Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Najbardziej oczekiwane filmy

Zaczęty przez LelekPL, 23 Maj 2009, 20:27:10

Q

Lutowa data Bonda 25 zosta?a ustalona po wyborze Cary'ego Fukunagi na re?ysera. Wi?c jak kolejny raz nie dojdzie do przesuni?cia rozpocz?cia zdj??, to spokojnie film powinien by? gotowy na 2020.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

No myślmy logicznie, gdyby nowy Bond wychodził w 2019, na pewno znalazłby się na mojej liście ;)

LelekPL

Na mojej pewnie gdzieś na dnie :P Poza Skyfall jakimś wielkim fanem nigdy nie byłe

Night_Wing [usunięty]

Oto moja a'la ,,tak na razie" lista od najbardziej do najmniej wyczekiwanych przeze mnie filmów mających premierę w 2019 roku.

1) "Avengers: Endgame"
2) "Star Wars: Episode IX"
3) "Captain Marvel"
4) "Spider-Man: Far From Home"
5) "Shazam!"
6) "Lego Przygoda 2"
7) "Joker"
8) "X-men: Dark Phoenix"
9) "Iron Sky: The Coming Race"
10) "It: Chapter Two"
11) "Król Lew"
12) "Toy Story 4"
13) "Smętarz dla Zwierzaków"
14) "Godzilla: Król Potworów"
15) "Glass"

Być może lista będzie zmieniana, jeśli coś wykombinuję w kwestii filmów - a może tym razem nie ,,blockbusterów" - które w 2019 roku chciałbym obejrzeć.

LelekPL

Mamy 2020 to wrzucam listę filmów wartych obejrzenia w kinie, Netflixie czy jakimś innym HBO. Tym razem mniej superbohaterów i bez Gwiezdnych wojen, ale za to są wielkie powroty, czyli Tom Cruise do Top Gun, Eddie Murphy do Księcia w Nowym Jorku czy Keanu Reeves do Wspaniałych przygód Billa i Teda. Poza tym nowe filmy Nolana, Spielberga, Finchera, Zemeckisa, Wesa Andersona i dosłowny pojedynek tytanów - Godzilla kontra King Kong!
Ponownie zaznaczam pogrubieniem filmy o superbohaterach.

Cytat
1. Tenet
2. Dune
3. The French Dispatch
4. Top Gun: Maverick
5. Last Night in Soho
6. Halloween Kills
7. Godzilla vs Kong
8. Mank
9. Bios
10. Candyman
11. The Lodge
12. A Quiet Place 2
13. The New Mutants
14. Coming 2 America
15. Bill and Ted Face the Music
16. Wonder Woman 1984
17. Onward
18. Soul
19. Antebellum
20. The Last Duel
21. No Time to Die
22. Free Guy
23. The Way Back
24. Venom 2
25. Death on the Nile
26. The Woman in the Window
27. The Invisible Man
28. West Side Story
29. Stillwater
30. Eternals
31. Underwater
32. The Witches
33. Color Out of Space
34. Black Widow
35. Fast & Furious 9
36. Bad Boys for Life
37. Mulan
38. Raya and the Last Dragon
39. Red Notice
40. Bloodshot

I jeszcze link do bloga gdzie znajdziecie informacje i wszystkie dostępne zwiastuny do tych produkcji:
https://www.filmweb.pl/user/ElDuderino/blog/585867-Najbardziej+oczekiwane+filmy+2020+roku

Night_Wing [usunięty]

Posłużę się powyższą listą zestawienia oczekiwanych kinowych produkcji na 2020 rok, od użytkownika "LelekPL", jako źródło wielu przykładów; filmy z listy forumowicza kojarzę dość dobrze, jednak nie chce mi się szukać pozycji po zakamarkach ,,internetów". Oto i lista najistotniejszych dla mnie, najbardziej wyczekiwanych i zaspokajających moje popkulturowe zapotrzebowania kinowych obrazów na 2020 rok; od najbardziej do najmniej wyczekiwanych w top 20:

