Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Batman

Zaczęty przez Q, 21 Styczeń 2008, 14:36:07

LoonyBuffoon

Zgadzam się z kolegą wyżej. Jak zobaczyła  Jokera i to jak się zachowuje...tragedia...nieokrzesany dzikus. Reszta postaci też nie zachwyca, a wręcz odtrąca. Nie to co TAS, żaden nowszy batmanowski serial mu nie dorównał -  jak na razie.

ashelos

Joker w tym serialu wygl?da okropnie, a? szkoda na to patrze?... co do serialu to taki ?redni, ale TAS'owi do pi?t nie dorasta. TAS mia? klimat i ciekawe histori?, a The Batman nie za bardzo to posiada.
"One by one, they'll hear my call. Then this wicked town, will follow my fall." - The Joker

"Arkham was right: Sometimes it's only madness that makes us what we are."

BlackBat

Zabrałam sie za to jakiś czas temu i faktycznie kreacja Jokera jest tu...inna? Delikatnie mówiąc. Ogląda się przyjemnie, ale nie wciąga na tyle by przyssać sie na kilka godzin jak do JL albo TAS. Ale twórcy mają u mnie plusa za animację peleryny, nie wiem czy ktoś zwrócił na to uwagę ;) Jedna z najlepszych jakie do tej pory widziałam.
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


darkside

CytatZabra?am sie za to jaki? czas temu i faktycznie kreacja Jokera jest tu...inna?

Jest ciekawa, ale taki Joker bardziej by si? nadawa? na przeciwnika Red Robina lub Nightwinga a nie Batmana. Brakowa?o mi tu dobrze skrojonego garnituru, klasy, i wyrafinowanego humoru ;) czyli rzeczy za które uwielbiam Mr. J. Chocia? jakby si? zastanowi?, to Bruce Wayne z tej kreskówki bardziej przypomina Dicka ni? Bruce'a - wiek, zachowanie.
I'm Vengeance... I'm the Night... I am Batman!

franek

Na ZigZap o ile dobrze pamiętam to leciało. Niedługo potem zdjęli z anteny całego Batmana czego żałuję do dziś, nawet fajna była ta kreskówka, podobała mi się ta świeża kreska, ale Joker rzeczywiście był zły. Dubbing nie był zły, dobrze się oglądało. I te ostatnie odcinki z Ligą i Strange`em były meeega.


Show Must Go On!!!