Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Konwenty Komiksowe i inne spotkania komiksiarzy

Zaczęty przez Johnny Napalm, 20 Kwiecień 2012, 19:52:48

Johnny Napalm

Oto temat o którym już od dawna myślałem. W tym miejscu możecie pisać o konwentach i spotkaniach komiksowych, zarówno tych powszechnie znanych niemal wszystkich, jak i o tych które są znane tylko nielicznym a chcielibyście je np rozreklamować. To miejsce będzie temu służyło, ale i nie tylko. Tutaj psychofani komiksów będą mogli opisywać swoje wrażenia po wizycie na danym konwencie, opisywać i krytykować to co się na nim odbywało. Można też będzie podawać swoje propozycje tego co chcielibyście zobaczyć na takich imprezach. Dobra, zresztą co ja będę tu pisał, Wy weźcie się do roboty i piszcie... o tym co leży Wam na wątrobie i nie daje spać. Do dzieła.

Post Merge: 24 Kwiecień  2012, 16:55:05

OK, ruszę temat. Ktoś z Was wybiera się na Komiksową Warszawę? Ja jeszcze się waham.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Leon Kennedy


Deuce

Ja się wybieram, jeśli spełnią się trzy warunki:
1. Brian Bolland będzie rozdawał autografy
2. Wejdę już w posiadanie pewnego albumu jego autorstwa
3. Nie wypłynie nic, co uniemożliwiłoby mi przybycie
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Leon Kennedy

Kasa, kasa, kasa i czas tylko o to się rozchodzi... Zatem kiedy??

Deuce

Konwent ma się odbyć w dniach 10 - 13 maja, głównie w Pałacu Kultury i Nauki. Sam Brian Bolland ma się pojawić w sobotę, 12 maja. Więcej można sobie poczytać tutaj --> http://www.komiksowawarszawa.pl/index.php
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Leon Kennedy

No nie wiem. Raczej nie dam rady przyjechać. Zobaczę w robocie czy z wolnym da radę i od wypłaty, która w tym miesiącu będzie jeszcze mniejsza niż zwykle, czyli przysłowiowe grosze. Polska jak jej nie kochać, prawda?

Johnny Napalm

Dokładnie, Leon. Z forsą nie jest lekko, od niej głównie zależy pewnie czy tam będę, ale chciałbym bardzo. No i od niespodzianek losowych.
Cytat1. Brian Bolland będzie rozdawał autografy
2. Wejdę już w posiadanie pewnego albumu jego autorstwa
Pierwszy punkt - pewnie tak.
Drugi - ja już mam co do podpisywania.
No ale tylko ten hajs... :(
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Rado

Kelen się na pewno wybiera do Warszawy relacjonować. Podeślijmy mu wszyscy, swoje egzemplarze do podpisu. Niech załatwi autografy Bollanda  ;)

kelen


Rado

Pamiętam Twoje relacje, na głównej, z tego typu rzeczy, więc pomyślałem że i tego Bollanda sobie nie podarujesz heh. Tym bardziej, że moim zdaniem, interesująco zapowiada się cały ten konwent. Dość bogaty program itp.

Johnny Napalm

Jest jeszcze trochę czasu na wysłanie komiksu do Kelena; to jak Kelen, wybierasz się tam? ;)


Jak nie tym razem, to na MFK do łodzi w tym roku postaram się wybrać. Może uda mi się ukończyć mój fanzinowy komiks o Batmanie -kolorowy- i mógłbym go tam sprzedać... ilość 5-10 sztuk by mnie w pełni satysfakcjonowała. ;D Dobra, niech już będzie 50 sztuk.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

kelen

Cytat: Rado w 27 Kwiecień  2012, 13:31:44
Pamiętam Twoje relacje, na głównej, z tego typu rzeczy, więc pomyślałem że i tego Bollanda sobie nie podarujesz heh. Tym bardziej, że moim zdaniem, interesująco zapowiada się cały ten konwent. Dość bogaty program itp.

No pewno, że będę ;) Jak tylko usłyszałem o Bollandzie to się na to zdecydowałem.

Johnny Napalm

Kelen, idziesz na całość -na trzy dni- czy tylko specjalnie na Bollanda?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

kelen


Johnny Napalm

Kurcze, do czwartku okaże się jak będzie się u mnie przedstawiała sprawa z hajsem. Nakręcili mnie mocno ludzie z CK do odwiedzenia tej impry, żal byłoby tam nie być.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...