The Dark Knight Rises - kto kolejnym wrogiem?

Zaczęty przez kelen, 06 Sierpień 2008, 19:04:45

Kadaver

Ja bym najchętniej Javiera Bardema  w roli Jokera zobaczył.

Mr.G

Ledgera przypomina, z tym się zgodzę, na upartego można by ich nawet z początku ze sobą pomylić. Jednakże Joker stał się kultowy i nawet jeżeli Levitt byłby w stanie zagrać go na poziomie zbliżonym do wiernego odwzorowania Heatha to i tak będzie on porównywany, wytykany palcami i z góry mu ni zazdroszczę. Między innymi przez to, ale nie tylko przez to, jestem przeciwny powrotowi Jokera w kontynuacji TDK. Joker był genialny, to fakt, ale on się skończył, to nie on powinien wrócić, ale przede wszystkim Batman, którego gdzieś zabrakło w Mrocznym Rycerzu.

Kadaver


Altair

Wymuszona historia Crane'a skończyła się wraz z jego 5-cio minutowym występem w TDK.

Kadaver

Skończyła to się historia Two Face.Historia Cranea skończy się,jeśli on zginie.

Altair


(A)nonim

A TDK pokazało że najwyraźniej się wyczerpał.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Altair


Kadaver

Nie wyczerpał się,tylko Nolan nie miał pomysłu,co z nim zrobić(poza zabiciem, lub wsadzeniem do Arkham).

Altair

No to teoretycznie w ŚWIECIE NOLANA się wyczerpał,ke?

(A)nonim

Kadaver to już pod trollowanie zaczyna podchodzić. ;)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Philips V38

Crane powróci, jak i Harvey Dent, który wcale nie zginął ;)
Boisz się odezwać i boisz się być sobą, napisali ci w gazecie, że myślenie jest chorobą. Zasłania ci normalność brudny sztandar fanatyka, fałszywa religijność, zakłamana polityka.

Altair


Mr. White

Ja osobiście wolałbym jakieś nowe postaci, a nie znowu Stracha na Wróble. Mieliśmy go w Begins i troszkę w TDK więcej już nie potrzeba.

Najchętniej bym zobaczył Czarną Maskę (Black Mask), gangstera bez skrupułów. Ewentualnie jako wroga pobocznego Człowieka-Zagadkę (Riddler). Black Maska chętnie bym zobaczył bo lubię tą postać, a Zagadka pozwolił by wreszcie Batmanowi rozwinąć detektywistyczne umiejętności, które nie zostały zbytnio pokazane w Batman Begins i The Dark Knight.

Mac12

Najchętniej bym zobaczył Bane. Udowodnił na co go zdać gdy złamał kręgosłup Batmanowi. Ja bardzo przepadam za tą postacię prze jej siłę.