzielać na forach i pisać bardziej rozwiniętych opinii, tylko wolą ograniczyć się do "lajka" i "komentarza". Strasznie mnie to smuci.

LelekPL

Batman jest w trakcie kryzysu jakościowego we wszelkich mediach i nie ma o czym gadać przez to.

kelen

Aktywność przerzuciła się na FB już chyba dobre ponad 3 lata temu. I tak najlepsze lata były na przełomie 2004-2008.

Funky

Meh nigdy nie lubi?em tego portalu, niestety Jesse Eisenberg przyczyni? si? do tego ?e fora dyskusyjne umieraj? :P Oczywi?cie swoje robi równie? to ?e powsta? co najwy?ej przeci?tny ''BvS'' i jak napisa? Lelek Batman prze?ywa kryzys. Trzeba czeka? do solowego Batfflecka i mie? nadziej? ?e b?dzie to produkcja z dobrym scenariuszem.

Doctus

Mnie zawsze smuciły lata, w których Batman nie miał swojej animacji (od 2 lat ma aktorski serial, choć tak naprawdę nie mamy tam Batmana a jego otoczenie i młodszą, momentami mocno zbędną, wersję). Beware the Batman niestety nie odniósł sukcesu, w przeciwieństwie do Brave and the Bold i The Batman które doczekały się kilku sezonów. Fani Supermana jeszcze bardziej mogą narzekać, bo ostatni solowy serial jaki miał ten bohater to TAS. Bardzo chciałbym żeby w następnym roku zadebiutowała nowa kreskówka w której tak jak w Beware pojawialiby się mniej znani łotrzy. Anarky oznaczony, choć tacy złoczyńcy jak Abattoir, Ratcatcher, czy Mr. Kadaver dalej nie mieli swojego animowanego występu.

Leon Kennedy

Kryzys? To, że forum ma gorszy okres od razu oznacza, że Gacek przechodzi kryzys? BvS za nami jaki był każdy sam dobrze wie, za chwile SS, a w przyszłym roku kolejna dwa, a i może trzy kinowe występy. Do tego nowa gra już w tym roku debiutuje. Nie taki zły ten jego kryzys. A forum mam nadzieję, że wròci na dobre tory.

Doctus

Żadnego kryzysu nie ma. Zapowiedzieli dwie gry - jedną o Suicide Squad, która jest pełna przeciwników Batmana, druga z Batman/Damianem Waynem. Affleck tworzy nowy film z Nietoperzem, a komiksy sprzedają się w normie (choć nie oszukujmy się - forum BC zawsze dźwigały głównie filmy, a nie komiksy), a następnym filmem z DCEU będzie Justice League w której przywódcą będzie właśnie Batman. Brakuje tylko serialu animowanego.

Leon Kennedy

To te dwie gry są potwierdzone? Osobiście miałem na myśli grę od twórców Walking Dead.

Doctus

A ja z kolei o niej zapomniałem. To mamy trzy gry w produkcji z uniwersum Batmana, zapowiedziany film solowy, regularnie wydawane komiksy w Polsce z Gackiem, oraz zapowiedziany film w którym Batman będzie jednym z głównych bohaterów. Do tego animacja głośnej kultowej historii, która nawet zagości w kinach. To mi nie brzmi jak kryzys tylko kontynuacja świetnego okresu dla Batmana.

LelekPL

#103
Panowie, czytajcie trochę uważniej: Kryzys JAKOŚCIOWY!

Mam tu na myśli filmy animowane, aktorskie, gry, które w ostatnim czasie są raczej chłodno przyjmowane i nie przyciągają nowych fanów... a starych wręcz przygnębiają.

To, że jest teraz strasznie dużo projektów (wręcz za dużo) to inna sprawa, i nie wiem po co pisaliście o tym. Mowa była o jakości, a nie o ilości... ale rozumiem, że fani BvS mogą mylić te dwa terminy ze sobą :P

Leon Kennedy

To raczej baardzo subiektywne odczucie  ;) I  moim zdaniem troche krzywdzące. Animacje są raz lepsze, raz gorsze. Gry jak najbardziej ok, co do filmów to w sumie ciężko teraz ocenic jak to z tym universum będzie, ale jestem dobrej myśli. A czy jestem fanem BvS? Cholercia sam tego nie wiem, dziwne prawda?  :P