Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Co nowego przyniesie nam kino?

Zaczęty przez Leon Kennedy, 28 Styczeń 2008, 20:48:16

Gieferg

Bourne mi zwisa i powiewa. Przynajmniej dopóki nie zmienia tego drewna Damona na innego aktora. Wszystkie trzy filmy spłynęły po mne jak po kaczce własnie przez to że głowny bohater był jak kłoda. Nie wzbudza we mne ten gościu żadnych emocji, co by mu się nie przytrafiło mam to gdzieś. Wątpię, żebym kiedykolwiek miał ochotę oglądac któregokolwiek Bourne'a po raz drugi, choć jak wyjdzie nowy to pewnie się jakoś obejrzy, choć na pewno nie w kinie, ani DVD też nie kupię.

PS. ale przyznam, że każda kolejna częsc wypdała wg mnie trochę lepiej od poprzedniej, a to się chwali :)
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

UnMortal

Pewno rozmawiano tu już o kąsku, który wchodzi do kin. Chodzi o kąsek źle doprawionego "Maxa Payne'a". Co oni zrobili z bohaterem jednej z moich ulubionych gier komputerowych?! Ja czekam z niecierpliwością, wyobrażając już sobie jak człowiek, który stał się wymiarem sprawiedliwości z kupą złoczyńców na sumieniu i popapraną psychiką rusza w najgorszą, zimową noc od wielu lat szukać zemsty, a oni podają mi jakieś science-fiction?!

Coś czuję, że utracą w tym filmie także wątek tego, że główny bohater, może polegać tylko na sobie. Jeśli poszerzą jakoś postać Mony Sax, dodadzą parę gołych dup, a potem wymieszają to z latającą chupacabrą czy czymś takim, to otrzymamy nie kino noir na podstawie gry, a komercyjne gówno, które do gry nawiązywać będzie jedynie imieniem głównego bohatera i koncepcją uśmierconej żony wraz z dzieckiem.

Uff, wypłakałem się.
Have you ever danced with the devil under the pale moon light?

Altair

UnMortal wyluzuj jeszcze nikt nie widzial filmu w calosci :P Wierze w ta produkcje ze wzgledu na swietnego aktora.

El Cornetto


Mihcim

Matt Wahlberg ktory jest swietny. Na razie jedyny moim zdaniem najleprzy jego flm to Shooter.
No i do kin za 2 dni wchodzi High School Musical 3 i Pila V.
Na pile pojde ale High Schoola omine duzym lukiem

Crane



Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

El Cornetto

Wahlberg dobrym aktorem? hehehehe....heh...nie, to jednak nie śmieszne :P

Altair


El Cornetto

Niekoniecznie gralibyśmy lepiej. A jak nawet nie, to czyni go to jedynie lepszym od nas...co wcale nie musi go czynić świetnym aktorem.

Leon Kennedy

Gościu ma parę filmów na poziomie. Na Maxa Payne'a pójdę z miłą chęcią. A koleś nawet pasuje do tej roli roli.
Posted on: 24 Październik  2008, 14:25:16

 Szykuje się nam piękna trylogia. Szkoda tylko, że Kate zrezygnowała, ale nie można mieć wszystkiego.http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=49863

Altair

Juz w lipcu dane nam bedzie ogladnac ,,Harrego Pottera 6''.Mam nadzieje ze tej czesci nie spieprza...Czytalem wstepna RECENZJE i mam mieszane uczucia.


Hydro

Jeżeli będzie trzymać klimat "Więźnia Azkabanu" z MAŁYMI elemntami "Komnaty Tajemnic", to będzie OK ;)
It's a funny world we live in.

Altair

Na pewno nie bedzie Billa Weasley'a...achhh :)

vincent

ale będzie dubbing, nie martw się ;)
(byłem raz na tym w kinie. w sumie to trochę z przymusu. boli do dziś)
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Altair

Cytat
ale będzie dubbing, nie martw się ;)

Nie martwię się, umiem czytać.... :P