Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Najlepszy aktor (antybohater)

Zaczęty przez Altair, 21 Sierpień 2008, 07:40:51

Który z aktorów Twoim zdaniem najlepiej zagra? którego? z wrogów Batmana?

Heath Ledger (Joker ,TDK,2008)
54 (71.1%)
Danny DeVito (Pingwin, Powrót Batmana )
10 (13.2%)
Jim Carrey (Riddler, Batman Forever)
1 (1.3%)
Tommy Lee Jones (Two Face, Batman Forever)
0 (0%)
Aaron Eckhart (Two Face, TDK)
7 (9.2%)
Jack Nicholson (Joker, 1989 ,Batman)
22 (28.9%)
Arnold Schwarzenegger (Mr.Freeze,Batman i Robin)
1 (1.3%)
Uma Thurman (Poison Ivy, Batman i Robin)
0 (0%)
Jeep Swenson (Bane,Batman i Robin)
0 (0%)
Liam Neeson (Ras All Ghull,Henri Ducard, Batman Pocz?tek)
3 (3.9%)
Cillian Murphy (Strach na Wróble, Batman Begins)
4 (5.3%)
Michelle Pfeiffer (Catwoman, Powrót Batmana)
8 (10.5%)

Głosów w sumie: 76

Altair

Sam oddalem glos na Heatha Ledgera. ;)Wiem ze porównywanie Róznych filmów (a wlaściwie filmów z róznych lat) moze byc róznie odbierana, ale to chyba wazna ankieta.Prosze glosowac...

Hydro

Heath Ledger - nie musze chyba wyjaśniac, dlaczego wlasnie on.

Danny DeVito - świetna gra aktorska i mistrzowska kreacja.
It's a funny world we live in.

Maxie Zeus

Ja równiez oddalem glos na śp. Heath'a i Danny'ego... za ich mroczne kreacje ;)
Z tych aktorów, jeszcze Jack Nicholson zasluguje na glos... reszta wypadla średnio przy nich 8)

codic

Bezapelacyjnie Heath numer 1 :)
Wczoraj obejrzalem Batmana 1989, znów powrócil sentyment do Jokera - Nicholsona.. na niego glos numer 2 :0
I'm willing to put my life on the line to do what I have to. But it has to be mine. No one else's!

Crane

Heath Ledger za Jokera naturalnie.

Moge spytac dlaczego, u diabla, w ankiecie nie ma Michelle Pfeiffer?!

PS. Myśle ze cześc aktorów obrazilaby sie za takie kaleczenie ich nazwisk.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Silent Dark

Zdecydowanie Aaron Eckhart jako Dent i Two Face i Heath Ledger jako Joker.I oczywiście Cillian Merphy jako Strach na wróble.

Maxie Zeus

Chcesz powiedziec, ze rola i gra aktorska Cilliana Murphy'ego byla lepsza od chociazby Neeson'a  czy Nicholsona ??

Juby

U mnie Heath (Joker) i Liam Neeson (Ras Al Ghul), ten drugi dlatego, ze wiem, iz Scarecrowe i Two Face z TDK dostaną wiecej glosów.

Mr.G

Ja jestem malo oryginalny i oddalem glos na przeciwników z TDK.

Rzeczywiście w ankiecie brakuje odtwórczyni roli Catwoman.

Leon Kennedy

Ciekawy temat. Szczerze mówiac to nie wiem na kogo oddac glos, bo w wiekszości filmów o Gacku glówni przeciwnicy bardzo przypadali mi do gustu... Joker, Pingwin, Kotka, Dwie - Twarze, Ra's Al Ghul. Zatem troche sie wstrzymam z wyborem, bo sami musicie przyznac, ze jest z czego, a raczej z kogo wybierac ;). Odnośnie brakujących postaci... brak Kotki jest zdumiewający, ale mi równiez brakuje dwóch pewnych gangsterów w tej sądzie... Jak dla mnie byly to świetne postacie, zwlaszcza ten drugi :).

Philips V38

Ja oddalem swój glos na Heatha Ledgera oczywiście i Jacka Nicholsona, gdyby mozna bylo zaglosowac na wiecej niz 2 osoby , dorzucil bym jeszcze  Dannego DeVito i Aarona Eckharta.
Kazdy aktor grający czarny charakter u Nolana spisal sie znakomicie.
.
.
.
Bane  :)
Boisz się odezwać i boisz się być sobą, napisali ci w gazecie, że myślenie jest chorobą. Zasłania ci normalność brudny sztandar fanatyka, fałszywa religijność, zakłamana polityka.

Dominic

Ja oddalem glos na Heatha Ledgera i na Danny'ego DeVito po postu są świetne.Gdyby mozna zaglosowac na jeszcze pare to sklad by byl taki joker"89" i two-face z TDK

Smilerka

Two-Face z TDk i..
...Pingwin.
Nie, zart oczywiście ze Joker z TDK.

Mel

I Jack i Heath mają u mnie po glosie. Obydwaj świetnie zagrali moją ulubioną postac.

Funky

#14
Przy okazji wypowiem sie o wszystkich przeciwnikach Batmana

Joker (Jack Nicholson) - Legendarna juz rola, bardziej blaznowata niz mroczna. Ale świetnie sie go ogląda i slucha 9,5/10

Catwoman (Michelle Pfeiffer) - Gro?na, piekna, zmyslowa 10/10

Pingwin (Danny DeVito) - Wspaniala charakteryzacja, demoniczny i mozna sie go przestraszyc 10/10

Two-Face (Tommy Lee Jones) - fatalny wygląd, marna podróbka Jokera 1/10

Riddler (Jim Carrey) - Zniszczona postac tak jak Dwie-Twarze. Ale Carrey jakoś lepiej wypadl ze swoimi glupotami 2/10

Mr. Freeze (Arnold Schwarzeneger) - Kupa mieśni w kostiumie świecącym jak choinka. 1/10

Poison Ivy (Uma Thurman) - Rola Umy kojarzy mi sie z Catwoman z Batmana 66 ;) 1/10

Bane (Robert Swenson) - Tepy bezmyslny mieśniak. Najwieksze pretensje do Schumachera mam wlasnie za to ze zniszczyl tak świetną postac 0/10

Scarecrow (Cillian Murphy) - Świetny jako Dr. Crane jako Strach jeszcze lepszy . Gro?ne i zimne spojrzenie w BB a w TDK szal :) 10/10

Ra`s al Ghul (Liam Nisson) - Wspanialy mentor, inteligencja. Uwielbaim tą postac w wykonaniu Nisson`a

Joker (śp Heath Ledger) - Geniusz znakomite polączenie sadyzmu i humoru. Chce sie oglądac kazdy ruch, spojrznie. 10/10 i to na Jokera z najnowszego filmu oddalem glos :)