1) Venom 2 (o ile będzie to październik 2020; o filmie informacji większych brak)
2) Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)
3) Tenet
4) Ciche miejsce 2
5) Eternals
6) Godzilla vs Kong
7) The New Mutants
8 ) Free Guy
9) Wonder Woman 1984
10) Black Widow
11) The Conjuring: The Devil Made Me Do It
12) 1917 (polska premiera obrazu 24 stycznia 2020 roku)
13) James Bond 007. No time To Die
14) Naprzód
15) Głębia strachu
16) Doktor Dolittle
17) Ghostbusters: Afterlife
18) SpongeBob Film: Na ratunek
19) Fast & Furious 9
20) Scooby-Doo!


Juby

Moja dwudziestka:

1) Tenet
2) Top Gun: Maverick
3) No Time to Die
4) Psy III: W imię zasad
5) Soul
6) Fast & Furious 9
7) Bad Boys for Life
8 ) Coming to America 2
9) The Trial of the Chicago 7
10) Mank
11) Onward
12) The Hitman's Wife's Bodyguard
13) Ghostbusters: Afterlife
14) Godzilla vs. Kong
15) Dollitle
16) Wonder Woman 1984
17) The New Mutants
18) Bird of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
19) Black Widow
20) Dune

Na pierwsze 9 (o ile będą u nas grane) idę do kina. Z resztą się zobaczy, w przypadku Manka sprawa jest jasna (Netflix). :)

Leon Kennedy

Tak na szybko... Obie produkcję DC, Bond, Godzilla vs King Kong, Pogromcy Duchow, może Top Gun... Tenet, Venom 2, Ciche Miejsce 2 i pewnie wiele więcej.

Juby

Zapomniałem dodać, że w styczniu idę jeszcze na dwie polskie premiery filmów z ubiegłego roku, nowego Eastwooda i 1917 Mendesa.

Johnny Napalm

W sumie z wielkim oczekiwaniem czekam na premierę polskiego filmu. A jest nim Magnezja. Zapowiada się coś w stylu filmów braci Coenów. Coś z jajem, ale bez żartów w stylistyce Papryki Vegi. Polski western? Gatunek jest opisany jako dramat/gangsterski, ale coś mi do końca tu nie pasuje:

https://www.filmweb.pl/video/Teaser/Magnezja+Teaser+nr+1-55094
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Juby

Temat odkopany w dziwnym czasie, bo daty premier filmowych tak się zmieniają, że w sumie na większość przestałem czekać, bo i tak nie wiem kiedy się ich w końcu doczekam. :(

Na pewno najbardziej oczekiwanym obecnie przeze mnie filmem jest The Batman (teaser pozamiatał). Potem wszystko, co kręci Tom Cruise (nowy Top Gun, 7 i 8 części Mission: Impossible, jego projekt kręcony w kosmosie). Wcześniej czekałem też na nowe Avatary, ale po kolejnych obsuwach (o 2 lata) mam dla Camerona jedynie środkowy palec.

A jeśli chodzi o bieżący rok: o ile znowu nie przesuną premiery, wybieram się do kina na Śmierć na Nilu i może Soul Pixara (chyba, że wcześniej pojawi się w sieci, bo ma trafić na Disney+), a także czekam na dwa filmy Netflixa, Mank Finchera i The Trial of the Chicago 7 Sorkina. To tyle, resztę z tego roku wywalili na 2021, lub 2022. :P

HUDY

W tym roku to byłem ze dwa razy w kinie na filmie w tym była jedna komiksowa Harley i jeszcze jakieś animacje familijne. Dzieciaki już zaplanowaly wypad na Trolle 2 😅
 Wiele ominąłem ale i para zeszła ale chce bardzo zobaczyć nową Diune i Top Gunn a w przyszłym roku zdecydowanie Godzilla vs Kong! I chyba zacznie się czas chodzić z dzieciakami na dubbingowane produkcję DC/MCU 🤪
 Z zapowiedzi filmów to najbardziej mnie rozpalił The Batman i chyba będzie to więcej niż jeden seans 😎
 Trzymam też kciuki za powrót Keatona do Batsa we FlashPoint, drugi komiks film na który czekam.

