Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Twórzmy własne Fan Filmy

Zaczęty przez franek, 07 Październik 2011, 18:46:23

franek

To samo co w temacie. USA, Francja i inne kraje mają fan filmy z Batmanem. Ja widziałem tylko jeden z Polski. Dawajcie pomysły jak zrobić jakiś wspólny projekt. Co z tego że braknie forsy. Liczy się pomysł. Próbujcie coś robić, działajcie w tym kierunku.

Edit: Myślcie nad scenariuszami, kostiumami, czymkolwiek.


Show Must Go On!!!

szymon123567890

mam pomysł aby w tym filmie pokazać mr.friesa. tylko nie takiego jak w batman i robin

franek



Show Must Go On!!!

Adriann

#3
Ja robię coś!:D
Mały test mimiki Jokera:   nie skończony oczywiście;>
Mam swoją wizję. Zajmuje sie podobnymi rzeczami,gry programuję,rysuję komiksy,coś chyba pokazywałem na tym forum. Teraz chce spróbować sił w tym,na początek chce zaanimowac Jokera śpiewającego "Onlu You" Albo piosenke świąteczną której nie mogę w mp3 znaleźć:<

EDIT: Jeśli ktoś ma ciekawy scenariusz czy nawet pomysł na fabułę to zapraszam na priv;>

Drawski

Tworzenie fan filmu (wiem z do?wiadczenia) to trudna sprawa. Zw?aszcza w przypadku takiego bohatera jak Batmana. Wybaczcie, ale nie dam wiary ?e cokolwiek by?cie nie nakr?cili nie b?dzie to gniotem zahaczaj?cym o ?enad?. Oczywi?cie, to zale?y od zr?czno?ci re?ysera ?eby nakr?ci? fajny film z ograniczonymi mo?liwo?ciami. Teraz nie nakr?cicie scen w rezydencji Wayne'ów, bo nawet jak dzisiaj ma si? troszk? wi?cej pieni?dzy i tak nie urz?dza si? wn?trz w stylach gotyckich, nie mówi?c ju? o zewn?trz. Jaskinie, ewentualnie mo?na zrobi?. Sprytne uj?cia, monta?, mog? sprawi? ?e widz ogl?da ogromne pomieszczenie. Poza tym obsada - ma?o jest doros?ych ludzi którzy chc? biega? w kostiumach Batmana, Robina, czy Nightwinga. A wybaczcie, ale ja nie znios? filmu w którym Batman i Robin s? w tym samym wieku :P dlatego te? apeluje o danie sobie spokój z ?apaniem za kamer?, mo?na si? bawi? w komiksy lub animacje, nawet gry, ale od filmu lepiej trzyma? si? z daleka.

Adriann

dlatego własnie ja proponuję film ale animowany

Rado

To wam Drawski trochę zburzył marzenia hehe

Adriann

No wiadomo..Film aktorski jest niewykonalny..;>

franek

Chyba że będzie w nim tylko jedna osoba.


Show Must Go On!!!

Adriann

A co powiesz właśnie na animację?

franek

A umiesz rysować? Bo ja mogę zająć się tylko stroną techniczną.


Show Must Go On!!!

Adriann

No nawet..myślę że coś ciekawego wyskrobę

franek

Jakbyś zakończył jakieś próbki to podeślij.


Show Must Go On!!!

Drawski

Nie chcę nic mówić, ale animowanie za pomocą rysunków, żeby stworzyć jeden, choć 20 minutowy odcinek powinno zająć około miesiąca czasu, i to też jeśli będzie się pracować systematycznie. Poza tym nie obraź się Adriann, twoje rysunki są w miarę zadowalające, ale nie wiem czy na pewno nadają się animowanie.

Adriann

Polecam anime studio;) Nie zamierzam rysowac wszystkiego klatka po klatce,spróbuję zrobić jakis trailer mały albo właśnie tego Jokera śpiewającego..odezwę się za pare dni;p