Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman - Rycerz z Gotham City by Louise Simonson

Zaczęty przez Night_Wing [usunięty], 19 Październik 2016, 21:26:20

Night_Wing [usunięty]



..Byłem niedawno w Krakowie i w księgarni w rynku : nazywała się bodajże Księgarnia Tajniej Książki, albo po prostu: tania książka. Natrafiłem tam na perełkę DCu : ..Batman Rycerz Gotham" .Gdy ją zobaczyłem to moje pierwsze zdziwienie było takie, iż nie miałem pojęcia że jakakolwiek książka wyszła o Batmanie . Od razu sięgnąłem po nią : nie patrząc na cenę..Podchodzę do kasy a tu Pani mówi: 2,5zł   ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D LooooL ..Rozumiem tanio to jest z 10zł , a nie 2,5zł i to jeszcze książka nówka nie żaden obdarciuch z Antykwariatu..Trochę to kpina, że za taką książkę 2,5zł jakby ludzie w ogóle się tym nie interesowali. Dla mnie to żyłka złota, bo z tego co wiem o Mrocznym Rycerzu jest nie wiele książek albo jest tylko ta, reszta to wiadomo jakieś scenopisy, komiksy, przedruki itd.
Książkę tą zostawiam sobie na deser, na razie dokańczam jedną i zaraz biorę się za ,,Batman Rycerz Gotham"  bo opowiada ona o losach Batmana dużo przed filmem Mroczny Rycerz. Tłumaczy ponoć co się działo z Batmanem po Batman Początek a właśnie : Batmanem - Mrocznym Rycerzem

Po ,,Batmanie Rycerzu Gotham" na warsztat biorę coś z Marvela
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3764908/czarna-wdowa-na-zawsze-czerwona