Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Sport

Zaczęty przez Leon Kennedy, 21 Styczeń 2008, 16:29:40

Leon Kennedy

CytatLubie Del Piero, ale reszta Italii to po zako?czeniu kariery przez Baggio dla mnie nie istnieje (doceniam natomiast Tottiego, Pirlo i Gattuso)

No bez przesady tacy pilkarze jak: Buffon, Cannavaro, Toni, Cassano to klasa światowa. Co do Tottiego to teraz by sie przydal i to bardzo...

Philips V38

Mam tylko nadzieje, ze wlosi obudzą sie w ko?cu i pokazą jak naprawde umieją grac w pilke !

P.S Buffon to klasa sama w sobie.
Boisz się odezwać i boisz się być sobą, napisali ci w gazecie, że myślenie jest chorobą. Zasłania ci normalność brudny sztandar fanatyka, fałszywa religijność, zakłamana polityka.

LelekPL

Cytat: Leon Kennedy w 10 Czerwiec  2008, 16:56:42
No bez przesady tacy pilkarze jak: Buffon, Cannavaro, Toni, Cassano to klasa światowa. Co do Tottiego to teraz by sie przydal i to bardzo...

Nie mówie ze cześc z nich nie są dobrymi graczami (ale Toni jest przecietny, a Cassano... po prostu gruby), ale ich nie lubie... a po drugie Wlochów nie lubie ze wzgledu na styl gry i historie tego pa?stwa! Po prostu nigdy nie bede kibicowal Wlochom w zadnym sporcie... i Niemcom... i Rosjanom :)

Leon Kennedy

Moze i Cassano jest troche za gruby, ale to świetny technik :). A Toni robi to co nalezy do napastnika ;).Tylko oby to przeniósl równiez na wielkie imprezy :D. Co do kibicowania to droga wolna ;).

Mr.G

Karny w 92 minucie... niech to szlag.

Philips V38

Howard Webb - Oglądaj sie za siebie w ciemnych uliczkach, IDIOTO !!!
serce mnie boli, jakim prawem karny ???  :'( :'( :'(
Zaraz z nerwów zwymiotuje !
Boisz się odezwać i boisz się być sobą, napisali ci w gazecie, że myślenie jest chorobą. Zasłania ci normalność brudny sztandar fanatyka, fałszywa religijność, zakłamana polityka.

Mr.G


Philips V38

+ 10 Respekt  Mr.G !!!!

Jeszcze nigdy nie bylem tak wściekly na sedziego !!!!
Boisz się odezwać i boisz się być sobą, napisali ci w gazecie, że myślenie jest chorobą. Zasłania ci normalność brudny sztandar fanatyka, fałszywa religijność, zakłamana polityka.

(A)nonim

Za sprzedanie meczu mam nadzieje ze polscy hoolsi zrobią im tam niemale pieklo. Szmaty!
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Grim Knight

Pocieszmy sie, ze sedzia jest anglikiem. A wielu naszych na saksach w wyspiarskim kraju siedzi....
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Leon Kennedy

A widzial ktoś tego spalonego z którego ponoc zdobyliśmy gola? Bo ja nie, chod? widzialem mase powtórek. A co do karnego, to jeśli sedziowie by takie coś dyktowali... to karny w lidze wloskiej co 10 minut.

(A)nonim

Spalony to bedzie ale samochód Weba. ;D
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Mr.G

Sluszna uwaga...
"Some men just want to watch the Howard Webb burn."

Philips V38

Boisz się odezwać i boisz się być sobą, napisali ci w gazecie, że myślenie jest chorobą. Zasłania ci normalność brudny sztandar fanatyka, fałszywa religijność, zakłamana polityka.

batek_88

Wedlug mnie to oczywiście rzutu karnego nie powinno byc, ale teraz wszyscy bedą winic sedziego za to, ze dostaliśmy po dupie, a nie oszukujmy sie, ze nasi pilkarze grali jak ******, oprócz Boruca któremu nalezy sie wielki szacunek. Gdyby nasi chlopcy umieli grac wbili by bez niczego ze 2 lub 3 bramy i nawet gdyby podyktowano karnego nikt by sie nie zucal bo byśmy wygrali. Wszedzie widze, ze kazdy krytykuje sedziego(nie twierdze, ze jest nie winny), a nikt nie czepia sie naszych pilkarzy którzy zawalili na calej mecie.