Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Co w Marvelu piszczy?

Zaczęty przez (A)nonim, 07 Maj 2009, 12:37:45

rocklee

Jaki jesus? hahaha xD   Miles Morales i ma dwie nowe moce, pierwsza jest taka że może dotykiem paraliżować, a druga to taka że może się zlewać z otoczeniem i stawać niewidzialnym.

Johnny Napalm

O ja pierdziele, co jeszcze wymyślą? Właśnie obczajam co i jak z tym nowym Spiderem.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

darkside

To jest ciekawy pomys? i dobre od?wie?enie Spider-Mana. Zw?aszcza, ?e Ultimate to najlepsze miejsce na takie eksperymenty, w ko?cu to alternatywny ?wiat. Jako ciekawostk? podam, ?e w miniserii 'Spider-Men' (chyba sobie przeczytam z ciekawo?ci) Miles i Peter z g?ównego ?wiata spotkaj? si?. Mo?e to by? naprawd? ciekawe, je?eli b?dzie si? odnosi? do wieloletniej historii ?wiata USM którego jestem fanem, i pewnie jako? w wakacje zrobi? sobie maraton i w wolnych chwilach nadrobi? wszystkie serie z paj?kiem ;) (Ultimate Spider-Man, Ultimate Comics Spider-Man v1 i v2)...
Tak swoj? drog?, to dobrze ?e chocia? Ultimate Comics daje nam odpocz?? od Petera Parkera, bo w historii komiksów chyba tylko Ben Reilly nosi? symbol paj?ka poza Parkerem. Kto? mo?e ogl?da kreskówk? 'Ultimate Spider-Man'? uwa?am ju? ze skoro pokazano Spider-Mana jako ucznia S.H.I.E.L.D. to mogli si? odwa?y? i pokaza? nam Milesa Moralesa, który w komiksach korzysta? z pomocy Nicka Fury'ego. No i niew?tpliwie by?oby to co? nowego.
I'm Vengeance... I'm the Night... I am Batman!

Kwiatek


Kwiatek

Już 22 sierpnia Spider-Man dostanie  swojego Robina czyli własnego sidekicka który będzie nazywał się Alpha(Andy Mcguire) imie od Andrew Garfield obecnego odtwórce pająka, a nazwisko od Tobey Mcguire były odtwórca pająka. Mocami ma przewyszać Spider-Mana , ale ma brak doświadczenia w używaniu ich, więc Parker weżnie go pod swoje skrzydła. Jedną z wielu rzeczy rużniącą go od Petera ma być brak sekretnej tożsamośći cały świat będzie wiedział kim jest Alpha co ma utrudnić życie Andemu i jego mentorowi.. Twórcy komiksu zapewnili że nie skończy jak Jason Todd.
http://www.newsarama.com/php/multimedia/album_view.php?gid=4355

franek

Tylko że wg mnie on go niczego nie nauczy bo sam niewiele wie :/


Show Must Go On!!!

