Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Szkoła

Zaczęty przez Funky, 06 Październik 2008, 16:31:57

Bully96

A może przymknij się, zaciśnij zęby co masz do powiedzenia powiedz w głowie i się dostosuj.

Mihcim

To samo mi powiedziała babcia. I tak będzie.
Ale co o tym sądzisz ?

JaRo II

 To może ja się wypowiem... Powiem Ci szczerze Mihcim, że to co opisałeś to wygląda to tak, jakbyś był w jakimś domu wariatów w zwariowanej krainie czarów. Poważnie, ale jeśli prawdą jest to co piszesz, to w Twojej szkole panują dziwne, wręcz chore zasady. O byle błahostki nauczyciele robią szum, wzywają Twoich rodziców... Zdecydowanie przesadzają, wygląda to tak jakby byli do Ciebie uprzedzeni, jakby Cię śledzili i tylko czekali na jakąś Twoją wpadkę. Kurczę, gdyby za takie głupoty chcieli wyrzucać ze szkoły...
Ja byłem raczej spokojnym uczniem, słabo się uczyłem więc nie chciałem podpadać tej całej zgrai bufonów, ale u mnie w szkole koledzy odstawiali różne numery, nieraz przeklinali w rozmowie z nauczycielem i nikt nie robił z tego powodu jakiejś wielkiej afery.
Nie byłem w Anglii i nie wiem, czy tamtejsi nauczyciele są tak na wszystko uczuleni, czy tylko się na Ciebie uwzięli...
Dam Ci radę- pakuj się i wracaj do Polski, póki Ci jeszcze psychiki tam nie zmiażdżyli :P
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

Mihcim

Wszystko jest prawdą. Taki kraj i nic nie zmienie. Nie ma teraz sensu wracać za miesiąc do roboty ide ; )

Altair

mih, a Twoja dziewczyna to Angielka,czy Polka? może o to chodzi...

Mihcim


Funky

A ta szkoła to "zwykła" szkoła publiczna gdzie są inni imigranci czy też z "renomą"? Moja wizja takiej normalnej angielskiej szkoły to pełny luz (no może nie do końca) ale zawsze wydawało mi się że skrajny Brytyjski liberalizm przeszedł i do szkoły. Oczywiście nie jestem też i za jakąś tyranią (ale uważam że uczniowie powinni znać granicę) Nie wiem czemu ale mi to wygląda Mihcim na drogą prywatną szkołę gdzie bardzo liczy się dyscyplina, mam rację?

Mihcim

To jest publiczna szkoła. I bardziej patrzą na zachowanie niż na nauke.
Na Chemii musze się uczyć w domu bo panna od Chemi stoi sobie z książką i próbuje uciszyć klase ale wszyscy krzyczą, biegają, przeklinają itd.
Jedyna lekcja na której się ucze niesamowicie dużo to Historia. Tam to nawet mój kolega który jest znany z bicia każdego kto do niego "podskoczy" słucha nauczycielki w 100% skupieniu.

Altair

No to jak angielka to co się dziwisz? Polaczek przyjechał i im rodowite angielki odbija :P

Anarky

W moim przypadku szkoła dawno ukończona :D
Ja wam pokażę!

Mihcim

O dziewczyne by nie poszło : )

RafBat

 Cholera, ludzie którzy wpadli na pomysł wprowadzenia gimnazjów powinni wg mnie trafić przed Trybunał Stanu. Z tego co czytam tu na forum (a także z informacji z tv i @)  obecnie w większości gimnazjów jest gorzej niż w kołchozie za Stalina... Trzeba było być "geniuszem", żeby nie przewidzieć, że ludzie w wieku 14-15 lat buntują się na każdym kroku, szukają nowych, nie zawsze "ciekawych" znajomości. Przy okazji chcą "błysnąć" w nowym towarzystwie robiąc różne głupoty... Wg mnie gdyby pozostawić podstawówki to dało by się nad większością ludzi jakoś zapanować (co innego "stare" grono ludzi niż czasem całkowicie nowe, gdzie "trzeba walczyć o pozycje", poza tym ci pierwsi są w większości z "naszej" okolicy...). Wiadomo, po szóstej klasie niektórym ludziom zawsze odwalało, ale już po roku jakoś "normalnieli" i stawali się poważniejsi. A w gimnazjum części ludzi wydawało się, że to i tak jest okres "przejściowy", "nie na poważnie", więc można przez te trzy lata robić to co tylko wpadnie głowy... często kompletnie pustej.

Kadaver

Raczej często kompletnie pełnej sadystycznych pomysłów.

Roy_v_beck

No to idźcie do katolickiego gimnazjum tam nie ma przemocy. O Boże, jak ja się cieszę, że przynajmniej do liceum chodziłem normalnego. Jednak tych trzech lat napierdalania się już nikt mi nie odda.

Altair

Katolickie Liceum... Brrr... Sama nazwa przyprawia mnie o ciary :P Wolę jednak normalne towarzystwo :)