Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Co w Marvelu piszczy?

Zaczęty przez (A)nonim, 07 Maj 2009, 12:37:45

Altair

Cytat: Johnny Napalm w 22 Sierpień  2012, 09:19:42
Dokładnie, też żałuje, że DC jest tak słabo lansowane w naszym kraju. Wszędzie wpycha się Stan Lee ze swoimi kolorowankami. Niby na tej liście od Hachette jest kilka komiksów którymi jestem szczerze zainteresowany, ale ogólnie to kaszana. :P
Ej, ej, ej, od wujka Stana proszę się odczepić! Ten gość jest świetny. :)

Johnny Napalm

No jest świetny i niech żyje 100 lat, tylko niech coś ciekawszego zacznie wydawać. :)
Kurde, heh... przypomniało mi się - podobno Stan osobiście pisał scenariusz do komiksu o...
Arnoldzie Schwarzeneggerze. :o Ktoś z Was wie czy to już wyszło?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

XIII

Co sie czepiasz Marvel w Polsce jest równie słabo lansowany jak DC . Ta kolekcja i tak będzie przeznaczona jedynie dla prenumeratorów , bo kilku tomach zniknie z kiosków podobnie jak inne od Hachette.





franek



Show Must Go On!!!

Rado

No proszę. Ja tu narzekam na polski rynek, a tu takie coś robią. Bardzo fajne plany, trzymam kciuki żeby wszystko się powiodło. Niektóre pozycje są dla mnie interesujące, niektóre mam, a niektóre to normalnie "musiszmieć". "Ostatnie łowy Kravena" w twardej oprawie za 40 złotych? Holy shit! Podobnie "Weapon X" i jeszcze kilka innych.  Zbyt piękne się wydaje normalnie...

Dziwne, że na ich stronie nie ma na razie żadnej wzmianki.

Johnny Napalm

No kuźwa... w ponad 10 kioskach/salonach z prasą o to pytałem i nic, lipa.
A już chciałem powiedzieć nie ma lipy. :P
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Kwiatek

Jednak komuś się poszczęśćiło, zazdroszcze ja przeszukałem kioski i empiki, a nie znalazłem żadnego egzemplarza.
http://kwejk.pl/obrazek/1374481/wielka-kolekcja-komiks-w-marvela-ju%C5%BC-w-polskich-kioskach-wyd-hachette.html

XIII

Jeżeli ktoś nastwaia się do zakupu 1 tomu przez wydawnictwo to powinien wiedzieć że zapłaci nie 15 zł a 40.

Kwiatek

#83
Problemy Hachette
http://kolorowezeszyty.blogspot.com/2012/08/1117-powrot-komiksow-do-kiosku.html

Post Merge: 25 Sierpień  2012, 20:34:33

Znalazłem informacje o warunkach prenumeraty Kolecji Komiksów Marvela od Hachette
Przywileje prenumeratora:

1. Nie dokonujesz przedpłat na prenumeratę. Płacisz dopiero przy odbiorze!
2. Masz gwarancję zakupu wszystkich numerów.
3. Unikasz szukania wszystkich numerów w kioskach.
4. Wszystkie przesyłki otrzymujesz bezpośrednio do domu.
5. Otrzymujesz gwarancję stałej ceny - w przypadku zmiany ceny zawsze płacisz tyle samo. (Jest duża szansa, że w przyszłości numer w kioskach będzie kosztował 49,90 zł - to informacja nie z ulotki)
6. W każdej chwili możesz zrezygnować z prenumeraty: wystarczy zadzwonić lub wysłać list.
7. Wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące prenumeraty możesz wyjaśnić, dzwoniąc pod specjalny numer telefonu 22 48 75 333 (lub 608 92 14 55) od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.

Inne informacje:

1. Z pierwszą przesyłką dostaniesz tom 2 i 3 (jeden tom oraz kubek gratis) - 39,90
2. Z drugą przesyłką dostaniesz 2 kolejne tomy (torba gratis) - 79,80 (potem to już stała cena)
3. Z trzecią przesyłką dostaniesz 2 kolejne tomy (film The Incredible Hulk na DVD gratis)
4. Z każdą następna przesyłką dostaniesz kolejne 2 tomy w stałej cenie.

Altair

Czy to tylko dla mnie jest zdzierstwo w biały dzień? :O

HUDY

cholercia a swoja drogą to szkoda że nie działają na wzór tm-semic i powiedzmy zamiast tych 23powtórek dać komiksy ze stajni DC. Zachowali by równowagę i więcej klientów by nałapali(w tym i mnie).

Kwiatek


Johnny Napalm

Cytat: Altair w 25 Sierpień  2012, 21:34:11
Czy to tylko dla mnie jest zdzierstwo w biały dzień? :O
E tam, cicho być. Ciesz się z tego co... możesz mieć - pod warunkiem, że będziesz miał farta i będą to mieli w kiosku.
Ja tam prenumeraty nie trawie z kilku powodów: kasa, a po drugie nie lubię długoterminowych zobowiązań.
W sumie, góra 4/5 tytułów z tej listy na 100% bym kupił.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Johnny Napalm

Ktoś z Was już to kupił? Ostro wkur...jące jest to, że nigdzie nie mogę tego dostać.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

franek

Na allegro za 4 dychy, tak to obskoczyłem Wadowice i Kraków i zastałem lipę :P.


Show Must Go On!!!