Leon Kennedy

Ja byłem o cały jeden raz więcej... Najgorszy rok od lat. A czekam? Czekam na sporo filmów i ciekawe kiedy się ich doczekam w kinach... WW, Diuna, Bond, Godzilla vs Kong i wiele innych.

LelekPL

W tym roku po raz pierwszy od niepamiętam kiedy, listy na ten rok nie będę robił, bo umówmy się, nie wiadomo jak to będzie. Podzielę się tylko filmami na najbliższe dwa lata, które mnie interesują, ale w kolejności alfabetycznej, bo nie wiem nawet, które rzeczywiście wyjdą i jak wyjdą. Ale to są filmy na które ja czekam i które uważam, że powinniście mieć na uwadze:
CytatAquaman 2
A Quiet Place 2
Avatar: The Way of Water
Babylon
Benedetta
Bios
Black Adam
Black Panther 2

Candyman
Coming 2 America
Death on the Nile
Doctor Strange and the Multiverse of Madness
Don't Look Up
Dune
Fantastic Beasts 3
Fast & Furious 9
Free Guy
Godzilla vs Kong
Halloween Ends
Halloween Kills
Indiana Jones 5
Judas and the Black Messiah
Jurassic World 3
Killers of the Flower Moon
King's Man
Last Night in Soho
Legally Blonde 3
Listy do M. 4
Mission: Impossible 7
Mission: Impossible 8
Mortal Kombat
No Time to Die
Purge 5
Raya and the Last Dragon
Reminiscence
Scream 5
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
Sherlock Holmes 3
Snake Eyes
Space Jam 2
Spider-Man: Into the Spider-Verse 2
Spider-Man 3

Spiral
The Batman
The Eternals

The Fear Street Trilogy
The Flash
The French Dispatch
The Last Duel
The Little Things
The Matrix 4
The Suicide Squad
The Tomorrow War
Thor: Love and Thunder
Top Gun: Maverick
Venom 2
West Side Story
Biorąc po uwagę naturę forum - komiksowe filmy są pogrubione.

*Taka smutna ciekawostka: z ostatniego roku, z pierwszej 10tki najbardziej oczekiwanych przeze mnie filmów wyszły tylko dwa! (Tenet i Mank) Oby w 2021 było lepiej. Wszystkiego dobrego dla nas wszystkich, batkejwowicze!

Juby

Premiery planowane na rok 2021, które zaznaczyłem na Filmwebie jako "chcę zobaczyć". Aż dziesięć z nich to filmy przełożone z roku ubiegłego. Kolejność od oczekiwanego najbardziej.

CytatMission: Impossible 7

No Time to Die

Top Gun: Maverick


"Spider-Man 3" z MCU (o ile wyjdzie do kina w 2021, bo grudniowa premiera jest niepewna)

Zack Snyder's Justice League

The Suicide Squad

Death on the Nile

Coming 2 America

Godzilla vs. Kong

Fast & Furious 9

The French Dispatch

The Little Things

Ghostbusters: Afterlife

The Hitman's Wife's Bodyguard

Respect

Batman: Soul of the Dragon

Johnny
(biografia księdza Jana Kaczkowskiego z Dawidem Ogrodnikiem)

Żaden z tytułów MCU poza Spider-Manem mnie nie interesuje (Wdowa w zwiastunach zrobiła na mnie fatalne wrażenie, a Eternals i Shang-Chi nie znam), z kolei The Long Halloween chyba nie ma jeszcze ustalonej daty premiery, a w to że wyrobią się na 2021 z Black Adamem nie wierzę (prędzej 2023).

Z 2020 interesujących mnie filmów zostało mi jeszcze pięć do nadrobienia (jeden oglądam dzisiaj), a w kwestii twojej ciekawostki - również bardzo czekałem na Tenet i Mank, ale u mnie żaden z nich się nie załapał (choć nowość Nolana planuję powtórzyć, więc ma jeszcze szanse).