Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fan-whatever

Zaczęty przez Huntersky, 09 Wrzesień 2008, 19:01:04

BlackBat

Czuję się biedna, to jest super!! : D
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


nighty

heheh, czemu biedna? XD
w sumie to dopiero początek jej przerabiania, bo to dość spontaniczny pomysł, a narazie nie mam czasu wybrać się do centrum, żeby kupić inne potrzebne materiały T_T heh niedługo mi się skończą rzeczy do przerabiania >D

BlackBat

Pod względem skilla, to raz. Pomysłowości, to dwa. A trzy, bo wywołujesz u mnie potrzebę craftingu batgadżetów a nie mam z czego XD
Zaczniesz przerabiać znajomych na Batfama! : D A tak serio, uwielbiam to co produkujesz, za każdym razem jak widzę nowy gadżet to dostaję świra. Pozytywnie oczywiście >D
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


nighty

Cytat: BlackBat w 30 Sierpień  2012, 20:17:35
Pod względem skilla, to raz. Pomysłowości, to dwa. A trzy, bo wywołujesz u mnie potrzebę craftingu batgadżetów a nie mam z czego XD

ej, ja też się jakoś specjalnie do tego zazwyczaj nie przygotowuję XD często są to właśnie jakieś pozostałości po cosplayach czy inne bzdety znalezione w domu, które pewnie prędzej czy później wylądowałyby w śmietniku :D

Cytat: BlackBat w 30 Sierpień  2012, 20:17:35Zaczniesz przerabiać znajomych na Batfama! : D A tak serio, uwielbiam to co produkujesz, za każdym razem jak widzę nowy gadżet to dostaję świra. Pozytywnie oczywiście >D

already happened >D no i strasznie mi miło, bo to tylko mobilizuje do pracy :D

BlackBat

To znak, że czas pogrzebać w fatałaszkach! XD To the Bat-bin!

No nie gadaj!! Ej jak masz Jasona na zbyciu, to mi go podeślij! Nie obrażę się, może być nawet model do składania  :D Jesteś moim forumowym idolem normalnie XD
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


nighty

Cytat: BlackBat w 30 Sierpień  2012, 22:56:46
No nie gadaj!! Ej jak masz Jasona na zbyciu, to mi go podeślij! Nie obrażę się, może być nawet model do składania  :D Jesteś moim forumowym idolem normalnie XD

jakbym gdzieś dorwała takiego żywego jasona, to sama bym go nie wypuściła XD
nie no, ale jeśli chciałabyś coś inspirowanego i masz pomysł to mogę zrobić, żaden problem :D jak nie masz konkretnego pomysłu, to też mogę :) ale to może już gdzieś prywatniej, żeby nie zaśmiecać forum, jak coś łap mnie na fb (https://www.facebook.com/nightydayo) albo gg (6381983) :3

BlackBat

Szlag by to, a już miałam nadzieję!! XD

Łapię, a jakże już wysłałam zaproszenie! :)  Moje gg to (9116096) będę Cię atakować, szykuj Robiny do obrony fortecy : D Ja póki co nie robię Bat-gadżetów, ale zawsze mogę coś narysować jeśli byś chciała : ) No i ogólnie fajnie mieć kontakt poza forum XD
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


BlackBat



W końcu udało mi się coś zrobić, miałam ogromną motywację dzięki nighty ;D
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Kujaw

Za duże to to pewnie nie jest. Gratuluję precyzji :)

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

nighty

whoa, wyszło super! :D gratuluję pomysłu i zazdroszczę takich fajnych kolczyków <3

Johnny Napalm

@Blackbat, pod mikroskopem w swoim prywatnym batcave to strugałaś? ;) Wyszło super, a mix Batmana i Flasha to już chyba twój znak rozpoznawczy.  :)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

BlackBat

@Kujaw
No dość malutkie 1,5 x 1 cm :) Dzięki ;D

@nighty
Miałam świetne źródło inspiracji ;) Dziękuję, starałam się :3

@Johny Napalm
Niestety nie, chociaż mikroskop by się przydał ;) Dziękuję, o rany odkryłeś mój wielki sekret ;D
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Kujaw

Tak sobie przeglądałem ten wątek od początku i jakoś tak przykuły moja uwagę wyczyny kelena na gitarze. Może spróbowałbyś ogarnąć temat z napisów końcowych "Batman: Year One"?

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

kelen

#103
Moje wyczyny na gitarze sprzed tylu lat to tak wstydliwy temat, że ja nie mogę :D
To tam był jakiś gitarowy motyw? Już nawet nie pamiętam. Sprawdzę i zobaczę co się da zrobić.
Właściwie to nagrywałbym więcej coverów, ale jak już w końcu mam sprzęt do tego, to mój laptop jakoś źle znosi pracę z Line6 GX Studio i GuitarRigiem5 przez co, cóż, mam słyszalne podczas nagrywania strzelanie :/ Czytałem co może to powodować, to ponoć nawet sam fakt, że jest to podłączane do laptopa może powodać takie zakłócenia.

EDIT

Huh, dowiedziałem się, że ten utwór to "New Dawn Fades" w wersji Moby. Ale w niej nie ma tej solówki, więc tym mogę się ostatecznie zająć. Umówmy się, że zajmę się tym po 10 września jeśli nadal będziesz zainteresowany. Plik z GuitarPro5 może być?

Kujaw

#104
Właściwie, to byłem ciekaw Twojej interpretacji. Sam swoją kiedyś robiłem, nawet nagrałem teraz na szybko. W sumie, jest to nie tyle cover co luźna improwizacja w oparciu o temat.

batman year one.mp3

Sorry, ale brzmienie nie powala. Mam zintegrowaną kartę muzyczną, więc żeby nie było opóźnień musiałem nagrywać z przesteru podpiętego pod wejście liniowe. Jest trochę fałszów... bogiem gitary to ja jednak nie jestem, ale może się spodoba :D

Gdyby ktoś nie pamiętał oryginału.... http://www.youtube.com/watch?v=yrFfH_bsCCk

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"