Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Terminator

Zaczęty przez Juby, 18 Lipiec 2008, 21:11:24

Która część Terminatora jest najlepsza?

The Terminator
7 (24.1%)
Termiantor 2: Judgment Day
21 (72.4%)
Terminator 3: Rise of the Machines
0 (0%)
Terminator Salvation
1 (3.4%)

Głosów w sumie: 29

Gieferg

Po Crash & Burn czułem spory niedosyt jeśli chodzi o czas ekranowy jaki dostał tamtejszy robot, mam nadzieję, że tutaj będzie z tym lepiej :D
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Crane

Nie zapominajmy że od tego dużego robota odłączają się termimotory których zadaniem jest łapanie ludzi. Nie wiem jakim cudem mają to robić, niemniej gratuluję twórcom wyobraźni. Nie wpadłbym na coś tak głupiego.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Gieferg

Może z oceną czy to głupie, warto byłoby zaczekać do momentu aż się to zobaczy?
Jak dla mnie głupim pomysłem to był T-1000, ale że T2 kręcił Cameron to nawet taki głupi pomysł przedstawiono tak, że się to łyka bez skrzywienia (przynajmniej dopóki nie zastanowimy się nad tym dochodząc do wniosku, że T-1000 był tak przegięty, że nikt nie miał prawa z nim wygrać - a to że przegrał wynika tylko ze scenariuszowego naginania historii do potrzeb happy endu).
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Kadaver

T1000 nie mógł wygrać,bo gdyby zabił Johna,to maszyny nie miałyby powodu wysyłać go w przeszłość.

Gieferg

Owszem, nie mógł wygrac, ale był zbyt dobry żeby przegrać, dlatego cała historia wypada dośc niewiarygodnie.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Kadaver

David w walce z Goliatem też z pozoru nie miał szans. A jednak wygrał.
Chociaż David i Goliat to raczej pierwsza część,Kyle tak jak David nie wdawał się w walkę wręcz(wiadomo,że nie miałby szans),tylko atakował z dystansu używając broni,walka T800 z T1000 to raczej pojedynek Herculesa z Anteuszem-przeciwnicy o podobnej sile fizycznej(przynajmniej z ludzkiego punktu widzenia),przewagę ma ten,którego rany się  same goją.

Filer

No tak, te historyczne fakty :)) sprawiają, że przekonałem się do prawidłowości wyniku pojedynku: T-1000 vs Connor's Team.

Crane

#247
Cytat: Kadaver w 09 Kwiecień  2009, 19:57:04
T1000 nie mógł wygrać,bo gdyby zabił Johna,to maszyny nie miałyby powodu wysyłać go w przeszłość.
Skoro nie mógł wygrać, po co go wysyłać? Można tak w kółko:)

Cytat: Gieferg w 09 Kwiecień  2009, 17:56:33Może z oceną czy to głupie, warto byłoby zaczekać do momentu aż się to zobaczy?
Wiesz, po tym co pokazali w trailerze już mam dość, więc...:)

Cytat: Gieferg w 09 Kwiecień  2009, 19:57:04Jak dla mnie głupim pomysłem to był T-1000
Owszem, ale są głupie pomysły i GŁUPIE pomysły.

Mechanika (?) T1000 jest absurdalnie fantastyczna, ale sam pomysł genialny w swej prostocie, jego możliwości infiltracyjne są niemal nieograniczone. Terminatory-motory z kolei... spróbujcie to powiedzieć na głos i zachować powagę ;)


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Corso

"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Gieferg

Cytat: CraneCytat: Kadaver  09 Kwiecień  2009, 19:57:04
Jak dla mnie głupim pomysłem to był T-1000

Owszem, ale są głupie pomysły i GŁUPIE pomysły.

Po pierwsze - ja to napisałem, nie Kadaver.
Po drugie - czy pomysł z motorami jest głupi czy GŁUPI dowiemy si dopiero po obejrzeniu filmu.

CytatMechanika (?) T1000 jest absurdalnie fantastyczna, ale sam pomysł genialny w swej prostocie, jego możliwości infiltracyjne są niemal nieograniczone

Owszem są, niestety wykorzystuje może w 5% mozliwości jakie teoretycznie powinien posiadać.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Juby



Podobno McG nie wie jeszcze czy wkleją Arniego, bo IL&M sobie nie radzi. Coraz gorsze myśli mam na temat tego filmu.  :P A i potwierdzono już PG-13 (nice).

LelekPL

zmiana zakończenia w trakcie kręcenia filmu, też dobrze nie wróży, ale i tak jestem pozytywnie nastawiony. Widziałem zbyt wiele dobrego materiału jak do tej pory, żeby skreślić ten film... po drugie na razie tylko niektóre źródło po części podały PG-13, oficjalnego potwierdzenia jeszcze nie ma! Ale nawet jeśli to bardziej zastanawiam się nad tym zakończeniem, byleby go nie schrzanili, bo w sumie te które wyciekło, było cholernie ciekawe w perspektywie kolejnych części...

Mihcim

Czy ty naprawde chcialbys zobaczyc Johna Connora
Spoiler
Jako Maszyne?
[Zamknij]

Filer

Ja wiem, niby pomysł beznadziejny, a już na pewno niepasujący do Terminatora, ale.. czy to nie pachnie trochę takim porządnym oldschoolowym s-f? Jak Blade Runner?

LelekPL

z jednej strony nie, bo nie było by to zgodne z filozofią 2óch pierwszych części, jak i pachnie trochę kiczem, ale z drugiej byłoby to ciekawe zakończenie z kilku powodów:
Spoiler
Christian Bale miałby spore pole do popisu grając jedną postać na dwa sposoby - Connora i Marcusa-Connora; gdybym nie znał tego zakończenia pewnie bym był całkowicie zaskoczony, zbiło by mnie to z rytmu, a przecież jedną z funkcji kina sci-fi jest szokowanie; no i w częściach 5 i 6 można by zrobić fantastyczne kino akcji, gdzie Connor (a właściwie Marcus) miałby prawdopodobnie równe szanse z maszynami i stworzyłby ten status legendy jaki wszyscy sobie wyobrażaliśmy po opowieściach Kyle'a w jedynce. Jedyne co by zastanawiało to jak rozwiązaliby trójkąt miłosny Marcusa, Blair i Kate Connor (która jest w ciąży z dzieckiem Connora) - tylko tu obawiałbym się zrobienia z tego opery mydlanej, ale ogólnie takie zakończenie niosłoby za sobą, wraz z ryzykiem zrobienia z tego kiczu, także spore możliwości.
[Zamknij]