Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Pojazdy Batmana w kontynuacji TDK

Zaczęty przez Maxie Zeus, 08 Czerwiec 2008, 01:15:08

Jaki pojazd Batmana chcieliby?cie zobaczy? w sequelu ''The Dark Knight''?

zmodyfikowany Tumbler
33 (56.9%)
zmodyfikowany Batpod
6 (10.3%)
Batwing
12 (20.7%)
Batboat
3 (5.2%)
Batcopter
4 (6.9%)

Głosów w sumie: 56

Vaherem

Z tej perspektywy wygląda jeszcze lepiej :D Tak sobie na to patrze i stwierdzam, że to będzie "Łowca Tumblerów" :D

Juby

Moje pierwsze wrażenie: Co to w ogóle jest? To lata, pływa, jeździ, czy robi coś jeszcze innego? Ale przy kolejnych fotkach i ostatnim filmiku umieszczonym przez Q przekonałem się do tego czegoś. Liczyłem na pojazd latający w ostatniej części (to sprawi, że akcja będzie jeszcze bardziej spektakularna), a ten wygląda dobrze (bardzo w stylu Thumblera, ale nie liczyłbym na to, że będzie powstawał z niego podobnie jak BatPod - to naciągane i pojazd ten jest za duży).

Bardzo ciekawią mnie dwie rzeczy. Jak nazwą ten pojazd (BatWing, BatPlane, BatCopter, Bat???) i czy cały TDKR będzie się toczył w dzień (w Memento i Incepcji mi to nie przeszkadzało, ale na razie widać same fotki kręcenia BATMANA w dzień :-\)? Oby z tą drugą sprawą nie przesadzili, bo już w TDK Nolan wyraźniej zwiększył akcję toczącą się w świetle dnia...

Rexio

Moje pierwsze słowa jak to zobaczyłam :Ten pojazd wygląda trochę jak by odcieli dach od Tumblera  ::)
Wygląda w stylu Tumblera jak by była łódź to też w większej części była by to Tumblerowa łódź.


Ale jestem miło zaskoczona i podoba mi się 8)

Q

Coraz lepiej się to prezentuje zwłaszcza, że dobrej jakości fotek i filmików nie brakuje:




Więcej na - http://www.batcave.stopklatka.pl/index.php/2011/08/na-planie-the-dark-knight-rises-batwing-w-akcji/

Co do samej nazwy pojazdy to biorąc pod uwagę, że wcześniejsze pojazdy nie otrzymały nazw po komiksowych pierwowzorach, wiec chyba i tym razem otrzymamy coś całkiem oryginalnego.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

b.p.

Bardzo, bardzo fajny twór. Cały czas wygląda jak zdjęte i przebudowane nadwozie z tumblera, ale myślę, że obroni się w samym filmie.
Co do zdjęć dziennych - rzeczywiście wydaje się, że jet ich dość dużo. Mnie bardziej martwi jednak śnieg...ale to już kwestia gustu, który woli Batmana nie-zimą.

Gieferg

Cytatale na razie widać same fotki kręcenia BATMANA w dzień :-\)?

Sceny nocne często kręci się za dnia, a potem przerabia tak by wyglądały na nocne manipulując kolorystyką. 

W "Powrocie Króla" jest nawet jedna scena (z Merrym i Pippinem na pobojowisku), która w wersji kinowej jest za dnia, a w rozszerzonej w nocy, mimo że wszystko to dokładnie te same ujęcia.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Hydro

Mimo że na początku przypominał mi jakiś pojazd z SW, teraz zapowiada się bardzo dobrze. Z niecierpliwością czekam na oficjalne zdjęcie od WB, chociaż myślę że po fotce Catwoman dadzą sobie na wstrzymanie...
It's a funny world we live in.

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Cytat: Gieferg w 13 Sierpień  2011, 22:55:31
Sceny nocne często kręci się za dnia, a potem przerabia tak by wyglądały na nocne manipulując kolorystyką. 

W "Powrocie Króla" jest nawet jedna scena (z Merrym i Pippinem na pobojowisku), która w wersji kinowej jest za dnia, a w rozszerzonej w nocy, mimo że wszystko to dokładnie te same ujęcia.

Wiem Gieferg, że czasami tak robią, choćby w TDK mieliśmy sporo scen kręconych w dzień, ale przyciemnionych i zrobionych na bardziej niebiesko (początek pościgu, znalezienie monety przez Batmana). Ale jak widzę, akcja filmu będzie toczyła się w zimę, a wtedy noc zapada bardzo szybko i jest bardzo ciemna, więc mam nadzieję, że Nolan da sobie na wstrzymanie z kręceniem w dzień...

franek



Show Must Go On!!!

Funky

#175
Jestem pod ogromnym wrażeniem tej maszyny i wygląda niesamowicie. Czasami myślałem jak wyglądałby Bat-Wing w wersji Nolana i do głowy przychodził mi tylko myśliwiec F-117 lub bombowiec B-2. A tutaj mamy połączenie Tumblera z technologią Stealth i efekt jest taki że latający pojazd Batmana jest ładniejszy od wcześniej wspomnianych maszyn :)

Rexio

Ja tagże jestem pod dużym wrażeniem Batwinga. Jest pomysłowy i piekny  ;). Już się zastanawiam jak w wyobrażeniach Nolana  wygląda łódź Batmana. Może będzie kiedyś taka.

Leon Kennedy

No i po raz kolejny Nolan mnie bardzo ucieszył :D Batwing to jest to co chciałem zobaczyć w zwieńczeniu tej historii ;D

Johnny Napalm

CytatKolejny wypadek na planie - http://www.splashnewsonline.com/2011-08-13/another-crash-on-batman-set/spl306116_018-wm900-jpg/

Tym razem Batwing skosił miejską latarnie.
He he he... dobre, no cóż, nie da się zrobić dobrego omletu bez rozbicia kilku jajek. Faktem jest, że Batwing jest zajebisty. Podoba mi się. Już nie mogę się doczekać na sceny z tą maszyną w filmie na dużym ekranie.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...