Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze bat-kolekcje

Zaczęty przez MR.JACK, 23 Sierpień 2009, 20:58:30

Juby

nighty - nie byłeś przypadkiem na seansie TDKR w Warszawskim IMAXsie w sobotę 28 lipca o 15:45? Bo widziałem kilku fanów ubranych w rzeczy z batmanem i jeden z nich miał dokładnie takie same buty! :o

nighty

Cytat: Juby w 29 Sierpień  2012, 11:25:33
nighty - nie byłeś przypadkiem na seansie TDKR w Warszawskim IMAXsie w sobotę 28 lipca o 15:45? Bo widziałem kilku fanów ubranych w rzeczy z batmanem i jeden z nich miał dokładnie takie same buty! :o

haha, jestem dziewczyną i niestety nie byłam w imaxie, a na premierze nocnej w arkadii :) ale sama już spotkałam parę osób z takimi butkami na ulicy czy konwentach więc to żadna niespodzianka XD jak znajdę trochę wolnego czasu i zrobię swoje własne, customowe, to wtedy już nikt nie będzie miał wątpliwości, że to moje >D

Juby


codic

Cytat: Johnny Napalm w 29 Sierpień  2012, 08:25:32
Dobre zdjęcie, nie ma co. :D
Fajna figurka, jest możliwość oblukania jej z przodu?

Jasne, zrobię galeryjkę i wrzucę jeszcze dzisiaj :)
I'm willing to put my life on the line to do what I have to. But it has to be mine. No one else's!

Rado

#544
Dobra fota Codic. Mogłeś w nocy zrobić to by jeszcze lepiej było, a latarnie tam masz, to i coś widać może by było.

Ja ostatnio kupiłem, w Reserved, koszulkę z klasyczną dla mnie wersją symbolu. Przy okazji jeszcze kobiecie też kupiłem i teraz razem chodzimy po mieście jak osły, heh. No i Jokera z allegro.



I jeszcze dwa komiksy doszły. Strange deaths of Batman i The Gay Duo greatest stories.


franek

Sam żeś jest w Gay Duo ;D Zazdroszczę obu nabytków


Show Must Go On!!!

BlackBat

W końcu nadszedł update, czas się podzielić :)

Do kolekcji dołączył Batman: Tenses i wyczekiwany przeze mnie Batman: Noel, na którego zajebistość po prostu nie mam już przekleństw ;)  Na konwencie udało mi się dorwać przypinki i karty DC Superheroes z Top Trumps ;D Używane, bo używane ale dla mnie bardzo przydatne i naprawdę fajne, jak na coś po tak niskiej cenie :)



Przeznaczenia piórnika, chyba nie muszę wyjaśniać ;D Dodam tylko, ze wczoraj kumpela zrobiła sobie jaja i kupiła mi zestaw szkolny z TDKR za 5 zł w osiedlowym Kerfurze, coby Gacek nie czuł się samotny ;)



Bardzo miła niespodzianka od hobbymasters przy Noelu :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


kelen

To ja pochwalę się Batmanową częścią nerdowskich zakupów z Hiszpanii:



Na dniach trochę szerszy raport i zdjęcia z wielkiego, 2 PIĘTROWEGO, sklepu z komiksami.

Johnny Napalm

Jesteście Wszyscy szaleni! Oby tak dalej! ;)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

kelen

Świeża dostawa (odebrana z miesięcznym opóźnieniem :P):



A w tym Batman 12, Detective Comics 12, Batgirl 12 i Young Justice Vol 1 czyli pierwszy tom zebranych komiksów robionych na podstawie serialu.

nighty

aaa! i jak ten yj? :D tez wlasnie zamowilam, w sumie bardziej z ciekawosci i niedosytu artemis ;-; widzialam tez po skanach ze ma fajna kreske i to mnie ostatecznie zachecilo XD

kelen

Jeszcze nie czytałem, dziś dopiero odebrałem i prawdopodobnie jutro przeczytam i dam znać :)

nighty

super :) w sumie i tak już zamówiłam i pewnie bym kupiła niezależnie od recenzji, ale jestem ciekawa :D

BlackBat

Ludzie skąd wy bierzecie na to kasę, sprzedajecie nerki? XD Zabiłabym za taki zestaw :D
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


kelen

Pewnych rzeczy lepiej nie wiedzieć. Czytaj - żywienie się zupkami nie jest takie złe. ;)