Kwiatek

                                                   Spoilery




Od zeszłego roku Marvel wydaje jeden numer komiksu rocznie pt.  Point One który ma być forma zapowiedzi nadchodzący komiksów na przyszły rok.
Według komiksu tytułami które będą miały swoją premiere w 2014r.  są
- Cable z opaską ala Nick Fury
- Guardians of Galaxy
- Nova
-Ant-Man
- Warriors Three(Loki w formie dziecka, Miss America - America Chavez, Wiccan - Billy Kaplan członek Young Avengers).
http://i.newsarama.com/images/MarvelNOW_PointOne_Teaser6_02.jpg
Dla tych co nie śledzą komiksów Marvela na okładzce nie znajduje się Nick Fury z universum Ultimate czy filmów Marvela, chociaż ta postać jest wzorowana na nich. Jest to nieślubny syn Nicka Fury z głównego komiksowego universum Marvela , trzeba dodać że jest to już jego drugi nieślubny syn. Jego imie brzmi Marcus Johnson ale po tym jak zostaje agentem S.H.I.E.L.D. dowiaduje że jego prawdziwe imie to Nicholas Fury, Jr.
Ostatni crosover Marvela - Avengers vs X-men zbliża się ku końca więc wydawnictwo zapowiedziało co nas czeka po nim przy czym nie zdradzając zakończenia crosovera, chociaż zaznaczyło że tylko jedna strona wygra oraz jedna ze stron zmieni przywódzce a druga strona zmieni swoje priorytety.
Zostanie wydana  pięcio częsciowy komiks - AvX: Consequences jak tytuł ma pokazać skutki wydarzeń po AxX oraz jedno numerowy komiks pokazujący crosover w zabawniejszej wersji gdzie wszystkie postacie są dziećmi - A-Babies vs. X-Babies.
W pażdzierniku wydawnictwo zacznie zamykać większość swoich tytułów, ale bez obaw bo od listopada wznowi ich wydawanie  od numeru 1 oraz z nowymi scenarzystami. Te komiksy będą wchodzić w skład projektu - Marvel Now który jest wzorowany na sukcesie restartu DC chociaż dom pomysłów twierdzi że nie kopiowali od DC oraz nie jest to restart tylko przyciągniecie nowych czytelników i że wszystkie wydarzenia dziejące się do tej pory nie zostaną wymazane tak jak w DC.
Oto lista skasowanych tytułów oraz ich wznowienie.
http://en.wikipedia.org/wiki/Marvel_Now
Głównym celem Marvel Now jest pokazanie że świat Avengers i X-Men się przenikają mostem łączący obie drużyny ma być tytuł Uncanny Avengers: Havok(przywódzca), Wolverine, Captain America(Steve Rogers), Rogue, Scarleth Witch, Thor. Głównym ich przeciwnikiem ma być Red Skull który zacznie się interesować mutantami.
All-New X-Men będzie opowiadać o pierwszym składzie X-Men: Cyclops, Jean Grey, Iceman, Angel, Beast który znajdzie się w spółczesnych czasach Marvela. Nie będą zadowoleni z tego co zobaczą oraz czym się stal, i zostaną w naszych czasach na dłużej żeby dokonać zmian według ich na lepsze. Jednym z powodów który powstał ten komiks to przywrócenie Jean Grey bez kolejnego przywracania jej do życia. Sama Grey będzie zdziwiona czemu ludzie się na nią tak patrzą oraz czemu współczesny Cyclops oraz Wolverine dziwnie się przy niej zachowują.
Avengers będzie wychodził 2-razy w miesiącu, drużyna ma się sklądać z 18 członków.
New Avengers oraz Uncanny X-Force(bez restartu seri) zmienią cele do jakich będą dążyć drużyny.
Serie takie jak: Amazing Spider-Man,X-Factor ,Daredevil , Venom, Scaret Spider , Wolverine and the X-men, Wolverine, Avengers Academy pozostaną bez zmian.
X-Men Legacy którym głównym bohaterem była Rogue dostanie nowego bohatera którym będzie syn Profesora X - Legion(David Charles Haller) który jest chory na autyzm i schizofremie posiada moc absorawania osobowości innych ludzi, a jeśli posiadają supermoce to potrafi je przejąc od swoich ofiar. Choć posiada wiele mocy jedne z najniebezpieczniejszych to podróżowanie w czasie oraz zmiana rzeczywistośći. Skutkiem ubocznym absorwaniem osobowośći jest to że te osobowośći są zamknięte w jego umyśle i jeśli któraś sie uwolni może przejąć panowanie nad ciałem Legiona i jego mocam.
Future Fundantion i Fantastic Four nadal pozostaną tytułami która będzie łączyć wspólna fabuła. Dzieći Mr. i Mrs. Fantastic oraz ich przyjaciele  ktorzy do tej pory byli bohaterami Future Foundation bedą się pojawiać w Fantastic Four( skład drużyny bez zmian). Nowy skład Future Foundation to: Ant-Man, Medus od Inhumans, She-Hulk(Jennifer Walters), She-Thing(Sharon Ventura).
Punisher dołączy do drużyny chociaż nie podano jakiej to wielu przypuszcza że chodzi o Uncanny X-Force, oraz Frank dostanie własny tytuł - Punisher War Zone który prawdopodobnie nie będzi częśćia Marvel Now.
Tytuły takie jak Hawkeye który opowiada o Clińcie Bartonie oraz jego pomocnicy Hawkeye(Kate Bishop) z Young Avengers, Gambit(Rémy  LeBeau) oraz Captain Marvel(Carol  Danvers) dawniejsza Ms. Marvel mimo że wyszły prze Marvel Now będą jego częśćią.
Tytuł Red Hulk zmieni tytuł oraz głównego bohatera na Red She-Hulk bez restartu tytułu.

Johnny Napalm

Kurdebele... dlaczego ja dowiaduje się o tym ostatni?! Słyszeliście o czymś takim jak Marvel Comics w kolekcji od Hachette? Kurde, i to już jest w kioskach, ja pierdziele...
Ogólnie Marvela zbytnio nie trawie, ale w tej kolekcji ma się pojawić to co najlepsze - lub prawie najlepsze, oto lista: http://en.wikipedia.org/wiki/The_Official_Marvel_Graphic_Novel_Collection
Informacja o tym jest tylko na WAKu.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Kwiatek

 Johnny Napalm czy wiesz w jakiej cenie to ma być

Johnny Napalm

Pierwszy ma kosztować 14,9zł, następne... 39,9zł i to niezależnie od ilości stron. :P No ale ma być też opcja prenumeraty, więc może trochę zejdą z tej ceny. Ciekawe czy będą też sprzedawać te gadżety - typu kubki itp?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Kwiatek


HUDY

cholera też chce pierwszy nr no i na pewno weapon x ,ale w kiche dlaczego zawsze marwel??? nie mogła by to byc kolekcja z dc: justice, new word order, rock of ages, swamp thing ,kryzys na nieskonczonych ziemiach, superman for tomarow itp itd historii wysmienitych których jeszcze u nas nie było. fani marvela muszą byc zachwyceni ja nie jestem ;/

franek

Bo DC jest zwyczajnie lepsze i co za tym idzie droższe, obawiam się że nie byłoby ich stać. A szkoda.


Show Must Go On!!!

XIII

Wogóle nie ma takiej kolekcji z komiksami DC w Anglii więć trudno się spodziewać że powinna być u nas. Ogólnie jestem na nie dla kolekcji Marvela ponieważ uważam że łączony grzbiet jest mega durnym pomysłem który nie pozwala na kupowanie wybranych tomów.

Johnny Napalm

Cytatale w kiche dlaczego zawsze marwel??? nie mogła by to byc kolekcja z dc: justice, new word order, rock of ages, swamp thing ,kryzys na nieskonczonych ziemiach, superman for tomarow itp itd historii wysmienitych których jeszcze u nas nie było. fani marvela muszą byc zachwyceni ja nie jestem ;/
Dokładnie, też żałuje, że DC jest tak słabo lansowane w naszym kraju. Wszędzie wpycha się Stan Lee ze swoimi kolorowankami. Niby na tej liście od Hachette jest kilka komiksów którymi jestem szczerze zainteresowany, ale ogólnie to kaszana. :P
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...