Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Young Justice

Zaczęty przez kelen, 29 Listopad 2010, 17:32:40

Adolf

Drugi sezon nie bez powodu nazywa się Invasion. Kroloterianie, Reach, Mongul... I tak wszyscy czekamy na tego największego.

kelen

Best episode ever!
Spoiler
Dialogi między Wallym i Artemis chyba najlepsze w całym odcinku.
[Zamknij]

Tengu

Czy tylko ja w składzie zauważyłem nawiązanie do starej kreskówki o Justice League?

Spoiler
[Zamknij]

kelen

Ręce mi się trzęsą po tym finale z nerwów. DAMMIT! Nie dość, że
Spoiler
Wally nie żyje/albo wróci jak Barry w komiksach
[Zamknij]
TO JESZCZE TEN KONIEC
Spoiler
Z CHOLERNYM DARKSEIDEM[/spioiler]
[Zamknij]

BlackBat

Cholera... jestem zabita, dosłownie i w przenośni...

Spoiler
NIE DOŚĆ, ŻE CLIFFHANGER FOREVER, TO JESZCZE ZABILI MOJĄ UKOCHANĄ POSTAĆ
[Zamknij]

"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


8azyliszek

@UP
Taaak
Spoiler
Wkurzaj?ce jest to tym bardziej, ?e w Justice League Unlimited (koniec 4 sezonu) Flash pozbiera? si? :) gdy podobnie rozpad? si? na atomy. A ostatnia scena - znowu powraca klasyczne ju? zako?czenie "Tools for Trade" (do którego by?o ju? nawi?zanie w YJ 2x4)
Darkseid's first appearance in Superman TAS

Tylko dlaczego ja si? pytam, Luthor i reszta zrywaj? umow? z The Reach, by zamiast tego zosta? niewolnikami Darkside'a?? Przecie? on tym bardziej z nikim nie podzieli si? w?adz?. A jest 100 razy bardziej przebieg?y i nie da si? podej?? Lexowi.
[Zamknij]

Zar?ni?cie tego serialu jest skandalem i kolejn? w tym roku wtop? CN. Czy oni naprawd? maj? nas za idiotów i uwa?aj?, ?e potworek w rodzaju Go Titans Go zast?pi nam dotychczasow? form? DC Nation? Niech to padnie jak najszybciej.

Leon Kennedy

Dzięki temu panu wyżej wracam do YJ :). Dziś zaliczyłem 18 odc. Secrets i muszę przyznać, że stęskniłem się za tym serialikiem. Co do samego odc. to hallowenowa imprezka mnie rozwaliła i fajnie było popatrzeć na dwie młode damy w akcji z dość tragiczną postacią... oraz 19 misplaced, który jak zwykle jest całkiem udany i  po raz kolejny liga młodych musi radzić sobie bez wsparcia innych, których wiek wyeliminował :P, ale za to shazam!! i wkracza... :)

Leon Kennedy

W końcu udało mi się zabrać za 2 sezon, chodź ciągle mam wrażenie, że z pierwszego coś ominąłem... No nic później postaram się to sprawdzić, a teraz... czas zacząć inwazję!! Świetny pomysł z przeskokiem do przodu o 5 lat, zmiana młodej warty! Tim jako Robin, Dick jako Nightwing, masa nowych postaci Batgirl, Wonder Girl, Beast Boy, Atom itd. Toż to genialny pomysł. W tej chwili jestem po 6 odcinkach i bardzo mnie zaskoczył fakt, że Red Arrow jest klonem, a Aqualad coś zmienił stronę... i ten ojczulek. Gdybym miał to podsumować, to jestem zdania, że każdy odcinek trzyma solidny poziom, aż dziw bierze o zaniechaniu kontynuowania serialu...

