Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Terminator

Zaczęty przez Juby, 18 Lipiec 2008, 21:11:24

Która część Terminatora jest najlepsza?

The Terminator
7 (24.1%)
Termiantor 2: Judgment Day
21 (72.4%)
Terminator 3: Rise of the Machines
0 (0%)
Terminator Salvation
1 (3.4%)

Głosów w sumie: 29

Huntersky

Toż to Worthington.
Arnie wygląda pół na pół, raz żałośnie, raz w porządku. Śmieszne jest to jakie baty zbiera Connor. Na dobrą sprawę jeden cios w twarz powinien go wyeliminować z walki, ewentualnie powinien mdleć jak Reese w ,,jedynce".
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Gieferg

CytatŚmieszne jest to jakie baty zbiera Connor. Na dobrą sprawę jeden cios w twarz powinien go wyeliminować z walki

A jak Matt zbierał baty od Arniego w mieszkaniu Sary w jedynce to też było śmieszne?
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Huntersky

Zauważ, że Matt był praktycznie w agonii, a Connor jest w stanie mu jeszcze strzelić z piąchy w twarz. Tak czy owak, <mały spoiler>Connor mimo wszystko nie wyjdzie z tego cało.
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Gieferg

#348
Bo co Connor to Connor, a nie jakiś tam pionek-Matt :P

Poza tym Matt po tym jak raz poleciał jeszcze był całkiem rześki, po drugim razie już ledwo się zbierał, ale wiemy że poleciał jeszcze  po raz trzeci i  czwarty (choć nie widać czy po trzecim wstawał czy go Arnie zbierał z podłogi).


A Reese w jedynce mdłał bo wcześniej łyknął kulkę.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Mihcim

No Bylem w Kinie i obejrzalem ; )
Film napewno jest nastawiony na akcje bo malo jest jakis watkow z postaciami, ale jest ok.
Myslalem ze Salvation to bedzie naprawde swietny hicior, ale sie nie rozczarowalem zbyt bardzo. Sam film troche sie myli z timeline jaki znamy z T1 i T2 ale wkoncu to Terminator.
Przyklad pomylki:
z tego co pamietam to T-800 nie powinny sie pojawic w 2018 a pojawily sie. Blad w filmie czy moze psikus Skynetu? ; )
Wszystkie wybuchy w Filmie byly realistyczne co mnie bardzo ucieszylo. McG zrobil dobra robote i dobre kino akcji. Jest pare glupstw w filmie np. Star, mala dziewczynka ktora nic nie mowi a jedynie placze sie tam gdzies pod nogami, no ale juz tam jest.
Maly Twist w filmie, nie bede go zdradzal ale mi sie podobal. (ten twist ujawnia prawdziwe zadanie Marcusa)
Arnold wyglada rzeczywiscie troche plastikowo, jego twarz nie pojawia sie na zbyt dlugo ale jest i mnie to cieszy.
No i najwieksza niespodzianka to taka ze jest moja ulubiona piosenka Rocka
YOU COULD BE MINE by Guns'N'Roses. Ktora pojawila sie juz w T2

Film ocenie na 9/10  Plusy sa takie ze sa powroty takich gwiazd Terminatora jak
Linda i Arnold ; )

Juby

Cytat: Mihcim w 25 Maj  2009, 01:16:53
Przyklad pomylki:
z tego co pamietam to T-800 nie powinny sie pojawic w 2018 a pojawily sie. Blad w filmie czy moze psikus Skynetu? ; )

A kiedy była mowa o dacie ich powstania, nikt w żadnej części nie mówił, kiedy rozpoczeli nad nimi pracę. Gdzie tu błąd? :P

El Cornetto

To raz a dwa dzień sądu się przeciągnął więc technologia uległa znacznemu poprawieniu się. To nie głupota Mihcim. To logiczne następstwo.

Mihcim

Czyli psikus Skynetu ; )
na wiki o Terminatorze pisze ze powstaly w 2027 czy jakos tak

Juby

Ja tam nigdzie nie znalazłem, że powstały w 2027, ale podzielam w tej sprawie El Cornetto.

PS: Mihcim gdzie w kinie obejrzałeś Terminatora? Mieszkasz za granicą?


Mihcim

Tak mieszkam za granica obejrzalem w Norwich Cinema

Juby

Farciarz z ciebie, ja jeszcze będę musiał czekać 11 dni. :P

Kadaver

A w ogóle,to dlaczego Terminator rzuca Mattem i Connorem?Dużo szybciej i łatwiej byłoby ich zadusić.Albo tak jak Hauer w Blade Runner zmiażdżyć im czaszki.

Juby

Cytat: Kadaver w 25 Maj  2009, 15:38:33
A w ogóle,to dlaczego Terminator rzuca Mattem i Connorem?Dużo szybciej i łatwiej byłoby ich zadusić.Albo tak jak Hauer w Blade Runner zmiażdżyć im czaszki.

W programie ma zapisane jako dyrektywę: "Nie zabijaj ich... tylko nimi rzucaj, aż sami umrą!"  ::) :P

Kadaver

Przy punku o niej zapomniał.

Juby

Bodajże Billem Paxtonem rzucił. :P

A teraz dam ci prawdziwy powód, dla którego T-800 rzucał Mattem - bo tak było napisane w scenariuszu.

A teraz powody, dla których T-800 rzuca Connorem:
- Bo gdyby go od razu zabił, nie mielibyśmy bohatera filmu, który ma ocalić przyszłość i być w następnych częściach.
- Bo film ma PG-13 i w nim nie mogłoby się znaleźć coś tak krwawego jak zmiażdżenie   czaszki, niczym w "Łowcy Androidów".
- Bo tak też wymyślili twórcy scenariusza.