Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Kto na Batmana u Millera?

Zaczęty przez Kadaver, 26 Styczeń 2009, 17:22:24

Huntersky

Na pewno by się nie nadawał na tego z DKR, bo o takim tutaj mówimy :)
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Gieferg

Cytat: Kadaver w 29 Styczeń  2009, 19:25:07
Stallone taki ma?Chyba nie.

A kto powiedział że ma? Ja nie uważam że Stallone się nadaje na Batmana, stwierdzam tlko że w komiksach była mowa o tym jak Batman ma głos.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Altair

Ogladajac ostatnio na C+
Ostatni Bastion byla scena w ktorej glowny bohater przenosil kamienie z jednego miejsca do drugiego(oddalonego o kilka ladnych metrow).Gral go Robert Redford.W pewnym momencie Redford zdejmuje koszule ukazujac jednoczesnie wiele ran.Po tej scenie pomyslalem jedno-Nikt nie wygladal by lepiej jako batman z DKR.
Fizjonomia-cacy
Wyraz twarzy-cacy
Umiejetnosci aktora-cacy
Czego chciec wiecej?

El Cornetto

Redford? Hmm... jak dla mnie zbyt chłopięcy i ciut za stary, a poza tym on zdaje się już nie gra w filmach (a szkoda, szkoda...).

Kadaver

Jeszcze Kurt Russel nadawałby się.

MJ

Hugh Laurie fajnie by się prezentował w tej roli, mówiliście wcześniej że sylwetka jest ważna że muskulatura jest ważna może i jest ale przecież każdy aktor przygotowywujący się to takiej roli nabiera masy itp. Przecież Bale nabrał tyle masy że ledwo mieścił się w kostium (mówie teraz o Batman Begins), a w którymś z jego innych filmów tak schudł że było widać wszystkie jego żebra.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Kadaver

Mnie on by bardziej na Jokera pasował.

LelekPL

Hugh Laurie? Really? To podobna kandydatura jak z tą Dr. Who na Riddlera do sequela Batmana... ludzie mówimy o AKTORACH, którzy dobrze by ZAGRALI, a nie wyglądali (chociaż Laurie nie spełnia nawet żadnego z tych kryteriów)
Po pierwsze Bale to Bale a nie jakiś tam aktorzyna z kolejnego serialu... Propozycja totalnie do bani!
Z Redfordem bym się jeszcze zgodził, ale nie co do jego fizjonomii. W którym momencie swojego życia przypominał Batmana z TDKR bo sobie nie przypominam? A w jego wieku to już chyba trudno o nabranie masy, chyba, że ktoś z was wie lepiej, bo ja fachowcem nie jestem :P
Sly póki co najlepiej by się prezentował, a Redford grał, co nie zmienia faktu, że ten film powinien powstać jakieś 15 lat temu i dać tę rolę Eastwoodowi.
Kurt Russell, nie wiem jak teraz wygląda, ale i potrafi w miarę zagrać i budowa dobra, tylko jakoś mi nie pasuje. Chyba mroczne postacie do niego nie pasują. Ale jeśli Kurt Russell, to może Mel Gibson?... swoją drogą był przymierzany razem z Travoltą do roli Batmana w kontynuacji BiR.
Aha Bruce Willis byłby świetny, gdyby miał włosy :P

Kadaver

Przecież można mu peruke założyć.

MJ

Air o co ci chodzi z aktorstwem Laurie'go? To że gra w "jakimś" serialu nie znaczy że jest słabym aktorem.To żę nie grał w znacznej ilości filmów nie znaczy że jest cienki a jeśli chodzi o wygląd to np. bale z wyglądu mi Bruce'a Wayne'a nie przypomina.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Kadaver

Gdyby DKR został nakręcony w latach 80-tych lub na początku 90-tych, to wtedy idealnym odtwórcą Batmana byłby Jack Palance.

El Cornetto

Kto śmie obrażać Lauriego?

CytatPo pierwsze Bale to Bale a nie jakiś tam aktorzyna z kolejnego serialu...
Po pierwsze Laurie to utalentowany aktor teatralny, z pochodzenia Brytyjczyk, który rolę House'a [obecnie chyba najlepszego serialu w telewizji] zdobył przypadkiem, a zarazem okazał się być strzałem w dziesiątkę bo w sumie cały serial opiera się na jego fenomenalnej kreacji.

Po drugie Bale zaczynał w serialach i podrzędnych filmach jak każdy. Swoją najlepszą rolę zagrał mają 11 lat bodaj, potem równe świetnie zagrał jedynie w American Psycho i co? I nic...okazał się być okropnie płaskim, grającym na jedno kopyto aktorem. Ze zwiastunów wychodzi, że jego Connor to kopia Batmana...nic specjalnego.

Kadaver

Zwiastuny mogą być mylące.To,czy Connor jest kopią Batmana,czy nie,będzie można ocenić dopiero po filmie.

LelekPL

Po pierwsze Bale według mnie jest jednym z najlepszych aktorów swojego pokolenia. Z resztą nie tylko mnie, więc nie będę tego uzasadniał, ale podając jego nazwiska w tamtym momencie chodziło mi o jego unikalną cechę przeistaczania się FIZYCZNIE w postać, czyli spadki wzrosty wagi. Nikt do tej pory nie robił tego na taka skalę, nikt. To było odnośnie możliwości "przypakowania" Lauriego, które ktoś podał za argument za. Po drugie Laurie podobnie jak Willis też by potrzebował peruki :P a jeśli ktoś nie pamięta jak śmiesznie wyglądają owe nakrycia głowy niech obejrzy starego Connerego w Bondzie :)
Po 3cie o ile Bale grał w serialach jako dziecko, czy istniały talenty które zaczynały w serialach (Clooney) to Laurie to nadal aktorzyna z podrzędnego serialu w wieku ilu? 50 lat? Brawo... Jego wybitna filmografia składa się z filmów takich jak Street Kings - (widziałem) słaby film, słaba rola i nic do zagrania; Stuart Malutki i Stuart malutki 2 - (nie widziałem, bo po co) pieknię; Maybe Baby - (widziałem) no proszę Cie; czy tragiczny Lot Feniksa (widziałem) i dwie wisienki na torcie - Człowiek w żelaznej masce (widziałem) i Spice World (dzięki bogu, że nie widziałem) :D Widziałem tylko część z tych filmów, wszystkie strasznie słabe, ale najgorsze jest to, że z żadnego go nie pamiętam, czyli nawet na gównianych filmach nie potrafi nic wnieść. A z jedynego dobrego punktu w jego filmografii, Czarnej Żmii, mimo, że roli nie miał najmniejszej - też go nie pamiętam! Koniec Tematu jak dla mnie w tym momencie, a pointa jest taka - podrzędny aktorzyna!

vincent

Cicho Cornetto, Jordan zawsze ma rację :x on się zna. Lepiej go słuchaj.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA