Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Brotherhood of the Bat (Bractwo Nietoperza)

Zaczęty przez Maxie Zeus, 24 Kwiecień 2008, 17:52:07

Funky

Cholera jesteś niewykle wszechstronnym czlowiekiem MJ ;)

kelen

Elektryk? Fajnie, tez gram. Polecam jednak zaczac chociaz troche pocwiczyc na akustyku, lepiej sie rece i palce wyrabiaja, potem sie wygodniej gra na elektrycznej :)

Grim Knight

Ech.... chcialem sie nauczyc grac na gitarze, ale zycie inaczej sie potoczylo...
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

MJ

Bez przesady mam znajomą która chodzila ze mną na te ta?ce tez uprawia róznego rodzaju sporty gra na : pianinie, gitarze, klarnecie, flecie, saksofonie.Co do gitary to pewnie zrobie tak jak mówicie bo nie moge znale?c jakiegoś dobrego nauczyciela, a na akustycznej to znam paru ludzi którzy mnie za free nauczą grac.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Grim Knight

Pozazdrościc talentu muzycznego i samozaparcia. Mnie jednego i drugiego (w róznych proporcjach) brakuje, dlatego niedawno zako?czylem przygode z muzyką, grając ostatni (na pewno w tym roku, nie wiem, jak tam dalej sie potoczą losy) koncert i na tym koniec. Basta.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

vincent

#50
No wiec czas na mnie.
Jestem Mateusz, lat 19, mieszkam w Bialymstoku, niedlugo zaczynam studiowac politologie.
Moje zainteresowania to Batman, Star Wars, literatura (glównie fantasy, ale wchlaniam kazdą ambitną ksiązke), komiksy, manga&anime, Japonia, muzyka (rock/punk/metal/alternative), film (sam krece i pisze scenariusze do malych produkcji, które realizuje z kumplami i bratem), pisze teksty piosenek (jak mam wene - depresja?), czasem jak mnie najdzie, to gram na elektryku.
Poza tym kocham domowe imprezy przy %(lomza export <3, wodka or green stuff) i ambitnej muzyce.
Dodam, ze jak bylem maly, to zmusilem rodziców, by zrobili mi kostium Batmana. I tak latalem ladne 6 lat w pelerynie po ląkach i opuszczonych fabrykach, w weekendy, gdy przyjezdzalem do dziadka.
Gdy nadchodzily wakacje, potrafilem w kostiumie spedzac po 2h dziennie :)
Tyle, jak coś sobie przypomne, to napisze.
Pozdrawiam, v.

Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Lone star

Mmm... Nazywam sie Artur. Bardzo lubie Batmana, Star Wars i komiksy Disneyowskie :) Hmm.. muzyka ? Metal, muzyka z fimów, musicale, Beatles... Nie wiem co tu jeszcze napisac, jak sobie coś przypomne to zrobie edita ;d
"Jak Wejder zrobi dzióbek to nie ch**a we wsi" powiedział Lord Sidious (cytat pochodzi z cartoonwarsblog.blogspot.com)

Altair

#52
Spoiler
No to ja teraz... Mam na imie Beniamin i mam 14 lat.Zainteresowania?
Dobry film,muzyka (zespoly i artyści; Vader, Feel, Eminem,Akon, Snoop Dog,J.Timberlake, One republic,itp.)
Uwielbiam sport i przy tym nie jestem napakowanym osilkiem.Duzo czasu poświecam nauce.ogólem lubie sie wyglupiac z kumplami.Uwielbiam zwierzaki; psy (moją milością sa mopsy i bernardyny).

Jak sobie coś przypomne to napisze jeszcze...
[Zamknij]

Hydro

Masz oryginalne imie, w pozytywnym tego slowa znaczeniu :)
It's a funny world we live in.

Altair

Wiem, czesto to slysze ;)
Rodzice uwielbiali jedną z piosenek Wilków i tak zostalo... :)

vincent

Cytatzespoly i artyści; Vader, Feel
wybuchowa mieszanka.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Altair

No, troche sie od sibie róznią... ;)
: 12 Wrzesie?  2008, 20:09:13

 hahaha... przed chwilą mialem 69 wiadomośc... piekna liczba :P

UnMortal

Raczej krótko. Kamil, uczeń klasy licealnej z rozszerzoną matematyką. Jestem człowiekiem po operacji odsysania mózgu, wielbię się w bluesie, rocku alternatywnym i muzyce soul. Przystankowy harmonijkarz, niepoprawny gitarzysta, ceremonialny ćpun, długowłosy towarzysz. Kocham Tolkiena i całą tą lawinę, którą poruszył, zwaną potocznie fantastyką. Interesuję się historią piractwa, wielbię klimaty żeglugi i szanty. Postanowiłem odświeżyć umiłowanie do bohatera z dzieciństwa :)
Have you ever danced with the devil under the pale moon light?

Maxie Zeus

Bardzo ciekawa mieszanka zainteresowań 8) i do tego oryginalna ;)
Pozdro od ImMortal God - Zeus !

isild87

Ja ze swojej strony

Moj rocznik to rzecz jasna 87,mieszkam na zmiane w Polsce i Irlandii,wlasnie przygotowuje sie do drugiego roku na uczelni.
Niegdys bylam ogromnym molem ksiazkowym,no i do dzis mi troche zostalo  ;D
Teraz zbieram albumy o sztuce - interesuje sie przede wszystskim symbolika i alegoriami w obrazach i rzezbie.
Lubie ksiazki takie jak Lolita Nabokova i Z zimna krwia Trumana Capote'a,a poza tym takze komiksy typu Sin City Franka Millera,a byl takze i czas mojej fascynacji japonska manga i anime
Jestem zafascynowana ksiazkami o wampirach - tu polecam przede wszystkim pania ktora jest najbardzie znana z tego stylu - Anne Rice - i film na podstawie jej ksiazki "Wywiad z wampirem" Neila Jordana,takze Dracula Francisa F.Coppoli to niesamowity obraz  ;D
A poza tym wybrane horrory - Frankenstein Kennetha Branagha oraz ekranizacje jego dziel Szespira tego zdolnego pana,oraz thrillery wszelkiej masci  jak np.Milczenie Owiec.
Lubie tez opere - zwlaszcza boska Marie Callas i,mam niezla kolecje choralow gregorianskich,
Muzyka mistrzow sciezek dzwiekowych w filmach: Wojciech Kilar,Hans Zimmer,Harry Gregson Williams,no i John Williams.
Muzyka bardziej na co dzien:The Cure,Smashing Pumpkins,Iron Maiden,no i Velvet Underground,
ale jestem otwarta na kazdy rodzaj muzyki (z wyjatkiem masowego hip hopu i popu)

No to na razie tyle ode mnie  ;)