Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Nowa Bat-Kreskówka

Zaczęty przez Gregman, 28 Czerwiec 2012, 11:40:47

Gregman

Ostatnio pracuję nad szkicami do własnej kreskówki. Wiem  że to brzmi dziwacznie, ale mam już jeden szkic:
http://imageshack.us/photo/my-images/835/16971196.jpg/
W pierwszym odcinku przed intro Batman idzie obok Banku gdy widzi że jakiś chłopak chce odkręcić mu koła od Batmobilu. Batarangiem rozbraja go ze śrubokrętu. Chłopiec ucieka, jednak Batman szybując z łatwością łapie go. Gdy chce go ukarać widzi w nim podobieństwo do Robina Dicka Graysona. Mroczny Rycerz zaczepia hak o wieżowiec i zostawia chłopca w spokoju by zająć się Batmobilem. INTRO. Potem Batman i Robin przygotowują się w jaskini. W następnej scenie w zaułku między budynkami ukrywają się gangsterzy. Nie wiedzą jednak że za śmietnikiem ukrywa się Dynamic Duo. Batman każe wyczekiwać odpowiedniej chwili , ale Robin ignoruje to i bardzo brutalnie pokonuje gangsterów. Po powrocie do jaskini Batman i Robin zdejmują maski. Widać za nimi Brucea Waynea i tamtego chłopaka z przed intra. Bruce mówi tylko: "Jason, znowu zbyt brutalnie". Mam też pomysł jak zastąpić śmierć Jasona. W następnych seriach planuję dpdać Nightwinga i Batgirl (zdecydowanie wpierw Nightwinga). Co myślicie o pomyśle i szkicu.
 

Altair

Szkic... Hm, jakby Ci to powiedzieć żeby Cię w żaden sposób nie urazić... No nie widzę w nim nic wybitnego. Po drugie własna bat-kreskówka to naprawdę kupa roboty, nie do ogarnięcia w pojedynkę nawet gdybyś był ekspertem w dziedzinie rysunku, pisania scenariusza, kwestiach audio oraz montażu. Po trzecie... Nightwing był przed Jasonem, a "zastępowanie" jego śmierci czymś innym po prostu nigdzie by nie przeszło.

lady_ozzy

Czy podobne w?tki nie by?y pokazane w 'Under the RedHood' ?
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Gregman

Ciągle robię szkice tylko Altair masz rację muszę popracować np. napisz mi w jakiej pozie mam narysować Batmana.
Cytat: Altair w 08 Lipiec  2012, 01:22:24
Szkic... Hm, jakby Ci to powiedzieć żeby Cię w żaden sposób nie urazić... No nie widzę w nim nic wybitnego. Po drugie własna bat-kreskówka to naprawdę kupa roboty, nie do ogarnięcia w pojedynkę nawet gdybyś był ekspertem w dziedzinie rysunku, pisania scenariusza, kwestiach audio oraz montażu. Po trzecie... Nightwing był przed Jasonem, a "zastępowanie" jego śmierci czymś innym po prostu nigdzie by nie przeszło.
Ale mi chodzi o to że Nightwing będzie wcześniej wspominany jako Robin i w którymś tam odcinku wróci do Gotham. A co do mojego szkicu będzie to trochę podobne do TNBA. (tylko kreską bo fabuła będzie TASowska). Chociaż wiem że i tak nie dorównam TAS.

Gregman

http://imageshack.us/photo/my-images/825/19479997.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/24/49174766.jpg/
Oto dwa takie jakby szkice. (NIENAWIDZĘ rysować teł!) A więc pierwszy Batman, Robin i Nightwing. Drugi przedstawia sytuację
Spoiler
która odbędzie się w debiucie
[Zamknij]
Nightwinga. I co do Nightwinga przed Jasonem. To wiedziałem o tym. Tylko że Batman czasem będzie opowiadać o Dicku jako Robinie. Bo podobnie jak w TNBA Dick wyjechał by się kształcić w walce. Oraz jego kostium. Dla tych którzy wolą seriale wierne komiksom to nie muszą się martwić...  To tylko Nightwing sam zrobił taki kostium.
Spoiler
Jednak po zjednaniu z Batmanem, Wayne Int. zaoferował mu nowy. Technicznie zbliżony do samego Mroczngo Rycerza
[Zamknij]
. Więc proszę. Dziękuję...

Adriann

Ooo widzę że nie tylko ja bawię się w robienie fanowskiej animacji o gacku;>

Altair

Musisz jeszcze dużo ćwiczyć jeżeli zależy Ci na mojej szczerej opinii... Nie rysuj z pamięci, najpier wyrób sobie styl przez przerysowywanie pewnych kadrów z komiksu, bo potencjał jest. ;)

Człwowieknietopeż

O...
Ja też robię szkice, tu macie próbki:

http://rmo120.deviantart.com/art/Batman-sketch-129390775


A tak na serio to dziś coś narysuję i Wam wyślę
Mam 8 latek i jeztem fanem batmena.<br />Niestey, nie chcą mi zprzedać komiksuw o Batmanie, bo styłu jest flaga japoni bez białego tła.

BlackBat

Rany, zazdroszczę technicznego światłocienia! Masz rękę!
Rysuj, rysuj :D
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Człwowieknietopeż

Ale to nie był mój rysunek, jak już napisałem xD
Mam 8 latek i jeztem fanem batmena.<br />Niestey, nie chcą mi zprzedać komiksuw o Batmanie, bo styłu jest flaga japoni bez białego tła.

BlackBat

Ej, nieładnie tak ludzi w wafla robić XD
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Człwowieknietopeż

Przecież napisałem pod tamtym, że to nie moje xD
Ze szkicem dla zabawy spróbuję się dziś zmierzyć   :P
Mam 8 latek i jeztem fanem batmena.<br />Niestey, nie chcą mi zprzedać komiksuw o Batmanie, bo styłu jest flaga japoni bez białego tła.

BlackBat

Dobra, dobra! Wafel, to wafel panie kolego xD
No to good luck ;)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Gregman

http://imageshack.us/photo/my-images/843/48083433.jpg/
To ćwiczenie było. Kid Flash i Speedy mi nie wyszli. Z tyłu Batman, GA i Flash. Co do "rysowania kadr z komiksów to ja komiksów nie mam (z Batmanem). Ale mam książki seria Batman I Liga Spr. Tam są dość kitowe obrazki do przerysowywania. Wysłałby kto tu jakiś kadr?

Adriann

Google stary,tam jest tego masa..i wybacz ale średnio zadowalający jest poziom rysunków..