Deuce

Drugi sezon w?a?nie si? sko?czy?. Mo?na powiedzie? tylko jedno: szkoda ! By? to bardzo dobry serial. Mo?na nawet stwierdzi?, ?e to najlepsza animacja od czasu Justice League: Unlimited, jak? zaprezentowa?o DC. Jakie?, dziwne powody nie pozwalaj? na kontynuacj?.
Sezon 2 wprowadza nowych przeciwników, Siengan (nie wiem, jak to si? pisze). To oni mieli dokona? tytu?owej inwazji. Oczywi?cie nie uda?o im si? to. Ca?kiem nie?le wyszed? na tym B?ysk, który ostatecznie ocala?. Mówi?em, ?e pierwszy sezon mia? kiepskie intro, to co powiedzie? o tym z drugiego. Teraz to chyba taka moda, poniewa? czo?ówka w Arrow jest równie krótka.
Najciekawsz? postaci? serialu, by? zdecydowanie klon Roya Harpera. Najbardziej podoba? mi si? na pocz?tku drugiego sezonu. Niepotrzebnie ?cina? w?osy. Zabrak?o te? pokazania, jak potoczy?y si? jego dalsze losy. Pewnie pozosta? przy Zielonej Strzale. Z drugiej strony, przesadzili z w?osami Deathstroke'a. On nigdy nie nosi? d?ugich.
Niestety, znów trzeba przyczepi? si? do t?umaczenia. Dalej Hawkgirl nazywana jest Sokolic?. Min??o tyle lat, a nikt nie poprawi? tak ogromnego b??du.
Zako?czenie by?o bardzo mocne. Wally prawdopodobnie ginie, Godfrey okazuje si? wys?annikiem z Apokolips, a Savage ju? zawi?zuje przymierze z Darkseidem. Wyra?nie wida?, ?e by? pomys? na trzeci sezon, ale raczej nigdy nie zostanie on zrealizowany.
Czyta?em te?, ?e brak jest planów na nowe seriale animowane DC na lata 2014 - 2015. Jedyne co ma by? emitowane, to Teen Titans Go ! Problem jest taki, ?e to si? nie nadaje do ogl?dania. DC i WB stawiaj? mocno na seriale fabularne.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

kelen

CytatMówiłem, że pierwszy sezon miał kiepskie intro, to co powiedzieć o tym z drugiego. Teraz to chyba taka moda, ponieważ czołówka w Arrow jest równie krótka.

Nie wiem jak w przypadku Arrow, natomiast "Young Justice" ma króciutkie intro, ponieważ twórcy woleli mieć te kilkanaście sekund więcej na treść odcinka.

RemiRose

Udało mi się wreszcie naskrobać tekst o nieodżałowanym "Young Justice: Invasion". http://atlaspopkultury.blogspot.com/2014/04/liga-modych-inwazja-young-justice.html
Tyger! Tyger! Burnining bright
In the forest of the night,
What immortal hand or eye
Could frame thy fearfull symmetry?
--------------
Country Stories. Od komiksu, aż po film.
http://remirozanski.tumblr.com/

Leon Kennedy

Niezły tekst. Samego serialu rzecz jasna bardzo szkoda... Trze i sezon mógł być jeszcze lepszy niż świetny drugi i Darksaide by zawitał, ahh szkoda.

Night_Wing [usunięty]

Liga M?odych : to jeden z najoryginalniejszych seriali animowanych DC ostatnich lat!
Te? ogl?da?em i strasznie mi si? podoba?.
Ogólnie ca?y serial by? czym? nowym, by? czym? jak wprowadzenie Teen Titans do ?wiata doros?ych, ogarni?tych bohaterów ( je?li tak mo?na to porówna?)
Mamy tu mówi?c krótko : Lig? Sprawiedliwych w wersji ,,Junior", ale ta ,,M?oda Liga" swoj? odwag? i poczynaniami dorównuje pot?dze swoim doros?ym odpowiednikom.  Najbardziej ze wszystkich postaci z tego serialu polubi?em: Marsjank?. Fajnie, ?e pomys?odawcy i re?yserzy wprowadzili kogo? takiego jak Marsjanka. Marsjanka okaza?a si? , co si? lekko zaskoczy?em - by? blisko spokrewniona z ,,Marsjaninem ?owc?" Jean'em Jaonem (nie wiem jak to si? pisze) i tak samo jak Wujek : Marsjanka posiada?a moce kamufla?u,  siln? wi?? telepatyczn? - przekazywanie informacji ludziom za pomoc? umys?u, przybieranie kszta?tu dowolnej osoby, zdolno?ci lewitacyjne. Sam Jean w którym? z odcinków wypowiada? si?, ?e Marsjanka ma bardzo pot??n? moc, która musi by? kontrolowana i dobrze ukierunkowana, by mog?a z niej korzysta? i  w pe?ni kontrolowa?.

