Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

"Flash" - serial TV CW

Zaczęty przez Leon Kennedy, 15 Maj 2014, 15:11:18

Bless

To byl chyba poki co najlepszy odcinek Flasha, caly czas cos sie fajnego dzialo no i koncowka SUPER +

Leon Kennedy

Odcinek fajny, chodź nie najlepszy :P Za to końcówka zarąbista! Nie mogę się już doczekać co dla niego przygotowano :)

Leon Kennedy

#32
Pierwszy crossover za nami. Dzięki temu Flash zaliczył trzeci świetny odcinek. Bardzo fajnie, że Oliver zaczął mały trening z Barrym i udowodnił mu, że szybkość to nie wszystko...

Post Merge: 09 Grudzień  2014, 15:15:51

Mark Hamill powraca... http://stopklatka.pl/wiadomosci/-/142522311,mark-hamill-powroci-jako-trickster-w-serialu-flash-

8azyliszek

AWESOME!

Tak jednym słowem można podsumować to co się stało w jesiennym finale Flasha. Było dokładnie tak jak sobie można było wyobrazić walkę dwóch speedsterów w takim serialu. Efekty były ok, napięcie też mi się podobało. Nawet Firestorm dobrze wyszedł. :) Jedyną rzeczą która mi zgrzytała były te głupie uczucia, ale co zrobisz - to CW. :) Tak jak w Arrow 1x9 Barry faild this city! :) :D

Najważniejszą rzeczą oczywiście jest to, że znowu miałem rację. :)
Spoiler
To profesor Wells okazał się serialowym Prof. Zoomem/Reverse-Opposite Flashem. Naprawdę nieźle to zrobił. Wykorzystał jakiś gadżet który dał szybkość samemu strojowi, dzięki czemu jego przykrywka pozostała nienaruszona. Ten fakt zwiastuje jak najgorszą przyszłość dla Flasha, tym bardziej że prof. ma serum z krwi Blackouta. Wiele wskazuje też na to, że Wells to albo przyszła/stara wersja serialowego Eddiego Thrawna, albo jego potomek. Oj będzie się działo. 
[Zamknij]

Nie mogę się doczekać ciągu dalszego.

Anonimowy Grzybiarz

Crossover bardzo dobry, zarówno występ Arrowa u Flasha, jak i Flasha u Arrowa :)

Co do ostatniego odcinka - trzeba przyznać, że trzymał w napięciu. Zakończenie potwierdziło me domysły i sprawiło, że również oczekuję dalszego ciągu z niecierpliwością.

Bless

Ostatni odcinek wypas. Man in Yellow suit robi duze wrazenie a kiedy pojawil sie na dachu i obserwowal Barrego to az ciary mnie przeszly :D

Od poczatku stawialem, ze to
Spoiler
doktorek jest tym perfidnym zoltkiem :D tylko ze jak mam rozumiec jego pojawienie sie w tym samym momencie ? Kostium sam biega ? Troche to dziwne wedlug mnie, bylo cos takiego w jakimkolwiek komiksie czy jak ?
[Zamknij]

Rado

Zgadzam się, że crossover wypadł bardzo dobrze. Moim zdaniem lepiej było u Flasha, bo mieliśmy tam starcie pomiędzy dwoma bohaterami, a takie bójki, to to, co tygrysy lubią najbardziej. Pełnię szczęścia popsuł mi trochę Diggle, który jak dla mnie był irytujący z tymi tekstami.

A mid season finale u Flasha z początku źle mi się oglądało ze względu na teen dramę, która wkradła się niepostrzeżenie do serialu. Dobrze, że finał odcinka nadrobił w emocjach, ale mam nadzieję, że z tego dramatu jednak zrezygnują i, że był to wyjątek ze względu na świąteczny odcinek. Brak teen dramy to jeden z powodów dla którego wolę oglądać Flasha niż Arrowa.

Leon Kennedy

Spoiler
Cytatdoktorek jest tym perfidnym zoltkiem :D tylko ze jak mam rozumiec jego pojawienie sie w tym samym momencie ? Kostium sam biega ? Troche to dziwne wedlug mnie, bylo cos takiego w jakimkolwiek komiksie czy jak ?
[Zamknij]

Spoiler
Nie wiem czy było coś takiego w komiksie, ale kostium mógł sam się poruszać dzięki temu urządzeniu, które doktorek założył mu na klatę na końcu odcinka. Mnie zdziwiło trochę, że już dowiedzieliśmy się kto kryje się pod żółtą maską... Mogli nas długo zwodzić i dawać błędne podpowiedzi... Sam odcinek świetny, efekty naprawdę na fajnym poziomie i Firestorm... Na końcu pod czas lotu wyglądał genialnie. Z komiksy nie znam tej postaci, ale chyba pojawił się w serialu animowanym Justice League, tak?
[Zamknij]

CytatPełnię szczęścia popsuł mi trochę Diggle, który jak dla mnie był irytujący z tymi tekstami.

