Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Uwagi na temat strony i forum

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2008, 23:24:40

Q

Jeśli masz taka możliwość, to sprawdź czy takie same problemy występują u Ciebie gdy korzystasz z innej przeglądarki.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Corso

Rozumiem, że nikt z Was tych problemów nie zaobserwował? Sprawdzę na Operze i dam znać. Sprawdzone na operze działa szyciej. Czyli znowu wina leży po stronie Billa Geja?
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Q

Być może kwestia leży w ustawieniach IE, bo u mnie na FF chodzi tak jak powinno i na IE (wersja 9.0) też jest poprawnie.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Deuce

Ja też mam Internet Explorer  i mam identycznie jak Corso. Według mnie, przeglądarka ta, wczytuje nieco dłużej te tzw. "Gotham News", które są w takim dużym oknie, na górze strony, ze zdjęciami. Nie jest to dla mnie żaden problem, ale zjawisko takie występuje.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Q

Też korzystasz z Windows 7?

Sprawdź czy teraz też jest problem z "Gotham News".
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Corso

U mnie nadal nie ma płynności w Gotham News. Kolejne newsy przechodzą dość skokowo. :/
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Deuce

Mam Windows 7 Premium. Zawsze, gdy wchodzę na stronę, w oknie Gotham News, mam przez ok. 3-4 sekundy taki czarno-szary pasek ładowania. Potem wszystko działa w najlepszym porządku. Wydaje mi się jednak, że to problem przeglądarki Internet Explorer, a nie samej strony. Czasami zdarza się, że IE nie pokazuje zdjęć np. z tagu Spoiler na innych serwisach. 
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Juby

To co napisze nie jest uwagą, ale pytaniem w sprawie strony. Widzę, że w pasku menu (tym u góry) następuje jakaś rozbudowa. Wszedłem w animację Year One i oceniłem ją, bo zauważyłem taką możliwość. Czy w przypadku innych filmów i seriali też pojawi się funkcja oceniania przez użytkowników?

Q

Tak jak w przypadku komiksów, tak i przy filmach będzie możliwość wystawienia oceny.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Mick Knight

Na co a? 3 dzia?y o filmie ''Mroczny Rycerz?'' Nie lepiej zrobi? dwa-ze spoilerami i bez?

kelen

Dział dla filmu "The Dark Knight" jest tylko jeden, gdzie niby widzisz resztę?

Funky

Taka uwaga odnośnie sygnaturki (logo do działu o TDK na stronie) "Mrocznego". Czy nie dałoby się zrobić czegoś innego? Reszta grafik wygląda świetnie a jedynie ta do TDK wygląda tak jakby była robiona za karę.



Za dużo błękitu i za dużo pustej przestrzeni i cała wygląda bardzo prosto (aż za prosto)



Piękna i wspaniała jest grafika z "Batman Begins", aż nie mogę oderwać oczu (brawa dla wykonawcy ;) )

Juby

Woland robił ten pasek kilka miesięcy przed premierą filmu, kiedy fotki i screeny z filmu były w bardzo ograniczonej liczbie.  Też liczę od długiego czasu na nowy pasek, bo ten wygląda niestety bardzo słabo. Może wraz z budową nowego wyglądu strony uda mu się coś wykombinować.

A co do paska działowego BB to racja, klimat filmu zachowany w 100%. Chciałbym kiedyś takie coś ujrzeć przy innych Batmanach. Ale są ważniejsze sprawy od pasków, takie jak otwarcie nowych działów, więc nie przejmowałbym się zbytnio na twoim miejscu Funky. ;)

Corso

Taka mała uwaga do strony z wydarzeniami. Tło pod tytułami poszczególnych wydarzeń nie pasuje do tła nowego layoutu. Pozdrawim.
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Johnny Napalm

Strona cały czas wolno się ładuje. Powodem są zapewne zakładki, zanim pokażą się wszystkie mija około 20 sekund - tak jest u mnie. A RAMów Ci u nas dostatek, więc to nie to. Korzystam z Win XP, wcześniej na Win 7 nie było lepiej. No i z explorera, rzecz jasna.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...