Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Dlaczego Batman???

Zaczęty przez Maxie Zeus, 05 Kwiecień 2008, 11:35:52

Rado

#45
Bo Flash jak się rozpędzi,okrąży Ziemie i przywali to wtedy boli  ;)

No tak ;D

franek

Pytanie tylko kogo? Bo mnie się wydaje że Flash na czymś takim najbardziej ucierpi.


Show Must Go On!!!

Drawski

#47
Tak, Leon. Definicja potęgi jest dość szeroka. Flash biegnąć za szybko może spowodować zmianę w czasie, może się cofać w przeszłość (i na odwrót). Rozpędzony, może zadać poważne rany, nawet takie jakie Superman zadałby w normalnej walce (tzn. w pozycji stojącej).

Coś w tym jest, ale w szeregu koło "Esa" czy Black Adama bym go raczej nie stawiał, ale wiadomo, że nie jedno już udowodnił.

franek

#48
Ale Temat Brzmi "Dlaczego batman". Może skończymy tym z offtopem?
Swoją drogą
Cytat: Drawski w 29 Lipiec  2011, 16:27:21
Tak, Leon. Definicja potęgi jest dość szeroka.
I dlatego Twierdzę że każdy z Superbohaterów jest potężny na swoj sposób.

No to wracamy ;)


Show Must Go On!!!

LoonyBuffoon

Batman...hmmm...dlatego, że kojarzy mi się z dzieciństwem :) Z tatą oglądaliśmy zawsze filmy z Batmanem, gdy tylko leciały w TV, a także z tego względu, że Batman wydaje mi się najbardziej ludzki ze wszystkich bohaterów i chyba najbardziej realny. Często musi się zmagać z samym sobą.
Większość postaci jest przedstawiona jako ktoś inteligentny, a niekoniecznie silny, przez co potyczki są ciekawsze.
Po za tym w jest pełno świrów - a ja lubię świrów, a szczególnie Jokera xD

ashelos

Batmana lubię głównie dlatego, że jest mroczny. A ja lubię mroczne postacie(nie, nie jestem szatanistą,metalem,emo etc.). Ma dużo realnych, inteligentnych, oryginalnych wrogów takich jak Joker,Riddler czy Pingwin. Walczy w Gotham, fantastycznym mieście. Które jest mroczne i za razem realne. Znajduje się w nim(w Gotham) Azyl Arkham, zakład, dla psychicznie chorych przestępców. Po za tym, lubię Batmana za jego realność (w stosunku do innych superbohaterów) oraz to, że musi zmagać się z ludzkimi problemami.
A najważniejsze jest to, że jest postacią dla dorosłych czytelników(niektórzy będą z tym polemizować ale takie jest moje zdanie)!
"One by one, they'll hear my call. Then this wicked town, will follow my fall." - The Joker

"Arkham was right: Sometimes it's only madness that makes us what we are."

Ciril

Dlaczego Batman? Bo jest z nim Robin haha jak byłam młodsza zawszę lubiłam jego pomocnika w bajce.
Filmy również jakoś od małego mi do gustu przypadły ale tak to jest jak się z braćmi i tatą coś ogląda - skoro oni mówią że fajne to nic tylko siedzieć i oglądać hehe
Raczej nigdy nie patrzyłam na to kategoriami lubię bo jest "mroczne" itp... może bardziej przyciąga to iż Batman to człowiek jak każdy inny który włożył wiele wysiłku w to by być silnym czy posiadać wszechstronną wiedzę a przy tym mieć zasady moralne/etyczne. Pokazany jest jako postać mająca swoje cele, problemy itp... tylko dla ułatwienia jest milionerem haha

Johnny Napalm

Dlaczego Batman? A dlaczego by nie? A serio pisz?c, jest to go?ciu z którym mo?na zrobi? w?a?ciwie wszystko w komiksie. Raz jest typowym super-hero, który ?omocz? swoich przeciwników, a innym razem jest typkiem w komiksie, który si? tylko prze?lizguje przez opowiadanie, poniewa? jest tylko pretekstem do opowiedzenia o czym? wa?nym, poruszania ?yciowych tematów. Jest super postaci? z któr? mo?na zrobi? w?a?ciwie wszystko, a przy okazji w?a?ciwie ?adna z wersji, nawet tych najbardziej alternatywnych, nie niszczy  jego wizerunku. Batman jest takim Snoop Dogg'iem. Mo?e raz odb?bni? co? co na pierwszy rzut oka wyglada na pa?dzierz i komerch?, ale fani mu to i tak wybacz?, bo wiedz?, ?e mo?e zrobi? zaraz co? zajebistego.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

LelekPL

"Batman jest takim Snoop Doggiem"... zdanie, którego się nigdy nie spodziewałem

Johnny Napalm

Dlaczego? To takie oczywiste porównanie, nasuwa się na pierwszą myśl o Batmanie. W końcu jeden i drugi są... ciiiii... może kiedy indziej zdradzę tą wielką tajemnicę.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

franek

Cytat: Johnny Napalm w 18 Styczeń  2012, 17:04:17
Dlaczego? To takie oczywiste porównanie, nasuwa się na pierwszą myśl o Batmanie. W końcu jeden i drugi są...

Niebywale zajedwab*ści ;)


Show Must Go On!!!

jakura

Bo Batman to Batman i zawsze chciałem nim być:D
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

Johnny Napalm

Ja chciałem być kiedyś Venomem, bo był zły. :D Potem mi przeszło...

...i przeszedłem na stronę Batmana. :)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

franek

Ja byłem po Ciemnej stronie mocy i chciałem być "Lordem Waderem" jak to lektor z polsatu zwykł mówić. Potem zakochany w Batmanie od 8 roku życia i zostało do dziś.


Show Must Go On!!!

BruceWayne

Dlaczego Batman? Głównie dla klimatu jaki tworzy ta seria.Postać samego Batmana jest dla mnie wyjątkowa, Batman to przede wszystkim doskonały detektyw.Ale najważniejsze co mnie urzekło w tej serii  to miasto i niesamowici antagoniści naszego bohatera.Chyba w żadnym innym komiksie nie ma takich świetnie wymyślonych czarnych charakterów.
Ps.To co się przydarzyło po restarcie serii jednemu z głównych szaleńców z uniwersum Batmana to porostu  nie mogłem w to uwierzyć!