Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Zwiastuny Batman: Arkham City

Zaczęty przez kelen, 12 Grudzień 2010, 02:11:12

kelen

ŁO KURDE
Ta zapowiedź byłą świetnia!!! i to jeszcze jak to wszystko przygotowali!
Dobre!


12.12. 2010 - ZWIASTUN Z VGA (02:36)

Nietoperz

Kelen, masz na myśli pełny trailer?
Od siebie dodam, że jest konkretny, bardzo obiecujący. Może co za dużo, to niezdrowo, ale mam dużą chęć zobaczyć ujawnionego przeciwnika także w wizji Nolana (o ile plotki o jego obecności w TDKR się potwierdzą). A jeszcze gdyby pojawił się w filmie Szalony Kapelusznik... W grze też bym go chętnie widział jako bossa, oczywiście z masą nawiązań do "Alicji w Krainie Czarów".

Morpheus

Zwiastun rewelacja, a ta grafika :) I znów genialny Dubbing wszystko dopięte na ostatni guziczek. Nie wiem jak dotrwam do premiery, a to jeszcze tyle czasu :) Szkoda tylko że nie pokazali więcej przeciwników, ale przynajmniej będzie jakaś niespodzianka w grze.
''Nie wszystkie prawdziwe rzeczy muszą się wydarzyć. Opowieści i sny to zwiewne prawdy, które przetrwają, gdy fakty zmienią się w pył i proch.''

LelekPL

Jestem pod wielkim wra?eniem... nie wiem jak to wszystko mi pójdzie na kompie, ale si? najwy?ej kupi nowy ;) Z tego co czytam, to po tym zwiastunie chyba ka?dy nabra? ochot? na Hugo Strange'a w TDKR, a to wielka zas?uga twórców bardzo filmowego zwiastuna. Animacja ludzi w tym filmiku jest jedn? z najlepszych, je?li nie najlepsza jak? widzia?em, i my?l?, ?e za 5, max 10 lat animatorzy komputerowi wybrn? z "doliny niesamowito?ci". Oj, ci??ko b?dzie wytrzyma? jeszcze rok, ale i tak nabra?em ochoty na gr? w AA.

Dodatkowe przemy?lenie: przy takim post?pie graficznym, Nolan rzeczywi?cie b?dzie móg? porzuci? Batmana i przekaza? go w r?ce np...  Diniego. Wystarczy?oby, aby zgarn?li porz?dnego pisarza komiksowego, aby przekona? Bale'a, Caine'a, rodzin? Ledgera, Murphy'go, Oldmana i Freemana do u?yczenia swojego wirtualnego wygl?du (nawet ju? bez g?osów) i mo?na bardzo fajnie kontynuowa? t? histori? bez zabierania czasu ?adnemu z aktorów.

kelen

CytatKelen, masz na myśli pełny trailer?
Tak, oraz wizualizacje, jakie przygotowali przed jego pokazem.
Posted on: 12 Grudzień  2010, 12:05:12

 http://www.youtube.com/watch?v=0Z972jvFpJE <- tak to dokładnie wyglądało.

Juby

Zwiastun jest po prostu świetny. Jestem pod ogromnym wrażeniem poprawy szaty graficznej (choć w "Arkham Asylum" grafika stała na bardzo wysokim poziomie). Chyba będę musiał przez ten rok ulepszyć kompa... :D

Altair

Ludzie, błagam Was... Ta rzekoma "świetna grafika" to efekt postprodukcji, a nie grafiki renderowanej w "locie" przez PC lub konsolę... Gra dalej będzie śmigać na starym Unreal Engine 3, więc Wasze stare PC najprawdopodobniej udźwigną kolejną część. Dla porównania efektu postprodukowanego CGI i grafiki rzeczywistej tej samej gry macie tu Wiedźmina:
http://www.youtube.com/watch?v=x89WWINIRLQ&feature=related    CGI
http://www.youtube.com/watch?v=etgajfC3SGY       grafika silnika gry
Więc ja bym się z powodu tej grafiki jeszcze tak nie ekscytował :P

LelekPL

jasne, że gameplay nie będzie tak wyglądał, ale cut scenes już raczej tak. I samo to robi wrażenie, bo wygląda to lepiej, a niżeli np. taki "arnold" w Terminatorze Salvation, czy nawet Clu w zwiastunach do Trona. Po prostu samo CGI robi ogromne wrażenie.

TheBeatles

Altair ostatnio pokazano odświeżone UE3. Ale oczywiste jest że ta gra NIE będzie tak wyglądać

Leon Kennedy

Co nie zmienia faktu Altair, że grafa jest zajebista ;). A Gacek wymiata jeszcze lepiej niż ostatnio gdy go widziałem ;D

ps: Oby Hugo w 100% się sprawdził...

LelekPL

A czy zauwa?yli?cie, ?e Batman ma nowy strój w zwiastunie? Nie jest to niestety zbroja z ko?ca AA, ale co? nowego.
Poza tym jeden zarzut mam tylko - Batman jest jednak za du?y gabarytowo. W porównaniu do tych najemników wygl?da jak Pudzian, co mocno pozbawia?oby go zwinno?ci i szybko?ci, nie mówi?c o problemach zwi?zanych z ukrywaniem swojej to?samo?ci. My?l?, ?e mogli go troch? stonowa? po AA. Wiem, ?e zrobili to aby gracz poczu? si?? Batmana, ale dla mnie jest to troch? za du?o. Bruce w komiksach prezentuje si? szczuplej (poza paroma wyj?tkami), a i w BB czy TDK, Bale pomimo i? nie wygl?da? jak kulturysta, to jego sylwetka przekona?a mnie, ?e móg?by kopa? ty?ki na prawo i lewo (podobnie Damon w Bourne'ach)

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

CytatBatman jest jednak za duży gabarytowo.

No i w tym się zgadzamy. Gacek za bardzo przybrał tam i ówdzie... Z takimi mięśniami ciężko utrzymać swoją tożsamość w ukryciu, skoro samo się nasuwa. No chyba, że bez tego Hugo by nie odkrył drugiej tożsamość Gacka :P

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

Zakurwista muza, zajebisty zwiastun, to tak na gorąco :)