Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Przywitaj się!

Zaczęty przez Pytajnik, 21 Czerwiec 2011, 12:48:40

Rafalinda

Witamy w Bat-rodzince Padme.
Oby ci się tu mile spędzało czas oraz mile rozmawiało na interesujące cię tematy ;)

kelen

Cytat: Padme w 06 Kwiecień  2013, 13:52:13
Hi ,
forum przeglądam już od jakiegoś czasu ale teraz postanowiłam się zarejestrować. Komiksami interesuję się od dawna , starszy brat zbierał Spidermany i tak się zaczęło :). Jestem fanką zarówno Marvela (głównie X-meni oraz Avengersi) jak i DC (ulubione tytuły to Batman i Watchmeni). Z takich nietypowych zainteresowań wymienię też cosplay - posiadam kostium Rogue z X-menów ,a aktualnie tworzy się jeden strój z DC (jak skończę to się pochwalę) :)

Hej, miło że wpadłaś :) Miłego spędzania czasu u nas.

Gerard

Witam wszystkich na forum

franek

Siemka, czuj się tu z nami jak najlepiej ;)


Show Must Go On!!!

Gerard


RemiRose

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. To mój pierwszy post więc należy sie ładnie przedstawić. Mam na imię Remigiusz, mam 15 lat itd... Persona Mrocznego Rycerza zacząłem się interesować już w wieku 6-7 lat. Zaczynałem od TAS-u, którego przekazu i tak za bardzo jeszcze nie rozumiałem i od niezapomnianych Batmanów Burtona, oglądanych z moim dziadkiem późnymi wieczorami. Stosunkowo niedawno zacząłem pogłębiać komiksowe uniwersum Zamaskowanego Krzyżowca. Na swoim koncie mam dopiero idealny "Powrót Mrocznego Rycerza" i "Trybunał Sów"... Mam nadzieje, że moja przygoda na tym forum będzie przebiegała miło i sprawnie... ;) Pozdrawiam...
Tyger! Tyger! Burnining bright
In the forest of the night,
What immortal hand or eye
Could frame thy fearfull symmetry?
--------------
Country Stories. Od komiksu, aż po film.
http://remirozanski.tumblr.com/

Johnny Napalm

Siemasz,
no i to jest przedstawienie się, a nie "witam wszystkich" i nie ma Ziutka. :)
Myślę, że będziesz się tu nieźle bawić i znajdziesz w tej stercie tematów  na forum BC te, które cię zainteresują. Jest z czego wybierać.
Pozdrawiam.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Rado

Cytat: RemiRose w 10 Maj  2013, 16:04:26
Batmanów Burtona, oglądanych z moim dziadkiem późnymi wieczorami.

Heh, dziadka też zapraszamy na forum.

Ukaszek88

Witam wszystkich  :-*
Nazywam się Łukasz a numerek w moim nicku to mój rocznik, więc jestem trochę stary. Mam nadzieje że nikomu to nie będzie przeszkadzało w dyskusji o batmanie, komiksach i innych pierdołach. Oczywiście stronę odwiedzam regularnie ale jakoś nie było okazji się zarejestrować  :)

kelen

Witaj Łukaszu, podejrzewam, że na forum i tak się znajdzie sporo osób w wieku podobnym jak nie większym, zatem bądź spokojny ;)

Gooralek

Witam wszystkich. Na imię mam Bartosz, w styczniu skończę 18 lat. Zanim dołączyłem do jaskini byłem stałym użytkownikiem forum Spiderman-online.pl, kolega (z racji na tematykę moich artów) polecił zarejestrować się na Batcave. Jestem tu już ok. 3 lata, chociaż z dużą przerwą, dlatego uważam się wciąż za nowicjusza. Zawsze udzielałem się chyba najwięcej w Fan Arcie, oraz temacie Muzyka. Teraz moja mania na Gacka wróciła, a wraz z nią aktywność na forum. Zawsze podobała mi się tutaj życzliwość użytkowników i  profesjonalne opinie, miła atmosfera i duuuuże obeznanie, oczytanie. Pozdrawiam! :)

Bless

Witaj Bartku ! Polecam się na przyszłość jakby co :D a moja specjalność to Deadshot heh.

NightBat

Cześć, jestem tu nowy, lubię Batmana i Nightwinga (mój ulubiony superbohater). Interesują mnie jeszcze Watchmeni. Lubię bardzo oglądać filmy, czytam dużo książek i myślę że w przyszłości będę zajmował się reżyserią lub pisaniem scenariuszy. Czasami rysuję lub piszę opowiadania.
I am a fan of Batman!

Doctus

Witamy na forum

Jakie historie lubisz pisać?

NightBat

Głównie przygodowe, fantasy czasami zdarzy się napisać coś sensacyjnego.
I am a fan of Batman!