Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Loza Kontestatorów

Zaczęty przez Mel, 15 Maj 2008, 02:41:28

Arkham

Lepszy Confidential niż nic. Eh... nienawidzę Morrisona za to co zrobił Gackowi...

Mel

I jak zgwałcił Jokera.

Amen, Stasiek.

naz_

Naprawde J ma już niewiele z Księcia Złodziei, którym powinien być. Nie w wydaniu "mam piłę i wyglądam jak zwierze".
"-To, co mogę uczynić ze sobą, zależy tylko ode mnie. Nie mogę być pewny tego, co zależy od wroga." - sun tzu

Mel

#183
I pociachany pysk...
I brak jaj...
I denne teksty...

Joker umarł...
Za nasze grzechy.
Amen

Btw, skoro Jesus Christ dał radę, to i może Joker jakoś się podniesie z tego doła. Jest szansa, że pojawi się w najbliższym Gotham Sirens, bo w końcu współtwórcą jest sam P.Dini. Wątpię, aby tak łatwo przegapił swojego drugiego ulubieńca w serii z Harley.

(A)nonim

Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną zderzyła się z Nocą Żywych Trupów i Jokerem. Porażka.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Mel

No widzisz...A narzekałam na miksturę Piramidheada z Jokerem w R.I.P.

(A)nonim

Spoko pewnie i tak będzie jeszcze gorzej. ;)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Mel

Ty jak zwykle optymistycznie nastawiony.
Posted on: 27 Lipiec  2009, 20:37:26

 

No cóż...I tak ten problem z "orientacją" porządnie się odbił na współczesnym Jokerze.Teraz mamy kompletnego i pozbawionego sensu świra, którego nie da się wyselekcjonować na poszczególne kategorie charakterystyki.

I dobrze.

kelen

Z innej beczki: dzis czytalem sobie adaptacje komiksowa "Batmana" Burtona i zaintrygowal mnie jeden kadr w redakcji Gotham Globe. W pewnym momencie w tle widac dwie dosyc... hm ciekawe postacie, nie wiem czy to przypadek czy to taki samczek - mianowicie dwoch redaktorow, jeden wyglada jak Jimmy Olsen a drugi jak... JJ Jameson. Nie mam skanow, wiec nie pokaze dokaldnie o co chodzi, ale moze ktos znajdzie i da albo mnie utwierdzi ze to przypadek/prawidlowe rozpoznanie :)
Posted on: 05 Sierpień  2009, 18:23:49

 Wlasnie na BC pojawila sie recenezja (i streszczenie) jednego z komiksow Morissona w runie z Batmanem. Dalem mu piatke. Czekam na flamewar :D

Jaruto

A co z petycjami fanów odnośnie przywrócenia tego co kiedyś było na wysokim poziomie, mają to w nosie czy jak?

Jakie jeszcze komiksy polecilibyście oprócz classic DC z Batmanem w roli głównej który jeszcze podpada pod ten klasyczny image i całość trzyma się kupy bo nie orientuję się za bardzo a chciałbym zacząć, hm? :P

(A)nonim

#190
Nikt nie wspomniał o najnowszym, czwartym numerze "Gotham City Sirens", a jest to (poniekąd) ważny komiks. Dini ustala tutaj nowy status dla Jokera przystosowany do dzisiejszych czasów i stylu w jaki idą komiksy superbohaterskie. Joker teraz celebruje teatralność i starą szkołę zbrodni, przez co bez problemu może funkcjonować jako postać zupełnie komiksowa, w coraz realniejszych komiksach. Nadal zachowuje więc swój klasyczny charakter, nie stając się przy tym anachroniczny.
To oczywiście takie moje gdybanie, mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi.
CytatA co z petycjami fanów odnośnie przywrócenia tego co kiedyś było na wysokim poziomie, mają to w nosie czy jak?
Mają gdzieś bo obecne bat-tytuły się źle nie sprzedają.
Posted on: 25 Październik  2009, 13:08:29

 I z nowym numerem GCS moja teoria poszła się bawić ze sobą. Nie będę spoilerował czemu, napiszę tylko że najnowszy numer jest dosyć pokręcony i może nie wszystkim przypasć do gustu, w tym zwłaszcza jeden wątek. Wielki plus za akcję z Carpenter.
Mel chyba bedzie zawiedziona.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

kelen

Ja GCS jeszcze nie czytalem, wiec sie przekonam w niedlugim czasie jak przejze calosc.
A ja sie balem co do nowego Streets of Gotham, ale sie nie zawiodlem. Najlepsza seria obecnie wydawana.

(A)nonim

#192
Batman: Streets of Gotham #5 dla mnie ?rednie. Nie wiadomo czemu Man-Bat lata jak op?tany po ulicach. Nie lubi? te? Huntress jako ?e jestem zwolennikiem ograniczania ilo?ci superherosów do minimum, bo inaczej si? tworzy autoparodia. Ale druga historia by?a niez?a, zw?aszcza wiadomo?? od Two-Face'a.

Batman #692 - ty?ek Seliny i ogólnie fajne rysunki, po za tym nic wartego uwagi.

Arkham Reborn #1 - ?wietny nowy psychol. Na razie jest nie?le zobaczymy jak to si? rozwinie.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

kelen

Druga historia faktycznie bardzo dobra, historia Dylana byla bardzo fajna.
Co do glownej historii, to moze nie jest tak dobra jak porzpednie numery, ale raczej nie sadze, zeby byla jakas taka srednia. Mnie osobiscie obecnosc Huntress nie przeszkadzal, podobaly mi sie jej rozmyslania podczas (troche glupiej) walki. No i motyw ksiedza jest bardzo fajny.

Mel