Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

"Arrow"

Zaczęty przez Leon Kennedy, 04 Czerwiec 2012, 15:11:53

Leon Kennedy

No i doczekaliśmy się kolejnego serialu w świecie DC. Tym razem na tapetę wzięto Olivera Queena, który po spędzeniu 5 lat na bezludnej wyspie powraca do swojego rodzinnego miasta, aby stoczyć walkę o uciśnionych. W głównej roli mało mi znany Stephen Amell. Osobiście mocno trzymam kciuki.



http://www.youtube.com/watch?v=VpFobB8EpKQ

Leon Kennedy


BlackBat

Już nie mogę się doczekać, nareszcie Ollie ma swój serial :D
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Q

Serial zapowiada si? co raz ciekawiej. Pewne jest ju? z ró?nych komiksowych bohaterek pojawi si? m.in. Huntress, a do roli Manhunter przymierzana jest odtwórczyni Huntress w "Birds of Prey" Ashley Scott.

Ciekawe jacy jeszcze znani bohaterowie pojawi? si? w tej produkcji, czy?by epizod z Bruce'em Wayne'em nie by? ju? tak nierealny?
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)


Kwiatek


Kwiatek


Rado

Nawet niezły, chociaż chyba troszkę za gruby ten okular mu zrobili.

Mikoto

Gdybym nie wiedział kto to to byłbym śmiertelnie przekonany, że na tych zdjęciach jest Punisher ;) . Szkoda, że mu kostium zmieniali, bo wg mnie komiksowy strój Martwego Strzału wygląda świetnie i równie dobrze prezentowałby się w produkcji aktorskiej. Ale pewnie robią wszystko, żeby zmniejszyć koszty produkcji ;) .

Leon Kennedy

Nowy zwiastun całkiem  fajny :). Szczerze liczę, że serial zrobi ze mna to samo co ten o przygodach młodego Clarka! Każdy może mówić co chce, ale pierwsze sezony puszczane TVN przyciągały mnie z wielką siłą ;). Kurczę, gdyby jeszcze tak postacie z universum...

Kwiatek

CytatKurczę, gdyby jeszcze tak postacie z universum... 

Zapowiedziano że w serialu pojawią się: Black Cannary, Manhunter, Huntress, Deadshot, Deathstroke.
Niestety nie zobaczymy żadnych bohaterów z supermocami, bo twórcy serialu chcą przedstawić realistyczny świat, gdzie bohaterowie polegają tylko na swoich zdolnośćiach. Więc Cannary nie będzie posiadać Cannary Cry.
Wykluczyli też jakikolwiek crossover z serialem Wonder Woman jeśli serial wogóle powstanie.
Mam nadzieje że Arrow okaże się dobrym serialem.
I widze że twórcy serialu skorzystali z pomysłu używanego w Smallville czyli najlepszy przyjaciel który w przyszłośći stanie się największym wrogiem głównego bohatera.

Leon Kennedy

CytatZapowiedziano że w serialu pojawią się: Black Cannary, Manhunter, Huntress, Deadshot, Deathstroke.

Deadshot wiem, ale o reszcie nie słyszałem. Dla mnie bomba.

CytatNiestety nie zobaczymy żadnych bohaterów z supermocami, bo twórcy serialu chcą przedstawić realistyczny świat, gdzie bohaterowie polegają tylko na swoich zdolnośćiach. Więc Cannary nie będzie posiadać Cannary Cry.

Oby charakter zachowali...

Rado

Chcą tak wszystko realistycznie robić, a Manhuntera wzięli?

Kwiatek

CytatChcą tak wszystko realistycznie robić, a Manhuntera wzięli? 

Rozumiem że myślisz o marsjaninie, ale chodzi o Manhunter (Kate Spencer).
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/b/b3/Manhunter_KateSpencer.jpg

Rado

No my?la?em o J'onnie. Tej babki nawet nie znam za bardzo.