Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fan-whatever

Zaczęty przez Huntersky, 09 Wrzesień 2008, 19:01:04

franek

#75
Teraz wygląda zajebiście

Edit:
Kto chce brać udział w dubbingu http://www.forum.batcave.com.pl/index.php?topic=985.0



Show Must Go On!!!

bart-allen

No to powiedz mi bo w ostatnim poście nie kapuję w kogo mam się wcielić a do tego nie umiem przysyłać próbek głosu.
http://www.youtube.com/watch?v=NbvbCwVGAu8 za kim byłeś...Nie jestem głupim nie jestem trollem jestem....DC-maniakiem

franek

My z adriannem nie mamy wszystko już gotowe, nie powiem ci narazie kogo masz dubbingować. Musisz poczekać aż spiszemy wszystkie dialogi, przygotujemy więcej, to napiszemy że potrzebujemy. Adriann się zdecydował zamienić figurki z plasteliny na silikonowe, to wyszło nagle więc trochę jego pracy poszło na marne. Trzeba trochę się wrócić, daj chłopakowi czas a na pewno znajdzie dla cb jakąś rolę ;)


Show Must Go On!!!

bart-allen

A jest możliwość dodania jakieś postaci z uniwersum która jest mało znana żeby rozpowszechnić ją? Mogę dać głos Grifterowi,Elongated Manowi(z plasteliny łatwo go zrobić)lub komuś który ma głos wyzwaniowy lub komiczny.
http://www.youtube.com/watch?v=NbvbCwVGAu8 za kim byłeś...Nie jestem głupim nie jestem trollem jestem....DC-maniakiem

franek

1. Przeczytaj uważnie słowo w słowo co napisałem, scenariusz poniekąd gotowy a adriann surowo wzbrania się wprowadzania innych postaci z uniwersum. Chce zrobić film o Batmanie.

2. Może z plasteliny łatwo go zrobić ale zmieniamy figurki na silikonowe.

3. Wczoraj pisałem o tym z adriannem, powiedział że na pewno znajdzie się dla ciebie jakaś mała rólka, musisz tylko trochę poczekać.


Show Must Go On!!!

nighty

usuwam stare śmieci z dysku i trafiłam na coś, co chyba tu pasuje XD

tak jechaliśmy ze znajomymi na premierę tdkr;


a tak wyglądał mój telefon, zanim się rozwalił :( muszę się zmobilizować i zrobić sobie nową obudowę XD;

Johnny Napalm

Nighty, jesteś wariatką. :)

Sama ją zrobiłaś czy zleciłaś to komuś?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

nighty

Cytat: Johnny Napalm w 21 Sierpień  2012, 15:35:18
Nighty, jesteś wariatką. :)

Sama ją zrobiłaś czy zleciłaś to komuś?

hehe, traktuję to jako komplement? XD
sama zrobiłam, ogólnie bardzo często mi się nudzi, a że lubię się spełniać twórczo to wychodzą takie rzeczy :D

BlackBat

Ta obudowa jest super! :D Jak ją zrobiłaś? *_*
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Adriann

Farba czy przykleiłaś coś?;)

nighty

ta wersja była z transparentnej folii przylepnej (żółtej i czarnej, obudowa domyślnie była czerwona), ale teraz będę już robić taką "3d" bo mam dostęp do wycinarki, więc sobie powycinam poszczególne elementy z kolorowego pcv :) jak skończę tą, którą teraz robię nie dla siebie (red robinową) to pewnie przerobię swój inny telefon na coś red hood themed :D

BlackBat

O rany!! Red Hoodowa brzmi normalnie epicko D: Szkoda, ze mam cegłę tak to bym sobie jakąś strzeliła! Jesteś genialna, musisz koniecznie wrzucić zdjęcia jak skończysz :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


nighty

Cytat: BlackBat w 21 Sierpień  2012, 22:18:40
O rany!! Red Hoodowa brzmi normalnie epicko D: Szkoda, ze mam cegłę tak to bym sobie jakąś strzeliła! Jesteś genialna, musisz koniecznie wrzucić zdjęcia jak skończysz :)

ej, moje też nie są jakieś malutkie XD większe komóry - więcej miejsca do zagospodarowania różnym bajerami :D na pewno wrzucę jakieś fotki, aż mi przyszła ochota, żeby jutro się tymi obudowami zająć :) sama się nie mogę doczekać, co z tego wyjdzie, bo już tyle mam pomysłów na bajery inspirowane red hoodem, ale zawsze się kończy na planach :/ pora któryś z nich wcielić w życie :D

BlackBat

Ale ja mam cegłę, pierwszą generację Nokii z kolorowym wyświetlaczem XD Ale w sumie racja, muszę pokombinować!! xD Och ja będe dopingowała! Trzymam kciuki, uwielbiam Jasona więc pewnie dostanę ataku nagłej radości jak je zobaczę : D
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


nighty

postanowiłam właśnie zużyć ścinki ekoskóry, które zostały po cosplayu i odpicować starą torbę, obviously batman style :D