Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Batman (2022) - ogólna dyskusja

Zaczęty przez Smoke, 17 Marzec 2017, 22:08:10

newtime

https://www.youtube.com/watch?v=jEidLjoYqio

Pierwszy oficjalny klip z nowego Batmana, Pattinson jest świetny ale  niestety w tej scenie czuje vibe Mrocznego Rycerza, co mnie troche smuci mam jednak nadzieje ze to będzie kompletnie inna stylistyka niz powtórka rozgrywki której nie jestem fanem oby to nie był jednak ultra realistyczny film o facecie w rajtuzach.  ale wiem ze jestem pewnie zdecydowanej mniejszości

Q

"The Batman" ma być mocniej zakorzeniony w rzeczywistości niż filmy Nolana, więc nie nastawiaj się na inną stylistykę.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

newtime

#662
Cytat: Q w 23 Styczeń  2022, 14:10:50"The Batman" ma być mocniej zakorzeniony w rzeczywistości niż filmy Nolana, więc nie nastawiaj się na inną stylistykę.

Mimo wszystko raczej to będzie inny film, tutaj jednak przebija klimat Noir oraz Gotham które jednak będzie miało swój unikalny styl , pingwin tez sprawia wrażenia mocno przerysowanej postaci i to jest dla mnie bardzo optymistyczne, załuje az ze Riddler nie ma swojego melonika tylko jakaś maskę gazową ;D 

Juby

Cytat: newtimeale wiem ze jestem pewnie zdecydowanej mniejszości
Nie jesteś. Znam sporo osób - i sam się do nich zaliczam - które liczyły na to, że przy kolejnej serii z Batmanem Warner postawi na mocno komiksową stylistykę rodem z gier Arkham. Ale trudno, może następnym razem.

Clipów oczywiście nie oglądam. Do premiery już niespełna 6 tygodni, muszę wytrzymać!!

jakura

Juby, a jeśli przeloza premiere o, powoedzmy, 4 miesiace <tfu tfu>, to nadrobisz zaleglosci?😅
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

Juby

Nie, nawet jeśli przełożą na 2023 ;)


jakura

To jestes twardszy niz bat-sutki Clooneya. Ja nie wiem, czy w przypadku dluzszego przelozenia sie nie zlamie☹
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

Juby

Twardszy niż Schwarzenegger. Twardszy niż Stallone. Twardszy niż Chuck Norris. Twardszy niż Tonka. ;)

Nadrobię cały marketing po seansie. Mam już wprawę w ćwiczeniu cierpliwości, premierę ostatniego Bonda przekładano przez blisko 2 lata i też nie obejrzałem żadnego zwiastuna po pierwszym, opublikowanym jeszcze w 2019 roku. Z Batmanem jest trudniej, bo i czekam mocniej, i coraz częściej w kinach wyświetlają jego zwiastun (tydzień temu byłem na nowym Krzyku i wszedłem na salę kilka minut po reszcie paczki, aby uniknąć trailera #2, którego wyświetlają zaraz na początku). W lutym wybieram się na kolejne dwa filmy do kina, mam nadzieję, że przy nich również uda mi się uniknąć cokolwiek z Batmana.

LelekPL

Cytat: Juby w 21 Styczeń  2022, 20:17:09Beznadziejny meme. Wypad stąd jeżeli nie masz nic do powiedzenia.
Cytat: Leon Kennedy w 22 Styczeń  2022, 13:54:34Aha, Panie 8azyliszek i rób dokładnie to co Juby napisał. Zaś mem to mało powiedziane, że beznadziejny.
Spokojnie. Mem jak mem, trochę racji ma. Może grafika bez sensu odnośnie tekstu i przez to rzeczywiście nieśmiesznie wyszło (bez kitu, czemu akurat Skarsgard z Konga v Godzilli ze zwykłą miną? totalnie randomowy pomysł :P ), ale akurat 8azyliszek to nie jakiś bot czy troll, żeby go w ten sposób przepędzać z tego powodu.

Cytat: Q w 22 Styczeń  2022, 21:57:11Mała ciekawostka, podobno na zdjęciach próbnych  Robert Pattinson nosił kostium  George'a Clooneya.

https://www.cbr.com/the-batman-pattinson-wore-george-clooney-costume-screen-test/
No to albo miał więcej niż jeden Screen Test, albo któremuś się pomyliło bo na DC Fandome Reeves mówił, że to był strój Kilmera. Nawet o tym dyskutowaliśmy tutaj przecież.

Leon Kennedy

Racja, żaden z niego bot, ale wrzucanie samego i dość takiego se mema można sobie podarować. Albo przynajmniej dodać coś od siebie o The Batman, oczywiście. Ale ok może ciut na wyrost zareagowaliśmy.

Juby

CytatMem jak mem, trochę racji ma.
Według mnie nie ma. Że niby dosłownie nikt nie chciał kolejnej wersji Batmana, a Warner mimo to zaczyna już czwartą serię z nim? Imho taki meme pasowałby do kolejnych prób reanimacji Terminatora, albo ponownych wersji Robin Hooda, Piotrusia Pana, ale nie do Batmana, na którego miliony fanów czekają.

Cytatale akurat 8azyliszek to nie jakiś bot czy troll, żeby go w ten sposób przepędzać z tego powodu.
Znam go z innego forum - wierz mi, jest. Ale nawet jeśli przyjąć, że na BatCave przez lata nie sprawił takiego wrażenia, to tak, jak napisał Leon, Bazyl mógłby po prostu napisać coś od siebie, a nie pojawić się tu po raz pierwszy od pięciu miesięcy tylko po to, żeby wkleić akurat taką grafikę na forum miłośników Batmana. ::)


Leon Kennedy

Ciekawe jaki miał zamiar wrzucając to tutaj na kilkadziesiąt dni przed premierą? I każdy, każdy czeka na nowego Gacka, który jest przecież jak Bond! Zawsze w końcu na nowo wraca i większość ( wszyscy? 😋), się cieszą z tego 😁

newtime

Pewnie ze kazdy czeka ale jednak mem i krytykę trochę rozumiem w końcu Warner 4 lata po Nolanie robi restart który był nie udany i zmarnowaliśmy 5 lat batafllecka oraz Synder uniwersum które się nawet dobrze nie rozpoczęło po czym zaraz potem robią jeszcze raz od nowa, dorzucając jeszcze Keatona gdzieś po drodze ;D  Raczej chodzi tu o pewną nieudolność studia które chyba nadal nie wiem co konkretnie chce robić z tą postacią dalej, tym bardziej ze The batman moze sie jednak okazać klapą i wtedy cholera wie jakie oni tam maja plany :D

Leon Kennedy

Według mnie nie ma zbyt dużych szans, aby okazał się klapą. Budżet jest dobrze skrojony, obsada dobra, trailery napawają sporym optymizmem. Do tego Gacek co jakiś czas dostaje restart i nikt nie bardzo ma to kręci nosem. No chyba, że jacyś ultra fani dla których Gackiem jest tylko ten jeden... Ewentualnie te wszystkie bojkoty Warnera przez fanów SnyderVers odniosą jakiś sukces, ale wątpię. Jak film zbierze pozytywne opinie i oni pewnie pójdą.

Juby

#674


Nie na takie main poster czekałem. :-\ Tzn. tragedii nie ma, w sumie przy filmach Nalana brakowało mi finałowych plakatów z kilkoma bohaterami, ale tutaj wyszło to zbyt podobnie do plakatu Terminator: Dark Fate i nie wiem po co i Batman, i Bruce Wayne, w dodatku zasłaniający Batmobile. :P