Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Bat-kostiumy

Zaczęty przez MJ, 20 Marzec 2008, 22:12:43

Anarky

Cytat: RafBat w 25 Sierpień  2010, 18:42:49
A ja przez (krótką) chwile myślałem, że ten obrazek to robota...Mel, która znowu bawi się konwencjami, stylami rysowania i... swoim pupilem. ;)

Mieszanie stylów i łączenie każdego po trochu może powodować wytworzenie się własnego unikalnego stylu, który być może szuka Mel.O jej pupilu nie mówmy bo może mamy na myśli dwie różne rzeczy :D
Ja wam pokażę!

Mel

W sumie to prawda, że bawię się konwencjami Jokera i też może dlatego ten kadr przykuł moją uwagę, ale też takie istotne detale, które uwielbiam: spiczaste uszy, obszerna peleryna, wyraźny i ostry symbol na klatce piersiowej. Wygląda na to, że Joker bywa lepszym Batmanem niż Bruce Wayne ;D Chodzi o te wzbudzanie strachu.

Anarky

No nie Joker lepszy jeśli chodzi o wzbudzanie strachu od Batmana, a gdzież by tam.
Dobrze Mel a w takim razie do kostiumu jaki pas ? bo to również uważam jego ważny element. W sumie tu kilka filmowych, dobrze nam zresztą znanych do wyboru. A co do samych kostiumów, to chyba w temacie nie był prezentowany.



Ja wam pokażę!

Mel


To raczej nie jest kostium. Batman wiele razy przyjmował rolę jako "demon", czy inna bestia - jak w elseworldach, tak i w kilku numerach JLA, JSA i Trinity.

LelekPL

A ten Spawnowaty Batman z czego jest?

Co do pasów to zdecydowanie najlepszy jest ten z BB i TDK, z filmów Schumachera jest zbyt kosmiczny, a z Burtona zbyt tandetny - wygląda jak zabawka, ale powiem szczerze ten pas Adama Westa jest lepszy niż myślałem

Mel

To okładka z Trinity #41 - jeden wielki chłam.

No jakby usunąć tego nietoperza z klamry od pasa Westa, to bym powiedziała, że mi najlepiej ta wersja odpowiada ;D Jest komiksowy i nie przekombinowany.

Leon Kennedy

Najlepsze pasy to te z BF i BB, a jak już bym miał stawiać na jeden konkretny, to ten pierwszy odpada.

CytatJest komiksowy i nie przekombinowany.

I całkowicie niepasujący do filmowych realiów :P

Mel

Pfff, użyj troche wyobraźni. W sam raz pasuje do Mrocznego Rycerza noir - lata 40, 50 (wg mnie świetny okres dla nietoperza i spółki). Nie doszukuj się analogii z golden age w komiksach ;D.

Leon Kennedy

Poszerzam swoje horyzonty, Mel i to specjalnie dla Ciebie ;)

BD96

Oprócz klasycznego kostiumu w charakterystycznych barwach (dla przykładu: Video-Przemoc) który już przedstawiałem jest również fanem zbroi którą Batman stworzył na rzecz walki z Predatorem. Kostium jest interesujący, i naprawdę nowatorski. Mi osobiście bardzo się podoba...

Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

RafBat

 Coś cię wzięło BD96 ostatnio na Predatora ;), ale ok. Wydaje mi się, że Anarky już wspominał o tej zbroi (swoją drogą jest ona, nawet przy tych swoich "bajerach", bardzo w klimacie Mrocznego Rycerza).

BD96

Jakiś czas temu zrobiłem sobie przypomnienie o tej serii, i nawet film kinowy znów obejrzałem. Dodatkowo przypomniałem sobie komiks, i coś we mnie pękło ;). Można się spodziewać mojej opinii o grze, zobaczę tylko jaką uda ami się dorwać. Co do klimatu zbroi to faktycznie dalej nie wygląda jak Tumbler na nogach... jest po prostu bardzo dobrze narysowana.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Anarky

Zbroja jak zbroja swoje zadanie spełniła, choć w Batman vs. Predator 2: Bloodmatch Batman z niej nie skorzystał i postawił jednak na szybkość w walce z renegatem z kosmosu. Trzeba jednak przyznać że jest elegancja i pasuje do mrocznego oraz deszczowego klimatu Gotham City.

Ja wam pokażę!

BD96

Muszę powiedzieć że nowy kostium na niniejszym kadrze właściwie nie wygląda źle. Może moje uprzedzenie było oparte o enigmatyczność kostiumu w pozycji... ekhem, nieruchomej? można powiedzieć że spojrzałem na kombinezon Batmana w nowym świetle i właściwie nie jest taki zły.

Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Leon Kennedy

Powiem tak, gdy pierwszy raz zobaczyłem nowy kostium ( Finch potrafi ) w mrocznej otoczce byłem pozytywnie zaskoczony, ale w takim wykonaniu jak powyższe wygląda tylko i wyłącznie kiczowato i te czarne plamy... Zwolniłbym tego rysownika na miejscu Granta.