Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

ComiCon 2013

Zaczęty przez Altair, 21 Lipiec 2013, 17:44:22

Znaleziona ankieta bez pytania.

Superman/Batman w 2015 roku
10 (52.6%)
Ultron jako główny przeciwnik w Avengersach 2
4 (21.1%)
Ukazanie całej ekipy aktorskiej "Guardians of the Galaxy"
0 (0%)
Informacje na temat Kapitana Ameryki: Śnieżnego żołnierza
0 (0%)
Informacje na temat Thora: Mrocznego Świata
0 (0%)
Informacje na temat Niesamowitego Spider-Mana 2
0 (0%)
Informacje na temat "X-men: Days of future past"
5 (26.3%)

Głosów w sumie: 11

Altair

Woooow! Ten ComiCon jest po prostu cholernie udany dla fanów komiksowych adaptacji. Na 2015 rok szykuje się COŚ WIELKIEGO! Tyle filmów, tyle (najprawdopodobniej) dobrych filmów! Co Wam z tegorocznego ComiConu najbardziej zapadło w głowie? Specjalnie daje możliwość 3 głosów żeby niewątpliwy faworyt "Batman/Superman" nie zgarnął 100% głosów. ;) Oprócz sequela MoS bardzo ucieszyłem się na nowych Avengersów i X-Menów. Szczerze mówiąc nie mogę sie doczekać roku 2015. ;)
PS. Umieściłem to w Bat-Filmach bo tak jak wspomniałem wcześniej - najczęściej będzie tu się pewnie przewijać temat MoS 2. Tak czy owak taki temat (Superman/Batman) już istnieje, więc prosiłbym o poruszanie wątków związanych również z innymi produkcjami, ale to chyba nie będzie trudne :P
Enjoy!

Bless

Bardzo udany nawet bym powiedział :) Hit to oczywiście Batman/Superman

Altair

No to było największe "boom", bo spodziewaliśmy się dużo rzeczy, ale nie tego. :)

Doctus

Jak ju? jeste?my przy S/B, to tutaj mo?ecie zobaczy? jak og?oszono owe wydarzenie. Ten cytat z The Dark Knight Returns wszystko pozamiata?. Gdybym tam by?, i zobaczy? po us?yszeniu s?ów Bruce'a logotyp Supermana i Batmana, to autentycznie bym dosta? nerdgasmu. I pomy?le? ?e tylko widzia?em s?abej jako?ci nagranie, a i tak poczu?em emocje fanów jakie si? unosi?y na CC po og?oszeniu tego filmu.

Leon Kennedy

To się nazywa ComiCon!! Jedyny i prawdziwy hit, to ten o S/B, ale również i Ultron ucieszył, no i jak zwykle mutanci.

Altair

Chciałbym te targi zobaczyć tak samo jak E3 w Los Angeles... Genialna atmosfera!

LelekPL

Ja bym tam chyba nie wytrzymał jednak. Za dużo krzyczenia, za głośno, zbyt irytująco. Fajnie by było przyjść, posłuchać co mają do powiedzenia, a nie takie zbiorowe szaleństwo na widok jednego zdjęcia. Bardzo czekam na ten film, to ogłoszenie było najlepszy prezentem na urodziny jaki mógłbym dostać, ale dajcie spokój...

Doctus

Też nie lubię takich zbiorowisk ludzi, i pewnie wyszedłbym i przychodził tylko na wybrane panele. Zgadzam się co do tego szaleństwa na widok jednego zdjęcia. Byłem niesamowicie podekscytowany jak zobaczyłem to zdjęcie wraz z newsem, ale żeby stać tam i drzeć się... no cóż, nie w moim stylu, ale to już kwestia jaką atmosferę kto lubi. Mimo że cenie sobie kameralny klimat, to przyznam się że trochę zazdroszczę mieszkańcom USA, które jest swoistą stolicą kultury masowej, a co za tym idzie kina, telewizji, czy komiksów - a więc tematu przewodniego CC - że mogą od tak u siebie iść na konwent, na którym mogą porozmawiać z ludźmi których my w większości oglądamy jedynie na ekranach monitorów lub piszemy z nimi na Twitterze.

Leon Kennedy

CytatJa bym tam chyba nie wytrzymał jednak. Za dużo krzyczenia, za głośno, zbyt irytująco. Fajnie by było przyjść, posłuchać co mają do powiedzenia, a nie takie zbiorowe szaleństwo na widok jednego zdjęci

Mimo wszystko dałbym im wielką szansę, no może z zatyczkami w uszach :P

Adriann

Marudzicie:P Ja bym się darł z resztą, nie spodziewałem się tak szybko zobaczyć mojego ulubionego bohatera na dużym ekranie;)
Atmosfera zapewne była świetna, nic dziwnego że efektem było coś na kształt zbiorowego bat orgazmu