Dla mnie by?o szokiem: moment, w którym Marsjanka pokaza?a SuperBoyowi - sztucznej wersji Supermana, stworzonej chyba w laboratorium B?ysku - swoj? prawdziw? posta? - któr? przyjmuje obywatelka Marsa. Wygl?da?a jak stwór - jak obcy, ale by?a pe?na odwagi, ?e w ko?cu si? nie wstydzi?a i pokaza?a swoje prawdziwe  ja i to, ?e tak? jak? j? dotychczas widzieli jej przyjaciele z ,,Ligi M?odych" by?o wcieleniem si? w ulubion? posta? serialu nadawanego z Ziemi. W sumie fajny by? te? jej brat : chyba Garfield, który te? mia? zielon? Cer? i pochodzi? z Marsa, ale potraafi? przyjmowa? posta? dowolnego zwierz?cia i cz?owieka - w serialu Teen Titans - znany jest jako Bestia.

Tak wi?c mamy ca?? rodzink? Marsjan: Jean Jeana'a - Marsjanin ?owca, Besti? - Garfielda i Marsjank?.

Czarnym koniem tego serialu animowanego okaza?a si? dla mnie: Artemis, której ojcem by? SportMaster - chc?cy m.in. zg?adzi? Lig? Sprawiedliwych, pracuj?cy dla b?ysku. Dopu?ci?a si? zdrady, by ratowa? pó?niej zespó?

Ciekawy by? te? motyw Wodnika, który celowo zdradzi? - by? podwójnym agentem - inwigilowa? B?ysk od ?rodka, gdy? jego Ojciec - Black Manta by? jednym z cz?onków B?ysku i chcia? syna wtajemniczy? do Organizacji.

Sezon 2 sko?czy? si? tak ?rednio, tak, ?e spokojnie mo?na by by?o robi? co? wi?cej z tego.
Dalej nie wiem kto stoi za ,,B?yskiem": czy finansuje go Luthor, czy przewodzi nim : ,,Vandal Dzikos"

A co wy s?dzicie o serialu? ::) ::) ::) ::) ::)

lady_ozzy

Cytat: Night_Wing w 11 Maj  2016, 15:05:52
(...) W sumie fajny by? te? jej brat : chyba Garfield, który te? mia? zielon? Cer? i pochodzi? z Marsa (...)

'Brat' Marsjanki jak najbardziej pochodzi? z ziemii. Urodzi? si? w Quracu... a Beast Boy'em sta? si? przez to, ?e ta odda?a mu krew (S01E21)
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Night_Wing [usunięty]

Lady_Ozzy dzięki wielkie za info. Nie wiedziałem o tym, że stał się ,,Marsjaninem" dzięki transfuzji krwi. No Garfield jest ciekawą postacią: ta moc upodabniania się do niezliczonych gatunków zwierząt i ludzi jest świetna. Przy tym Garfield - to postać obdarzona specyficznym humorem: takie wieczne dziecko. I stanowi ważne ogniwo w Teen Titans. Ostatnia produkcja DC była w porządku: Liga Sprawiedliwych vs Teen Titans. Tam ,,Bestia" się pojawił. Animacja prezentowała konflikt między ligą sprawiedliwych a Teen Titans, którego tak na prawdę nie było, gdyż kontrolę nad członkami Ligii przejął demoniczny ojciec Raven. W sumie Ciekawy pomysł, a Robin tzn. Damien taki gburowaty trochę wyszedł :) ...Myślę, że oglądałaś, a jak nie to warto obejrzeć.