Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Co nowego przyniesie nam kino?

Zaczęty przez Leon Kennedy, 28 Styczeń 2008, 20:48:16

Q

James Wan prowadzi rozmowy w sprawie wyreżyserowania "MacGyvera". Do tej pory kinowe wersji popularnych seriali wychodziła zazwyczaj tak sobie i reżyser "Piły" i MacGyver jakoś mi do siebie nie pasują, ale kto wie może wyjdzie coś z tego dobrego, bo nawet po latach stary Angus jest niezawodny:
Macgyver and the new Citan - Full

Źródło: http://www.variety.com/article/VR1118062093
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Rado

#496
Jak oglądałem w telewizji reklamę samochodu to wiedziałem, że jest jakaś dłuższa wersja, ale nie myślałem że aż tak długa i tak świetnie stylizowana na typowy odcinek MacGyvera. Może nie w pełni typowy, bo nie było efektownego "zrobienia czegoś z niczego", ale była narracja, był scyzoryk, było dobrze. Świetna robota, takiego Maca to ja mogę oglądać nawet w kinie. Ogromny sentyment z dzieciństwa, chociaż nowym widzom może się nie spodobać.

Od czasu kiedy wyszła filmowa Drużyna A było już na sto procent wiadomo, że i za to się w końcu wezmą.

Ta reklama pokazuje, że nie muszą szukać nowego i młodego MacGyvera. Przynajmniej w moim odczuciu stary daje radę. W końcu Arnie też będzie starym Conanem.

Leon Kennedy

Może to dziwne i głupie, ale te remake w tym roku mogą nas zaskoczyć! "Martwe Zło" zapowiada się conajmniej dobrze i jeszcze "Carrie"... http://stopklatka.pl/-/50832158,zwiastun-nowej-carrie-

oraz

http://stopklatka.pl/-/50657922,nowy-dinozaur-bohaterem-parku-jurajskiego-4-

... to już przyszły rok??


Johnny Napalm

Cytat: Leon Kennedy w 05 Kwiecień  2013, 16:30:27
Może to dziwne i głupie, ale te remake w tym roku mogą nas zaskoczyć! "Martwe Zło" zapowiada się conajmniej dobrze i jeszcze "Carrie"... http://stopklatka.pl/-/50832158,zwiastun-nowej-carrie-
O kurde, to może być naprawdę dobry film, chociaż zawsze jest obawa jak to będzie, kiedy podstawą jest dobry film. Chyba jednak tego nie spieprzą... mam nadzieję. :P No, Chloë Moretz zagra w tym filmie - nie, to musi być ciekawe.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Kadaver

#499
Kellan Lutz zagra tytu?ow? rol? w Herculesie Renny'ego Harlina. Mnie ?rednio pasuje do tej roli. 
Liam McIntyre tak?e zagra w Herculesie. Mnie on bardziej pasowa?by do roli greckiego si?acza, ni? Lutz.

B?dzie remake Timecopa. Ciekawe, kto zast?pi Van Damme'a. Mo?e Scott Adkins?

Q

Teaser aktorskiej wersji "Tygrysiej maski". Japończykom do tej pory filmowe adaptacje mangi wychodziły całkiem nieźle, więc i tym razem powinno się udać.
実写映画『 タイガーマスク 』WEB先行!スペシャル予告動画
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Kadaver

Była już jedna aktorska wersja Tygrysiej Maski. Nakręcona w 1996 pod tytułem "Lone Tiger", grali w niej Bruce Locke i Mathias Hues.

franek

Nie jestem pewien czy to adaptacja, nigdzie o tym nie piszą...


Show Must Go On!!!

Kadaver

Na Superhero lives pisze, że tak.

Q

Wersja z 1996 roku kręcona była przez amerykanów i z opisu wyraźnie wynika, że twórcy luźno inspirowali się oryginałem i  nie wyszło z tego nic dobrego.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

franek

Mangi w Polsce nie ma, nie lubię nawet mangi ale bym przeczytał. Pamiętam że swego czasu leciało anime na Polonia 1. Byłem zszokowany, leci to w ramach bajki, dobranocki a tak dają sobie po pysku jak mało którzy. Chyba sobie to odświeżę :D


Show Must Go On!!!

Kujaw

Był Yattaman, będzie Tygrysia Maska, to może zrobią aktorski film z Gigim :D Hah

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Rado

#507
W roli Gigi'ego Peter Dinklage. W roli Anny (z bia?ymi majteczkami) Weronika Rosati. Tylko kto by zagra? tego zooranego psa?


Leon Kennedy

Tygrysia Maską, ah te wspomnienia... Życzę filmowi jak najlepiej!

LelekPL

Tygrysia Maska miała genialne włoskie(?) intro na Polonii 1. Ten kawałek do tej pory potrafię sobie zanucić. "Tigre. Tigerman!"