Mnie zaś rozbawił :). Zwłaszcza tekstem o kuzynie, który dostał piorunem... ;D


Leon Kennedy

Braciszkowie z Prison Break dają radę :) Snart w wykonaniu Millera jest świetny, pewny siebie, elektryzujący :D. A jego były braciszek Dominic Purcell nieźle stuknięty. Ogólnie mówiąc jeśli sezon utrzyma taki poziom, a może jeszcze go polepszy będę wniebowzięty!

PS: Snart jak na razie jest najlepszym czarnym charakterem sezonu :D

Rado

CytatPS: Snart jak na razie jest najlepszym czarnym charakterem sezonu

Zaraz po Reverse Flashu, heh.

Bless

Snart duzy + zgodze sie ale ze najlepszy nie ma bata :P Poki co ten tytul nalezy do Reverse Flash'a !

8azyliszek

Po 11 odcinku
Spoiler
ktoś jeszcze ma jakieś wątpliwości, że Wells to Reverse Flash/Prof. Zoom? :) Mogę tylko nieskromnie powiedzieć, że byłem zwolennikiem tej teorii od pierwszego odcinka. :)
[Zamknij]

Leon Kennedy

Ja już po 9 odcinku byłem tego pewny, bo jak można byłoby inaczej :P. W ostatnim epizodzie mamy całkiem fajnego meta człowieka, ciekawa ta jej moc. A co na ważniejsze, to Firestorm będzie bliższy oryginałowi niż sądziłem i w końcu na końcu :P pokazano...
Spoiler
Groda!!
[Zamknij]

8azyliszek

#43
Awesome!

Tak mo?na krótko podsumowa? dwupartowca o Firestorm'ie. ?wietnie zrobiona i pokazana akcja, intryga i bohaterowie.
Spoiler
Szczególne uznanie dla ca?kiem fajnych efektów specjalnych, które jak na warunki telewizji CW wygl?da?y bardzo dobrze. O to w?a?nie chodzi. Wystarczy dobrze przysi???, a mo?na za zwyk?y bud?et pokaza? i latanie i p?omienie i super-szybko?? i nawet wybuch nuklearny. I nie razi to sztuczno?ci? czy tandet?. Po czym? takim naprawd? z optymizmem patrz? i na nadchodz?cy serial o Supergirl czy Titans. Jak si? chce, to naprawd? mo?na.

I fabu?a odcinków by?a sensowna. Ca?kiem nie?le przedstawiono nam Firestorma. Chocia? szkoda, ?e twórcy wyszli z za?o?enia, ?e jak Iris zrobili czarn?, to Fire'a przemalowali na bia?o. Not cool - ?le poj?ta poprawno?? polityczna i g?upoty z tego powodu wynikaj?ce nie podobaj? mi si?. Ale za to przynajmniej genera? Ealing by? komiksowy tak jak trzeba. ?wietnie rozpisana i zagrana posta? - jakby z JL TAS wyj?ty. No i Prof. Zoom/Wells bez maski! I Grood si? pokaza?! WOW! Ja chc? wi?cej! Dobre te? by?y ?arty i nawi?zania do "Terminatora", "Powrotu do Przysz?o?ci" i "Przyjació?".Tylko czemu Reverse Flash tak za?atwia znane postacie z DC Universe? Najpierw Flagga (Metamorpho nie b?dzie?) teraz Ealinga. To druga rzecz która mi si? nie podoba. Poza tym jestem zachwycony.
[Zamknij]

Leon Kennedy

Spoiler
Czyli ju? po generale, szkoda liczy?em, ze jeszcze namiesza. W ko?cu bez problemu mogli?my si? za to przyjrze? Groodowi :) i jest super. Za? za Firestorma nale?y im si? porz?dne piwo jak i za efekty, miodzio. Aha, gdzy Zoom powiedzia? 'zawsze chronie swoj? rodzin?' pomy?la?em raczej o kim? innym ni? chyba sam mia? na my?li. No i podró?e w czasie zosta?y nam praktycznie potwierdzone.
Spoiler
[Zamknij]
[Zamknij]