Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Którą część Batmana uważasz za najwierniejszą adaptację komiksu?

Zaczęty przez El Cornetto, 19 Październik 2008, 16:48:25

Leon Kennedy

CytatRzucenie monet Dwóm Twarzom to co?

To jest jedyna scena... Ale jak pisałem wcześniej nie można go obwiniać o jego śmierć...

CytatDla filmu z lat 90 epoką są lata 50?

A czemu by nie... Zresztą nawet jeśli to nie było zamierzone to i tak ten film dość mocno odzwierciedla lata 50.

Huntersky

Cytat: LeonTo jest jedyna scena... Ale jak pisałem wcześniej nie można go obwiniać o jego śmierć...
Można wiedzieć czemu? Równie dobrze można powiedzieć, że snajper nie zabija, tylko kula. :) Batman rzucając te monety chyba wiedział, jaki będzie tego skutek.
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

kelen


(A)nonim

Huntersky i kelen dokładnie, tym bardziej że właśnie nic nie zrobił żeby go uratować. Gdzie tu Silver Age?
CytatA czemu by nie... Zresztą nawet jeśli to nie było zamierzone to i tak ten film dość mocno odzwierciedla lata 50.
Bo lata 50 nie są dla niego epoką, on tylko do nich nawiązuje. To jest różnica.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

CytatMożna wiedzieć czemu?

Nie wiem jak by to było rozpatrywane w swietle prawa, ale moim zdaniem nie zostało by to zaakceptowae jako morderstwo...

CytatNa dodatek nic nie zrobil, by go uratowac

To fakt.

CytatBo lata 50 nie są dla niego epoką, on tylko do nich nawiązuje. To jest różnica.

Ale tych nawiązan do lat 50 jest najwięcej.

kelen

Tak swoja droga, ktos gdzies kiedys napisal, ze Schumacher stwierdzil, ze Two-Face moze zyc, bo w koncu nie znaleziono jego ciala/nie pokazali martwego. Czy to prawda?

Gieferg

CytatZ resztą wszystkie Baty z wyjątkiem tych Nolanowych i Returns są komiksowe.

bullshit. Filmy Nolana można są tak samo komiksowe jak i inne, po prostu nawiązują do innych komiksów (jak chocby TDK do Killing Joke czy Long Halloween). Jesli chodzi o sam klimat to u Nolana widzę dośc duże podobieństwo do tego co mieliśmy w komiksach o Batmanie na przełomie lat 80-tych i 90-tych.

CytatTo wszystko jest żywcem wyjęte z komiksów wydawanych w latach 50tych.
and so what? Forever może i lepiej odzwierciedla komiksy z lat 50-tych, ale czemu akurat lata 50-te a nie któreś inne mają być jakimś wyznacznikiem?
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

(A)nonim

CytatNie wiem jak by to było rozpatrywane w swietle prawa, ale moim zdaniem nie zostało by to zaakceptowae jako morderstwo...
A jako co? W najsłabszym przypadku przypadkowe morderstwo.
CytatAle tych nawiązan do lat 50 jest najwięcej.
W B&R chyba jest nawet więcej, zwłaszcza patrząc na klimat. Wyliczanka?
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

CytatTak swoja droga, ktos gdzies kiedys napisal, ze Schumacher stwierdzil, ze Two-Face moze zyc, bo w koncu nie znaleziono jego ciala/nie pokazali martwego. Czy to prawda?

Kto wie może...

Cytatale czemu akurat lata 50-te a nie któreś inne mają być jakimś wyznacznikiem?

A jakie inne byś proponował skoro tych jest po prostu najwięcej!

CytatA jako co? W najsłabszym przypadku przypadkowe morderstwo.

Harvej celował do nich z broni... Zatem obrona konieczna jest tutaj jak najbardziej na miejscu.

CytatW B&R chyba jest nawet więcej, zwłaszcza patrząc na klimat. Wyliczanka?

Ok. Kto zaczyna :P.

Hydro

It's a funny world we live in.

(A)nonim

CytatHarvej celował do nich z broni... Zatem obrona konieczna jest tutaj jak najbardziej na miejscu.
Ale to i tak jest zabicie kogoś.
A Batman w latach 50 nie zabijał.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Huntersky

Gdyby Batman zabijał w samoobronie, to uzbierałby całkiem pokaźną sumkę tych zabitych :)
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Leon Kennedy

CytatAle to i tak jest zabicie kogoś.
A Batman w latach 50 nie zabijał.

Ale tutaj było to ładnie pokazane... można więc to przełknąć ;).


Huntersky

<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

(A)nonim

Batman w latach 50 nie zabijał obojętnie czy brzydko czy ładnie.
Z mojej strony też EOT, bo z niektórymi się tu nie da dyskutować.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.