Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Uwagi na temat strony i forum

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2008, 23:24:40

Corso

W/G mnie byłoby ok, gdybyś zmniejszył go 1/3 oraz schował lewy łokieć za zakładkę newsów.
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Woland

Ło matko z córką, ale wymyśliliście z tym Jokerem:P Brian Bolland wymiata, ale tutaj akurat za bardzo nie pasuje, nie wspominając już o zbyt frontowym przedstawieniu postaci. Poza tym w jaskini raczej deszcz nie pada;)

Numerem jeden na główną jest motyw z Alfredem i to prawdopodobnie nie ulegnie już zmianie, ale póki co eksperymentujemy z innymi wariantami na podstrony, przynajmniej na czas przebudowy ogólnego wizerunku BatCave.

You're in for a show tonight, son.

Corso

Deszcz nie pada ale woda ścieka po skałach (patrz np. Batman Begins). :P  Frontowy kadr Jokera można traktować jako plan pierwszy zaś Batmana drugi. ;) Róbta co chceta, to tylko pomysły. :)
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Woland

#438
A pomysły doprowadziły do mojego pomysłu na okazyjny lay z okazji reedycji "ZŻ";)

Poniżej jeszcze inna wariacja w tym temacie:


You're in for a show tonight, son.

Corso

Ta koncepcja też mi się podoba. :D
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Juby

#440
O wielkie lepiej niż z tamtym ujęciem.

Post Merge: 07 Marzec  2012, 20:06:36

Cytat: Funky w 11 Luty  2012, 02:00:33
Taka uwaga odnośnie sygnaturki (logo do działu o TDK na stronie) "Mrocznego". Czy nie dałoby się zrobić czegoś innego? Reszta grafik wygląda świetnie a jedynie ta do TDK wygląda tak jakby była robiona za karę.



Za dużo błękitu i za dużo pustej przestrzeni i cała wygląda bardzo prosto (aż za prosto)



Piękna i wspaniała jest grafika z "Batman Begins", aż nie mogę oderwać oczu (brawa dla wykonawcy ;) )

Cytat: Juby w 11 Luty  2012, 11:18:54
Woland robił ten pasek kilka miesięcy przed premierą filmu, kiedy fotki i screeny z filmu były w bardzo ograniczonej liczbie.  Też liczę od długiego czasu na nowy pasek, bo ten wygląda niestety bardzo słabo. Może wraz z budową nowego wyglądu strony uda mu się coś wykombinować.

A co do paska działowego BB to racja, klimat filmu zachowany w 100%. Chciałbym kiedyś takie coś ujrzeć przy innych Batmanach. Ale są ważniejsze sprawy od pasków, takie jak otwarcie nowych działów, więc nie przejmowałbym się zbytnio na twoim miejscu Funky. ;)

Widzisz Funky, już coś się ruszyło. ;) A co do tej demówki, to mała sugestia Woland - trzymasz się ciągle tego samego ujęcia Jokera, a jest one IMO bardzo słabe.

Johnny Napalm

Teraz naprawdę świetnie prezentuje się pierwsza strona. Nie wiem komu mam pogratulować tego rozwiązania, ale gratuluję. :)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Woland

Miło słyszeć, że podoba się kolejna wersja na stronę z pośród wielu innych, które będą systematycznie dochodzić.

http://www.batcave.com.pl/filmy-animowane/justice-league-doom/

Juby, a "IMO" to zdjęcie naprawdę wiele wyraża i oddaje obraz tej postaci w filmie. Ale nikt nie powiedział, że ten Joker na bank zostanie, chociażby z powodu odwrócenia głowy w lewą stronę, co burzy cały układ paska. Na razie go nie przekreślam, bo to kwestia odpowiedniej obróbki i efekt może być diametralnie inny (a tak na marginesie lewa strona to wczesna wersja sprzed 4 lat, do tego jeszcze niezręcznie przeze mnie wtedy wtopiona w tło). Za to na pewno można być pewnym twarzy Batmana. Reszta to przymiarki. Pod nóż pójdzie też pasek "BB", ale tam zmiany nie będą aż tak drastyczne.

You're in for a show tonight, son.

Juby

Widzę, że moją krytyką zmotywowałem cię do pracy. ;) Ty swoim komentarzem na PW mnie również. Jeszcze w tym miesiącu CAŁA szata graficzna mojej strony przejdzie wielki update, nad którym obecne pracuje. Jak skończę, może po raz kolejny podejmę się stworzenia paska do TDK i pokarzę ci jak to się robi. 8)

Woland

Aż tak sobie nie pochlebiaj;) Dla mnie nie ma wersji ostatecznych, zmiany są tylko kwestią czasu, mało kiedy jestem zadowolony z efektu;) Może tym razem ja pokażę Ci, jak moim zdaniem powinna wyglądać centralna część grafiki strony o Terminatorze;)

You're in for a show tonight, son.

Juby


Johnny Napalm

Po zakończeniu aktualnego konkursu, szykujecie nowy na Wielkanoc?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Funky

Pasek "The Dark Knight" jest już zdecydowanie lepszy, a i po co zmieniać coś w tym do "Batman Begins"?. Przecież jego wygląd jest po prostu wspaniały! (no może lepsze byłyby białe litery a tak to nic nie zmeniajcie ;) )

Deuce

Zauważyłem pewną nieprawidłowość przy sondach "vs". Zawsze, suma procent z obu opcji, daje 99%. Brakuje jednego procenta, który gdzieś ginie. Przykładowo teraz jest: miasto Burtona - 55% vs miasto Nolana - 44%. Czyli: 55% + 44% = 99%. Tak samo jest z każdą, inną sondą.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Johnny Napalm

Może to wygląda tak: 55, 49% do 44,51 i ciężko rozdzielić sprawiedliwie ten procent. te liczby to tylko przykład, bo może sprawa z tymi po przecinku być bardziej skomplikowana. Sorry za odpowiadanie za Mistrzów Zakonu Św. Dumasa. :)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...